"Спільна думка" бореться з халатністю влади у ремонті доріг. ВІДЕО

У Нововолинську розпочалися роботи із ремонту дорожнього покриття та ямкового ремонту доріг. Мешканців міста та депутатів із групи «Спільна думка» обурив процес латання дірок в асфальті. Зокрема, у депутатському зверненні групи йдеться про те, що роботи виконуються абияк та абсолютно в порушення усіх вимог до їх проведення. Виборці обурені тим, що величезні суми із міського бюджету, які виділяють на ремонт доріг, витрачаються з цинічною халатністю.

"Я не хочу вірити, що міський голова та його заступники так безвідповідально ставляться до бюджетних коштів, не контролюючи виконання робіт із латання доріг у Нововолинську" - заявляє речник "Спільної думки" Борис Карпус.

До речі, відомо, що ямки (карти) за технічними умовами повинні бути вирізані в прямокутній формі. Примикання нового асфальту до старого повинне бути під кутом 90 градусів, а по факту - під тупим кутом. Відсутність повноцінного примикання - не забезпечує довговічність асфальтного покриття. Основа повинна бути ідеально чистою і підготовленою. Глибина закладання бітуму мінімум - 5 см, по факту 1-3 см. Закладання матеріалу глибиною до 5 см технологічно є неефективним. Ями (карти), які асфальтуються більше 5 кв.м., повинні закатковуватись катком вагою більше 7 тон, по факту ці роботи виконує каток вагою не більше 1,5 тон.

Депутати закликають громадськість не бути байдужою, але і надалі фіксувати халатність місцевої влади в дорожніх роботах та повідомляти про це у ЗМІ. Лише невпинно контролюючи владу можна сподіватися від неї ефективності, вважають учасники депутатської групи «Спільна думка».

Документ:

Депутатське звернення спільна думка, нововолинськ, проновік

Коментарі

Коментарі

8

Мене цікавить питання:Чому міський голова В.Б.Сапожніков настільки зневажає громаду міста,що жодного разу не прокоментував питань,проблем,які обговорюються на порталі,і які виникли і з його вини?

Напрошується тільки один висновок: Гарно бла-бла можна наТТІ,бо там нема зацікавлених осіб,які б поставили питання меру у лоб. А на порталі В.Б. засипали б питаннями,а що ж може відповісти безгосподарна людина,яка "нічого не знає,що робиться у місті" і постійно дякує міській прокуратурі, що та "розкриває йому очі на роботу підлеглих".

Віктор Борисович то може вже час відкрити очі,а не спати весь час?

Ремонт доріг в Нововолинську проводить підприємець дуже близький до мера - Коптюк А.В. - скандально відомий по виконанню робіт по заміні бардюр, чистці озера і т.д. - які фінансуються з бюджету і в тричі дорожче -  за оцінками незалежних експертів. Про ці факти неодноразово писали ЗМІ.

Рішенням міського голови Нововолинській асфальтний завод пере даний Приватному підприємству " сантехмонтаж" ( власник Коптюк) та фінансується з міського бюджету!

тому й маємо такої якості ремонт доріг!

 

Ну як так міська влада може ненавидіти рідний Нововолинськ???

 

Якщо ситуація не зміниться, то на наступні вибори мера доведеться йти по бездоріжжю. Платон казав: "Хоч ти мені і друг, та істина дорожча". "Любі друзі" МЕРА і команди не перетворюйтесь у банду, не зловживайте терпінням простих людей. Ми знаємо, у яких маєтках ви живете, не тужите, як багатієте, не біднієте, що творите і витворяєте. Час розплати настане дуже скоро, пам"ятайте про це.

Зображення користувача Анатоль.

Не так вже і важко проконтролювати кількість ям на вулицях, скажемо, по Маяковського чи Гагаріна, які загребли (інакше не скажеш) ремонтники. Визначити кількість м.кв. по факту і запотребувати від міськвиконкому акти виконаних робіт на ці об'єми.  Визначити (вибірково) глибину дірок у дорожньому покритті та відповідність ремонтним технологіям. Потім, звіритись із виконаними роботами по документах. Лихо - біди початок. Для держслужбовців.

Крига скресає..    Достовірно відомо, Коптюку по даних об’єктах-вулицях порубали процентовки (заробіток дорівнює нулю), може тепер буде думати, купить  фрезу, каток,і тд.                               Анатолій Васидьович раз Вам у місті віддають усі роботи без тендерів та конкуренції :                                                                                             -укладання теплотруб через суборенду, видно теплокомуненерго немає техніки та зварювальників);                                                                        -укладання криво бордюр в зимовий період (працівники штрафники вживали оковиту та отримали 15 суток,роботяги);                                                                                                    -укладання костки у сквері ветеранів Прикордонника-420 тис.грн. Сорока на хвості принесла,що Бадзюнь Віталій Миколайович, поклав у себе костку на «Млині», ту саму квадратуру за 150 тис.грн.              А Вам слабо, хиба ні якщо без відкатів                                                                                                       -ремонт покрівель (у Вас працюють покрівельники-зварювальники);            -приямковий ремонт (або робіть згідно ДБНів або відійдіть у сторону), на Ваш вік ще ізольованих труб хватить

 

Потрібно на автомобілях зііхатися біля міськоіі ради, що б міська влада звернула увагу на якість ремонту доріг Нововолинська Коптюком.  На ремонт витрачаються мільйони з бюджету! Бачу по інакшому реагувати мер не буде!

Жееееееесть подивіться як зробив Коптюк приямковий ремонт біля стоматології, садочку №6 та віруючих(бувший басейн) гнати таких треба в хвіст та гриву. Хлопці із групи СД зробіть Коптюку "Китайське попередження" , куди дивиться Сапожніков, за два місяці віруючі будуть ходити там  знову по ямах та перестануть за вас голосувати

Сторінки