Різдвяний вертеп на парафії УГКЦ у Нововолинську

З нагоди різдвяних свят 10 січня учні недільної школи «Божі діти» храму Свв. Апп. Петра і Павла УГКЦ у Нововолинську привітали парафіяльну спільноту вертепом, який відбувся опісля недільної Святої Літургії. Завдяки різноманіттю різдвяного фольклору сценарій заходу охопив день Благовіщення Пресвятої Богородиці, коли ангел звістив, що Марія з Назарету стане матір'ю Господнього Сина, а також такі події, як ангельське вістування пастухам, прихід та поклоніння волхвів, зухвале вбивство немовлят Іродом. Все дійство було наскрізь пронизане бажанням донести до людей радісну звістку - народження Спасителя. Юні актори щиро і майстерно виконували свої ролі, що викликало захоплення у глядачів. Звичайно ж, вертеп був наповнений гарними колядками.

Парох о. Володимир Кметь щиро подякував дітям за їх старання, поблагословив на подальші добрі справи, подарував гарні подарунки, а парафіяни, в свою чергу, пригостили діток солодощами. На завершення святкування усі присутні в храмі заспівали колядки, прославляючи новонародженого Месію.

Варто зазначити, що підготовка до вертепу розпочалася відразу після свята Миколая Чудотворця. Діти з радістю вивчали слова дійових осіб та колядки, проводилися репетиції, ретельно підбиралися костюми, щоб якнайкраще зобразити біблійні події. Під час репетицій діти зауважили, що бути учасником вертепу – справа складна і відповідальна, але також почесна, адже потрібно докласти чимало зусиль та проявити свої акторські здібності задля гарного відтворення історії народження Ісуса Христа. Христос рождається! Славімо Його!

Коментарі