Скіпальського замінить свободівець Мельник

Виборчий округ (№ 19, м.Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони) все таки відійшов до ВО «Свобода», де висуванцем опозиції має стати Євген Мельник. Це стало відомо завдяки повідомленню незалежної всеукраїнської мережі громадських активістів "Опора."

 

Раніше повідомлялося про те, що єдиним кандидатом від опозиції в нашому виборчому окрузі буде Олександр Скіпальський. Це призвело до активного обговорення його кандидатури на сайті http://nvip.com.ua. Нещодавно Скіпальський навіть зустріч із виборцями провів. Доля його подальшої участі у виборчому процесі лишається невідомою.

 

Кандидатуру Євгена Мельника - діючого (як і Євген Недищук) депутата облради офіційно висуватиме партійний з'їзд ВО "Свобода" наприкінці наступного тижня.

Юрій Коритко

Коментарі

Коментарі

1
Зображення користувача Сотник ВУС.

Щеб хто сумнівався . менталітет у нас такий. Ніяк не оминути злощасних грабель.Я уявляю яку невимовну радість відчули представники місцевої оппозиції( Соколова .Захарчук,Гольчук та іже з ними) від тго що їм прийдеться працювати на спільного представника ( Мельника) у виборчому списку.

Сторінки