Сергій Притула та «Вар’яти» їдуть у Нововолинськ з новою програмою

13 березня у Нововолинському палаці культури відбудеться два концерти Сергія Притули та «Вар’яти-шоу». Перший – о 15 годині, другий – о 18-тій. Хлопці презентуватимуть нову програму. Нововолинськ стане четвертим містом з великого концертного туру Україною.

«Вар'яти» – це артисти, які не дають публіці сумувати. У Нововолинську, як традиційно і по Україні, виступатимуть шестеро популярних гумористів, серед них: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук. Вони майже не жартують про політику та теми нижче пояса. А смішні історії з українського побуту, курйози з мандрівок та жарти з вар’ятського життя гумористів – близькі, зрозумілі і смішні кожному, тому на «Вар’яти-шоу» можна сміливо йти усією родиною.

«Приємно, що сучасний гумор може звучати українською та бути якісним. Програма шоу змінюється, вдосконалюється, - розповідає організатор концерту, керівник івент-агенції «Мегаподія» Роман Яворський. Доказом тому – повні зали (навіть у неопалювальних будинках культури), аншлаги, додаткові концерти та тисячі-тисячі задоволених глядачів.

Отож, «Вар’яти» запрошують усіх бажаючих у Нововолинську долучитися до поціновувачів українського гумору. Квитки можна придбати у міському палаці культури. Вартість – від 80 до 160 грн.

Коментарі

Коментарі

1
Зображення користувача Сотник ВУС.

Шкода, що завдяки "реформам" Яйценюка , не зможу відвідати чудовий захід.

Сторінки