Розшукують волинянина, якого підозрюють у вбивстві двох дівчат у Києві!

Волинянина підозрюють у жорстокому вбивстві двох дівчат 16 та 19 років. Також опубліковали фото підозрюваних у жорстокому вбивстві двох дівчат у Подільському районі Києва.

За даними фейсбук-спільноти Київ Оперативний, за вчинення злочину розшукуються двоє підозрюваних. Це Ксьондзик Сергій Дмитрович, 1985 року. Він народився у селі Любитів Ковельського району Волинської області, пишуть «Волинські новини» посилаючись на OBOZREVATEL.

Другий співучасник вбивства – Бершацька Єлизавета Василівна, 2000 року народження. Вона родом з села Липняжки Добровеличківського району Кіровоградської області.

Інцидент стався в суботу, 4 січня, за адресою вулиця Кирилівська, 127. Тіла господиня оселі знайшла на балконі в шафі. Уточнюється, що загиблими виявилися дві дівчини 16 і 19 років. Їх трупи були зв'язані скотчем.

Мешканці повинні були здати житло 4 січня, і коли господиня зайшла в квартиру, то побачила на балконі в шафі два трупа, що лежать один на одному. Що сталося в квартирі в період її останньої здачі, встановлюють правоохоронці. Також є інформація, що 3 січня орендар надіслав жінці смс і повідомив, що вони з'їдуть раніше. Пізніше з'ясувалося, що вбиті дівчата значилися у розшуку як зниклі безвісти ще з 2 січня.

Коментарі