Скандал: у Нововолинську не можуть поділити церкву (Оновлено)

Парафіяни Покровської церкви пояснюють: на недільну службу до них зненацька приїхав владика і відсторонив отця Ігоря від парафії; хоча парафіяни не згодні з таким рішенням, у церкві почали замінювати замки. Деталі дивіться на відео:

 

Відео з місця подій: владика намагається змінити замки у церкві, громада проти:


 

Нововолинський інформаційний портал, як добре видно з відео трансляції, намагався показати 2 сторони конфлікту, але, напривеликий жаль, якщо одна сторона конфлікту, ті люди, які підтримують отця Ігоря, залюбки йшли на контакт та розповідали своє ставлення до даного конфлікту, то інша сторона, ті, які підтримують рішення єпископа Володимир-Волинської єпархії Матфея, були категорично проти цього, вони забороняли їх знімати на камеру та, навіть, силою за допомогою кулаків виштовхували на вулицю із церкви.. все робилось дуже агресивно. А наприкінці голова церковного хору Андрій Сидорчук відкрито повідомив, що ніяких коментарів надано не буде.

Дуже шкода, тому що зазвичай саме ті, кому є що приховувати і бояться публічності та розголосу, тому що якщо хтось робить добрі діла, то чому йому боятися, що хтось про них дізнається? І складається враження, що саме ті, які не бояться відкритості - праві, а ті, які її цураються - навпаки, і хоча реальність може буди цілком протилежною, через відсутність коментарів з боку прихильників єпархії, на жаль, саме так все і виглядає.

І це, до речі, не перший випадок, коли церква відмовляється давати коментарі по важливим подіям. Так, всього кілька днів тому, на вебсайті "Буг" вийшла стаття, про те, що священник Київського Патріархату без дозволу забирає будівельні матеріали із закинутої будівлі, що на 5-му мікрорайоні. Нововолинський портал звернувся за коментарями до отця Михайла, настоятеля даної церкви, та, на жаль, так їх і не отримав.

Київський Патріархат робить дуже велику помилку, що не хоче коментувати настільки резонансні події і, як наслідок, цим дуже псує репутацію всієї церкви.

Нововолинський інформаційни портал відкрито звертається до представників Української Православної Церкви Київського Патріархату та просить надати офіційний коментар по даним подіям, ми опублікуємо будь-який матеріал, без цензури. 

Володимир Стасюк

P.S. Коментар отримано, сторони дійшли згоди.

Коментарі

Коментарі

107

Туди і так майже ніхто не ходить, відтоді як отця Ореста немає.

Відповідь Пєті-грамотію. Спочатку вивчи мову, а тоді коментуй!

Відповідь Ганні Дацюк. А в церкву народ ходить і буде ходити. Орест не святий, а звичайний (хрестив мою внучку, ховав сусіда). Церква оплачувала йому оренду 3-х кімнатної квартири. От якби всім вам оплачувало квартиру ваше підприємство, де ви працюєте. 

Відповідь Зосі.Можливо для Вас це стане новиною, та в нас в місті є такі підприємства які оплачують житло своїм працівникам які є не місцевими.Ніхто не каже що о.Орест святий,принаймі він не мав тієї заздрості і неповаги до ближнього яку показував о.Ігор.Саме та заздрість, що церква оплачувала житло о.Оресту і стала ямою в яку і впав сам о.Ігор.О.Ігор навіть під час причастя докорював матерям які не могли втримати непосидючу дитину ,від чого ті виходячи з церкви від нього плакали.....Гнати його потрібно давно,і немає чого його захищати.

якщо дитину до причастя приводити раз у рік, то ясно що вона боятиметься брати причастя. а священник не докоряв, а пояснював що треба приводити частіше. і тут немає чого плакати, самі винні що дитина не хоче приймати причастя і викручується на руках. це по-перше, а по-друге о.Ігор завжди був ласкавим до дітей і неодноразово просив людей не зважати на їхні пустощі у храмі. а на рахунок заздрості до оплати житла о.Оресту, так її взагалі немає, бо ми пропонували так само доплачувати на житло чи комунальні і о.Ігорю, але він відмовився і сказав що всі священники в місті отримують таку зарплатню як вони і не скаржаться. в священника крім зарплатні є ще треби і в кінці місяця сума виходить як нормальна заробітна плата у кожного жителя, і всі люди якось справляються, тільки Оресту треба і житло оплачувати і комунальні бо він в нас самий бідний і нещасний. молодий з руками і ногами, а ледащий яких світ не бачив. а як в церкві всім платити такі суми які заманеться, то як тоді її ремонтувати?

  По перше, ставте в майбутньому розділові знаки, а то одним реченням важко читати.Ніхто не збирався розбирати кожного на молекули погане-хороше.Мова йшла взагалі про сам випадок, хто в цьому винен і чому.

В церкву щодня, чи що неділі з теперішнім темпом життя виходить ходити не кожному.Тим більше ніхто з людей які захворіли і йде в церкву, не думає про те, що в церкві можуть бути маленькі діти,або їм пос..ти що вони можуть їх заразити.Якщо Ви може і ходите за покликом душі і каяття то Вам похвала.А якщо так для галочки бо о.Ігор Ваш знайомий,то це все пусте.Головне,щоб людина мала Бога в серці і молилась з каяттям а не просто заученим текстом.

Те що о.Ігор відмовився від комуналки - то його вибір,значить йому вистачає.І сюдячи до обізнаності Вас щодо ситуації, то Ви і повинні знати чому вистачає,і про це можна написати цілий твір напр: "Як настоятель  касу чистить".

І взагалі немає чого сваритися за чийсь необдуманий вчинок,все одно в кожного є свої погляди і своя правда що до цього.Діло зроблено і о.Ігор за нього поплатився......впав у яму яку сам і вирив іншому

А могло б  бути все як і раніше....

Він відмовився, бо якраз людині совісно брати гроші в церкві для своєї вигоди, чого не скажеш про о.Ореста, який не боїться Божого гніву, і його другу копію, прислану владикою - о.Володимира. Ще не встиг для церкви нічим потрудитися, як вже прийшов з листком паперу і завів ту саму пісню про квартири і будинки. І кожне слово сказане в церкві їздить переказувати у Володимир-Волинськ.

Надоїло вже слухати які всі погані а Ігор - хороший.Вам ніким не вгодиш.Відмовився бо соромно стало що багато людей знає як він переділює церковну касу.......

 Якщо ви таке стверджуєте то мабуть теж там були присутні і вам щось дісталося? Цікаво скільки?

Звідки така бізнаність? Треба було не замовляти на 5 тис грн, вони ж всі разом там були навіщо спирати на одного Владику? Чи це сам владика їв, а решта дивились?Не треба обманювати, Владика нікого не обзивав, Ви просто чіпляєтесь за слово і перекручуєте його в свою сторону.  Сторони дійшли  до примирення навіщо розпалювати колотнечу!

Не чіпайте молодого священника, Вам не вгодиш!

Не сам Владика, а ціла делегація дітей по 18-20 років поприїжала. Стоять виглядають з різних сторін храму, єхидно підсміюються і фотографують ніби у Владики в нашому храмі фотосесія. Сміється той, хто сміється останній. Так  ще й було сказано їм на дорогу назад грошей дати.

А сам О. Ігор з матушкою стояли і дивились як їсть Владика і його делегація, навіщо такий бруд писати, Ви просто хочете облити брудом Владику чи просто заздрите йому? Поїдьте ще раз до Філарета і все це розкажіть!

Що нам далі робити ми вирішимо і без ваших підказок. Було б тут кому заздрити)))

Сьогодні вам  неугодний Владика, завтра Патріарх, а післязавтра ви до москалів попроситесь бо ви знаєте, як все робити. Ми слухали звіт ревізійної комісії і все зрозуміли!!! Ви причетні до певних зловживань, що так тримаєтесь?

Ви слухали перекручений звіт від хитрого владики, яким було наперід сплановано вигнати о.Ігоря і дати подіям у храмі такий розвиток, який він є зараз. Чи може ви кожної неділі до церкви приходите з шуруповертами і новими замками))) І добре ми знаємо як ви там голосували. Перед службою сестриця Анастасія ходила по цілій церкві і агітувала голосувати за те, щоб о.Ігоря вигнати з церкви, тільки трошки помилилася і не до тих людей підійшла просити яким можна забити мізки))) До речі це та сама сестриця, яка трохи раніше кляла в церкві за ризи, які вона вишивала. Нібито хто їх носитиме - той добра не матиме. Так накляла, що вже й її дорогоцінний о.Орест боявся їх з собою забирати)))

Що Ви мелете, та пишете нісенітницю сетриці Насті не було в неділю в церкві, тому агітувати вона не могла!!!

Прошу вибачення у пані Анастасії та бажаю їй швидкого одужання!!! Чоловік, до якого підходили агітатори, переплутав ім'я. Після вашого коментаря я це ще раз уточнила, бо не хочу ні на кого зводити наклепи. Але факт залишається фактом, агітація проводилась. А на рахунок того, що пані Анастасія кляла в церкві, то це я чула особисто і не я одна.

Чи це ви нам такі поради даєте, щоб знову попридумувати що ми до Патріарха їздили, а він нас не прийняв?

Ви ж самі на цілу церкву сказали, що їздили до Філарета, тому ніхто крім вас нічого не придумує!!!

Я не заперечую, що ми до нього їздили. Але ви придумали, що Філарет не захотів нас прийняти і всім це ходите розповідаєте))) Не перекручуйте слів.

Читайте уважно, я не писала, що він Вас не прийняв

в цьому коментарі я мала на увазі не вас конкретно, а всіх прихильників о.Ореста. 

Сторони в той день порозумілися, щоб можна було зачинити церкву. Але це не означає, що ми будемо терпіти беззаконня у храмі і з цим миритись.

В нас в церкві є такі діти, які причащаються щонеділі. І дякувати Богу всі живі-здорові, нічим не заражені. Для того дитину і причащають, щоб вона була здорова. А якщо йти з думкою, що ти в церкві тільки можеш чимось заразитися, то те й будеш мати. "По вірі вашій нехай буде вам".

Вас як послухати, то о.Орест прямо ангел, тільки вчепи на спині крила і в небо полетить. Всі тільки ради нього до церкви ходили))) а тепер ради кого? ради владики? він же сам себе настоятелем поставив. о.Орест ще за рік до свого від"їзду ходив людям розповідав, що "з Нововолинська в цьому році поїде 3 священника - о.Олексій, він і о.Ігор. о.Олексій в америку, він до батька, а от куди подінеться о.Ігор то він нехай собі подумає". І тепер ходить по селі розказує, що "мені ще залишилось тільки о.Ігоря вигнати і все", або "побуду до кінця травня в Нововолинську поки діти школу закінчать, то ще побачу як його виганятимуть". Бог терплячий, але і його терпінню колись настане кінець. І хай о.Орест задумається щоб його справи не повернулись йому назад гіркими сльозами.

А у Вас проОреста така інформація, бо Ви брали в нього інтерв'ю чи Ви з Нагачева? 

Просто у цієї людини "язик без кісток" і він меле ним на право і на ліво всім під ряд.

Я бачу Ви тільки збираєте хто де що "меле", адже стільки різної інформації (в основному неправдивої) тут пишете!!!!

Я бачу як ви чесно всім надриваючись доводите що о.Ігор злодій, ділить касу, "церковне корито", а доказів цього як не мали так і не маєте!!!

І нехай ще владика задумається, якщо колись погляд о.Ореста впаде на його тепле місце, чи тоді за ним хтось заступиться?

Чому ви таке пишете що менше стало людей ну це ж не правда. Люди як ходили так і ходять.і тут о. Орест не причому. Він пішов його немає

 

Просто в нас отець Орест як Ленін - він пішов, але його ідея тут вічно жива!!!

Злодію місце в тюрмі І Ігорю  тим більш не бути священиком.

Де ваші докази, що о.Ігор злодій? Бо вам так хочеться? Ревізія в церкві була проведена, всі гроші є на місці, недостачі не виявлено. А те, що ваш хитрий владика перекрутив результати ревізії так, як йому було вигідно, ще не означає, що о.Ігор злодій. Владика ввів людей в оману, зачитав дохід і витрати церкви, ніби витрати більші за дохід, як таке може бути, але про те, що в церкві на початок року залишались гроші з минулого року чомусь вирішив промовчати. А підбурювачі так з того тішились, що в церкві і реготали і аплодували. Кому і чому? Своїй дурості?

Як казав Жиглов з К.ф. Місце зустрічі змінити не можна - Вор олжен сидеть в тюрьме!!! - А наживатись і красти в церки таким як Ігорь неможна,неможна нікому такого робити а він не тільки це робить а прикривається ще церквою

.Священик понинен бути прикладом а не ганьбою для церкви.

Більшої ганьби ніж ваш владика для церкви годі і шукати. Обізвати і церкву і людей, пропити і проїсти за один приїзд майже 5 тисяч церковних грошей. А людей на проповіді вчити: "хто об"їдається тут, той в пеклі буде об"їдатися". Так він там буде в перших рядах. Ви тільки подивіться на нього - пости проходять, а владиченька тільки більшає. Чи може він думає так як кажуть в народі - "доброї" людини має бути багато.

Не правда що менше людей стало від тоді як о.Орист пішов.Я 15м-н приїджаю до отца Ігора,що його не буде то я не буду ходити до цієї церкви.

Нащо в цей конфлік вмішувати дітей наприклад Андрій який прислуговує чого ти втікав з церкви ти біг як скажений збив дитину яка стояла біля воріт і втікав що люди на зупинці подумали що він щось в церкві вкрав це позор . 

Втікав з барсеткою о.Ігора, за його ж наказом. Там вчора можна було знімати детектив!!! Не годиться так себе вести настоятелю храму!

Втікав тому що почали бігти за мною два чоловіки,напевно хотіли видерти барсетку о.Ігора,але ви не переживайте там чого небуть що стосується церкви не було тільки його документи.А за дитину не переживайте там все влагоджено.

На злодію шапка горить!!! Якщо тікав значить було що приховувати!!!

Здалися комусь Ігоря документи ,як розказуєш.Адже якби в нього забрали його документи то можна було б писати заяву в поліцію за викрадення, тим більше стільки свідків.О.Ігор дав наказ на касі, до закінчення служби передерибанити касу,одне йому особисто,інше на церкву  і на обслуговування в яке входить його зарплата.От ти з тою інкасаторською сумкою і гасав як навіжений

Поставити О.Ігоря на мінімальну зарплату, а далі хай йде в шахту заробляти, там на відео його прихильниця так і говорила. Це ж треба таке придумати!!! Хочете дати священнику гроші то давайте, а людина, яка дає на храм хоче бачити красу в храмі!!!

А ви що хочете сказати що у нашому храмі і біля храму не гарно? Тоді ходіть частіше до храму . А Андрій хороший хлопець і він молодець!

Я ходжу до церкви часто!!! А ви поїдьте і подивіться які є ще церкви!!!

Так. Правду кажете що не годиться так вести як вів себе владика. Щоб це церкву назвати конюшньою, а ми що тоді стадо баранів чи овець? 

 

Після слів Владики: отець Ігор віддайте печатку, документи та ключі від церкви, прислужник Андрій після розмови з Отцем Ігорем вибіг на вулицю тримаючи в руках барсетку о.Ігора. Виникає питання невже в барсетці були особисті речі о.Ігора, як стверджує Андрій... не думаю!!!! Чому о. Ігор боїться виконати наказ Владики? Чому з покорою не хоче нести відповідальність за свої вчинки? Чому лише підбурює людей та кличе на допомогу парафіян церкви Св Духа??? 

Ніхто парафіян з церкви Святого Духа не кликав, люди прийшли самі, бо знають, якщо ми не відстоїмо зараз нашу церкву, то завтра владиченька постукає і в двері собору.

Виявляється ключі від церкви та печатка були привезені матушкою Мирославою разом із барсеткою о.Ігора!!!

  Я є прихожанкою,  церкви Покрови пресвятої Богородиці. Вказую повністю своє імя і прізвище - Сопронюк(Пристайко) Марія Іванівна, бо не хочу бути анонімом, який стільки бруду і неправди вилив на отця Ігора, бо можу заперечити кожне Ваше слово,анонім в цьому бруді, який ви, виклали в інтернет на поряду людину, священника, настоятеля церкви.І Анонімом ви є для людей, а не для Бога. Я читала Ваш брудний коментар щодо нашого порядного священника та настоятеля отця Ігора. На відміну від вас, анонім, і Вас,  пані Камишнікова, яка не провела журналістського разслідування і виклала свій коментар в інтернет(я розумію, що для псів, якими Ви опікуєтеся, не потрібні журналістські розування), але ж тут затронута доля людини, порядного священника настоятеля,

 Ігора і репутація української православної церкви Київського Патріархату, тому, я хочу стати відкрито на захист отця Ігора і захист нашої української православної церкви Київського Патріархату проти тих людей, які ллють бруд на отця Ігора, і проти  людей, які не ходять до нашої  церкви, або ходять дуже рідко і розповсюджують цей бруд.Дуже хочу звернутися до тих людей, які приходили до нашої церкви під час цих бурхливих  подій, що відбувалися в ншій церкві,щоб вони  ходили завжди до нашої церкви, а не під кінець служби Божої  і не лише на запрошення своїх батьків і друзівх, щоб підбурювати людей і знімати на фотоапарат, а самі чомусь не хочуть давати інтервю на камеру, як це показано на відео., або ходять перед службою і просять проголосувати прити отця Ігора, коли приїде Владика.Не секрет, що багато, є людей, які скажуть гарні слова про отця Ігора, і стають на його  захист. Це свідчать події цієї неділі, коли  з отцем Ігорем залишилися люди,які його підтримали., а владика Матфей залишився без групи підтримки . Знайдеться той, хто скаже, що дуже мало людей,так в цю неділю їх було не мало, а дуже мало, тому, що про приїзд владики  , Матфея знали лише люди, які підтримували отця Ореста, який сам пішов з нашої церкви на парафію свого тата,який є священником Автокефальної церкви.  Отець Орест , коли прощався з парафіянами після служби Божої нам так пояснив в церкві.Ми всі присутні були вражені цим кроком, який він зробив. Адже декілька наділь перед тим,коли було вирішене питання про оплату найманого житла отцю Оресту, коли отець Ігор його запитав, чи він уже задоволений, то отець Орест повідомив на церкві, що так, він задоволений всім.І тому цей крок отця Ореста піти з нашої церкви сколихнув всіх парафіян, як прихильників одного священнослужителя так і прихильників іншого. Ми всі парафіяни нашої церкви є свідками того, що отець Ігор завжди радився з нами після служби по будь - якому питанню, яке потрібно було вирішити йому,  як настоятелю нашої церкви.  Тому, всі думали, що, нарешті, ці непорозуміння скінчилися, бо отці правили разом вже як завжди. Як бачимо, отець Ігор опікувався і далі отцем Орестом. Адже, ні для кого не є секретом, що отець Орест прийшов в нашу церкву служити другим священником і сформувався як  священник,коло отця Ігора, який неодноразово навчав його.Отець Ігор був гарним наставником  і вчителем для нього, коли за час служіння в нашій церкві, отець Орест , сформував коло себе теж певне коло своїх прихильників..Але, якщо отець Орест хотів перейти до тата і служити разом з ним в Автокефальній цкркві, то потрібно було нам , під час прощання, повідомити всім парафіянам, щоб це чули його прихильники, а не вигадували потім різних несенітниць  і не лили бруд на отця Ігора. Отець Орест пішов з нашої парафії.Тому сталося так, що люди поділилися і виникло таке протистояння , і церкви ніхто не ділить.   Отець Орест - врешті - решт  доросла людина і має право сам вирішувати де йому служити.І замість того, щоб лити бруд один на одного і на священнослужителів, потрібно уважно слухати проповіді і ходити до сповіді, адже, навіть, наша присутність в цьому , що ми самі створили в церкві - це є гріх., не кажучи вже про те, що ми говорили про священнослужителів. Ми всі помиляємося і грішимо, адже ми не є досконалі і не живемо в ідеальних умовах, тому повинні багато чого зрозуміти  покаятись приходити до сповіді і далі ходити в нашу церкву. Такі протистоянняє скрізь, тільки це не виноситься на загальні обговорення, а вирішується між священниками. І нам потрібно ходити до церкви і не вмішуватися до священникі, бо ми не знаємо всіх канонів церкви і вимагаємо деколи від священників того чого ми хочемо.Ми повинні розібратися і навести лад в своїй сімї, правильно виховувати наших дітей, водити їх до церкви, щоб вони знала, що таке гріх, сповідь, причастя, десять Божих заповідей. Адже ми є прикладом для наших дітей, внуків. Щоб діти і внуки наші не займалися розпустою, а ходили до церкви.І коли б батьки, дідусі, бабусі займалися своїми нащадками, то ім би не було коли лізти до священникі,в вівтар без благословіння. Недавно була прощена неділя і ми всі в церкві прощали один одного, але виявляється, як показали нинішні події, дехто не усвідомлює що таке прощення і затаїли злобу і виливали бруд тут зараз в церкві. Тому давайте всі щиро покаємося простімо один одного і не розпинаймо священників на церкві, як це робили цієї неділі з отцем Ігорем. Скільки добрих справ ним зроблено в церкві , в місті, для бійців АТО. Адже він зумів так організувати людей, які не байдужі до його прохань: Наша церква одна з перших  в місті Нововолинську по підтримці бійцій АТО, дітей - сиріт (сиротиня)  на території АТО. Про це свідчать грамоти, які висять на стінах в церкві і , думаю, багато чого доброго чого ми не знаємо  нам розповість спілка капеланів Волинської області про отця Ігора, з якою він співпрацює,.Я думаю, шановні капелани Волинсько області, Ви це зробите в засобах масової інформації, бо хочу Вам сказати, що багато людей нашого міста не знають про існування і благодійну діяльність вашої спілки.А вилити бруд можна на будь - кого і це вміють зробити всі, а от доброго слова не всі скажуть.  То ж ходімо до нашої церкви зі страхом, уважно слухаймо навчання священників, прикрашаймо її нашою присутністю, добрими справами.

 Мені дуже прикро, що молоді священники, які приходять до нашої церкви, ще нічого не зробили для неї, а вже просять оплачувати їм проживання або купувати житло.Ми парафіяни церкви іпенсіонери

даємо свої кошти на благоустрій церкви а не на оплату житла священникам або купівлю житла священнослужителям.Нам всім зараз важко. Звичайно заперечувати не буду мабуть є люди які хочуть купити житло для священників. Будь - ласка відкривайте ім рахунки в банках кладіть на них кошти,купуйте їм квартири і будуйте для них храми.

Дуже прошу і думаю мене теж підтримають парафіяни, залишити отця Ігора в спокої, дати і далі служити  і бути наставником і настоятелем в нашій Покровській церкві міста Нововолинська,який є гідним продовжувачем традицій покійного отця Володимира, який  заснував першу церкву в місті Нововолинську Київського патріархату.Отець Ігор - чесна порядна людина, як священник української,православної церкви Київського патріархату, він нікому не дає її знищити чи перефарбувати. І зараз Як йому не важко, він не зневірюється, а бореться за неї, за  правду ,за чистоту. Адже, Господь все бачить і йому допомагає.Отець Ігор теж прийшов до нашої церкви молодим священнико і теж жив на квартирі, яку знімав і ми не знаємо з його уст про всі сімейні питання, які він вирішував сам без нас парафіян не виносив ніколи своїх сімийних проблемелем на церкву. Мені дійсно прикро, але не за церкву,і церкву ніхто не ділить, а за людей ,  які вмішуються до священників, колотять, як колись колотили при покійному отцю Володимиру і знов вони в перших рядах заколотників, підбурюють людей проти отця Ігора, який  є гідним правонаступником покійного отця Володимира, береже нашу  церкву,  дбає про красу церкви,виховує гідну зміну молодих послушників. 

 А помиляються в житті і на роботі всі бо не помиляється тільки той, хто нічого не робить, навіть якщо і є написані закони і інструкції. І ще хочу звернутися до цих людей, які були причетні до колотнечі при покійному отцю Володимиру( це той самий сценарій,за яким ви діяли тоді і у вас нічого не вийшло).Ви не зробили ніяких висновків до чого привели ваші брудні справи і продовжуєте робити свої ганебні грязні справи. Тоді Ви хотіли зробити покійного отця Миколу настоятелем і зараз теж Ви хотіли зробити отця Ореста настоятелем нашого храму. Але Господь все бачить і тільки він розпорядиться зробить так як має бути. Звичайно дуже жаль,що це все переживає сімя отця Ігора,його діти, матушка,які ділять з ним його кожен день.

 Нам здаєтьсял що у отця Ігора важкий хрест,але не посильного хреста Господь не дає і він з честю його несе, то ж допоможімо йому, підтримаймо його у ці важкі дні , скажімо йому ласкаві слова, адже з дитинства він їх мало чув, бо ріс без матері, без її тепла і ласки.

 І всі зауваження він врахує і виправиться в своїх недоліках а ми йому допоможімо - не втручайося,бо це свого роду теж допомога. Подумайте як будуть Ваші діти ,внуки і покоління розраховуватися за ваші ганебні вчинки.

 Дуже прошу вибачити мене за помилки в словах чи реченнях бо дуже хвилююся. А байдужою бути в цій ситуації я не змогла бо це теж є гріх.Багато хто прочитає мій коментар і зрозуміє чому склалася така ситуаці бо отецьІгор дуже добрий лояльний, хоче щоб було добре тому і вчив отця Ореста.Я думаю з цих подій ми всі зробимо вірні висновки і будемо ходити до нашої милої церкви на богослужіння де настоятеле буду отець Ігор.

 Сопронюк (Пристайко) Марія Іванівна

Вчителем і наставником отця Ореста був і є його батько отець Тарасій. Ця людина була вихована в сім'ї священика. З дитинства отримував настанови до правильного життя. Отцю Ігорю треба повчитися у нього смирення, покори та поваги до людей навколо. І ще отець Орест закінчив духовну академію, в той час як Ігор лише семінарію, вступивши з третього разу. То кому в кого треба вчитися? І врешті дайте спокій достойній людині. Зараз проблема в іншому. Отцю Ігорю не підходить жоден священик. Він вже "вижив" Романа, Ореста, Ігора Бігунів, і вже взявся за молодого отця Володимира.Скільки це ще буде тривати?

Сторінки