"Спільна думка" підштовхує владу до роботи

Боротьба з наркоманією, аварійний стан приміщень у деяких дитячих садочках та продаж комунального майна - такі основні акценти в обговоренні розставили учасники депутатської групи «Спільна думка» на черговій сесії Нововолинської міської ради, що відбулася 27 травня.

Спочатку було озвучено депутатський запит від Бориса Карпуса. Він стосувався жахливого стану покрівлі у дитячому навчально-виховному закладі №9. Учасники «Спільної думки» вимагають якомога швидше виділити кошти на ремонті роботи цієї установи. Адже стіни вражені грибком, вважають депутати, становлять пряму загрозу здоров’ю наших дітей. Також обранці запропонували створити список, який би визначав по черговість ремонту закладів освіти.

Доволі емоційно обговорювали і питання боротьби із наркоманією. Депутати від «Спільної думки», з ініціативи яких і розглядали дану тему, засудили відсутність у місцевої влади активної роботи в цьому напрямі. Було вказано і на те недостатнє фінансування дозвілля для дітей, і на відсутність інформації для батьків стосовно того, як визначити, що дитина вживає наркотики і куди звернутися за порадою.

Значну увагу депутати приділили і питанню продажу комунального майна. Зокрема, гострі дискусії та навіть перепалки викликав пункт продажу депутату Климовичу від всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» приміщення «Львівської жінки» - колишнього кабельного мовника у Нововолинську. Депутати «Спільної думки» висловили побоювання, що майновий комплекс у центрі міста буде продано за заниженою ціною, а тому запропонували, аби продаж відбувся через аукціон. Насамперед у цьому повинен бути зацікавлений і міський голова, який відзначав цьогорічне невиконання бюджету в Нововолинську. В підсумку власник «Львівської жінки», Ігор Желізко, звернувся до обранців із вимогою взагалі не голосувати за продаж приміщення, оскільки тривають судові слухання стосовно визнання дій ТТІ незаконними. На жаль, рішення більшістю голосів таки прийняли.

Загалом депутатська група «Спільна думка» власними діями вчергове виправдала сподівання своїх виборців. Депутати непримиренно відстоюють права дітей на якісні умови надання дошкільної та шкільної освіти. Також, ініціювавши розгляд питання стосовно боротьби з наркоманією у Нововолинську, «Спільна думка» обіцяє контролювати владні структури, які отримують гроші з бюджету на вирішення цієї проблеми. Влада повинна працювати ефективніше, вважають депутати, і готові змусити її вирішувати насамперед питання цілої громади, а не окремих її представників.

Коментарі

Коментарі

22
Зображення користувача root.

Скажу свою думку. Взагалі дуже приємно бачити, що у місті з’явилася команда людей, які пропонують правильні речі, піднімають реальні проблеми і міста та пропонують реальні варіанти їх вирішення. Я у цьому повністю підтримую Спільну Думку. 

Причому, щоб хтось не подумав, що я рекламую Спільну Думку, скажу чесно, я підтримую будь-кого, хто робить щось корисне для міста і мені абсолютно байдуже під прапором якої партії він це робить.

А Климович постав у повній "красі" , "добре" дбає цей навіть не пан, а так підпанок чи "підсинок" за інтереси громади міста. А "дупутати" від Батьківщини справжні патріоти "своїх" інтересів, підтримують "своїх" і "свій" бізнес, рука руку миє. Та не відмиєтесь, не відітретесь, не відмажитесь від ганьби та бруду за власні "справи". Чим ви кращі за злодіїв в законі, чим ви кращі за теперішню владу проти якої "виступаєте"?

Зображення користувача Анатоль.

Цілком підтримую всіх, хто не боїться і хоче зробити корисні та добрі справи для перестрашених і сліпоглухонімих членів нововолинської громади, для Волині та всієї України. Незалежно від їхнього політичного спрямування на основі патріотизму і для поглиблення самостійницьких процесів у державі.  А також справжніх, а не замаскованих під "слуг народу" т. зв. обранців, що наповнюють власний гаман. Всіх тих, які працюватимуть на благо вибрців міста Нововолинська, котре все більше, із кожним роком, нагадує руїну завдану окупантами.

стосовно льоні ще слід запитати, як він зміг "купити" приміщення дитячої кінати по вул. Святого Володимира... ось вам і відповідь про дитяче дозвілля, де його проводити? продати дитячу кімнату, оце молодці!!!

 Николай Андреєвич Льоня + МЕР -два сапога, пара-----переживають за дозвілля нововолинців, аж Гай шумить

Саме дивує у всьому те , що Сапожніков на каналі ТТІ в передачі "З перших вуст-лапши для народу"ні про запит про аврійні покрівлі в садочку "9  від Спільної Думки, ні про приватизацію приміщення Львівської жінки для себе через Клімковича Льончіка ані пари з вуст. По наркоманії щоб взяти відповідальність на себе за бездіяльність виконавчої влади звинуватив депутатів, бо ті йому знову нагадали про 420 тис.грн. виділених на укладання костки біля памятника Прикордоннику. Бреше, і не заїкається, пора у відставку. 

 Я шокована на NVIPi,ПРОНОВІКУ,на НДІЛО подається інформація про запит Карпуся Бориса про аварійний стан покрівель в закладах освіти, про продаж Львівської жінки підприємцю Клімовічу, а офіційне телебачення ТТІ, підконтрольні газети та сайти міського голови ані пари з вуст. Що це робиться з Нашим Містом та філіалом газети Волинь, родина журналістів Лісових чому мовчите,скільки Ви будете мовчати Ви журналісти чи раби Мерові.Пропоную всім відмовитись підписувати газету Наше Місто-журналістика в Нововолинську вмерла,похоронена Жовтим Домом

Зображення користувача Анатоль.

Я, пані "госте", вже давно гидую той листок до рук взяти. Її вже давно ніхто не купує і не передплачує, окрім наближених та по рознарядці посеред "червоних директорів. Це совєцьке посьміховисько, що назавжди припинило еволюцію, штучно зупинивши розвиток, схоже на викопну скам'янілість юрського періоду.

Зображення користувача Анатоль.

Як вбачається, у нашій міськраді більшість держслужбовців протирає марно штани в очікуванні пенсіону. Воно б і нічого, якби не руїна міста Нововолинська, яке довели до цього жахливого стану люди на керівних посадах у органах місцевого самоврядування, не сковані певними моральними обмеженнями. Починалось все із їхніх, ідеально пристосованих до міських реалій вибрчих програм у котрих нововолинські виборці, заскорузлі та завідьмовані "совком", побачили тільки те, що хотіли бачити. Вірніше, їм це підсунули. Ми наживку проковтнули. І у цьому наша провина. У брехливих програмах, ані слова не було про сирітське харчування у садках і школах, "відкати", зловживання зі бюджетними коштами, майже повну відсутність нацональних культурних проектів , шеренги міліції на сесіях міськради, скорочення позашкільних освітніх закладів та педагогічного персоналу, доведення до колапсу комуналки... Самі винні. Тепер, думаймо, як позбутися "інвалідської" чотирьохкаденцієвої міськрадівської команди, феодального зразка. Чекаю обгрунтованих пропозицій.

 

Позбутися - просто, треба йти в народ, пояснювати, розказувати, доводити, переконувати щодо реалій життя і тої брехні, яку всі, або більшість сприймають як правду. Результат буде, я в цьому переконаний! Якщо недовіра, "розброд і шатання" є ВЖЕ між депутатів (утворилась і не розпалась Спільна думка) - прикормлених і пригрітих ТАТОМ, то і більшість мусить прозріти. Треба утворити громадську організацію, яка не буде агітувати ПРОТИ, а буде надавати правдиву інформацію про всіх і все. Час не чекає - треба діяти!!!

Ганьба БЮТу, ганьба тим, хто дирибанить, або схвалює, підтримує. голосує за дирибан майна територіальної громади міста Нововолинська.

Коли Желізко звільнить опечатану кімнату в ДК Жовтневого??

Зображення користувача Анатоль.

Тоді, як ваші та міського голови колеги - прикормлені міські депутати, проголосують за її передачу чи продаж одному  із наближених до "тіла"  "королів" підвалів, біл-бордів, аптек чи пивних барів. Може, сватів, кумів, свояків, слуг або родичів.

Тоді коли арештують тих які крали майно у вигляді активів-абонентів КТ Львівської жінки. Це майно називається згідно ст. 190 Цивільного кодексу "Майнові права та обов'язки" по крадіжці якого порушено кримінальне провадження.

Зображення користувача Анатоль.

Ви самі побачили, хто конкретно відстоював правду та інтереси міської громади при голосуванні за приміщення "Львівської жінки", а хто купки місцевих олігархів. По пам'яті, якщо помилюсь - виправте: ВО "Батьківщина" - 16 голосів, "Фронт змін" - 2, "Народна влада" - 1, "Партія промисловців" - 1, "Народний рух" - 1. ВО "Свобода" та "Спільна думка" - "проти". Коли йдеться про статки місцевих багатіїв - такі розклади, маже кожної сесії. Коли наша громада навчиться обирати справжніх захисників своїх інтересів? Коли ручним міським депутатам стане соромно за свої голоси?

Потрібно на автомобілях зііхатися біля міськоіі ради, що б міська влада звернула увагу на якість ремонту доріг Нововолинська Коптюком.  На ремонт витрачаються мільйони з бюджету! Бачу по інакшому реагувати мер не буде!

Зображення користувача Анатоль.

Навіщо далеко ходити? Ознакою вождизму та авторитаризму місцевого владного режиму у Нововолинську є портрети міського голови В.Сапожнікова, які тулять по місту, де потрібно і де ні. Про газету "Наше місто", яке є його гучномовцем, і редактор якого І.Лісовий нещодавно отримав звання, якогось там лауреата у якійсь там номінації, промовчу, поки-що. Обпльовуючи депутатську групу "СД" і відмовляючись виконувати Гімн держави Україна на сесіях міськради, фракція "Батьківщина" та часопис "НМ" протиставляють себе виборцям територіальної громади міста, що добром для них, рано чи пізно, але таки не закінчиться. Служачи "папі" і дерибанячи, очевидно, комунальне майно своїми задертими руками та виключаючи з рядів чесних людей, вони вкотре вже знімають маски зі своїх справжніх "совєцьких" фізіономій. По ділах їхніх буде і нагорода! Я збираюся зробити фоторепортаж міських куточків зі зображеннями "недоторканного", і у цій газетці, теж. За 2012 рік, де цих світлин неміряно.

 Кругом сьогодні на ТТі та у Нашому Місті трублять що наш голова Сапожніков В.Б. відкривав відпочинковий табір "Прикордонник". Душові поремонтовані, санвузли нові, надувний басейн закуплений. проте діти які відпочивають на даний момент в таборі розповідають. Коли мав приїхати Сапожніков, то вихователі принесли мильниці,мило та туалетний папір. Після відїзду поважної особи все поховали назад, діти змушені були користуватись своїми принадлежностями та здивувалися, що залишили користуватись туалетом. І головне зміна вже перша закінчується а басейн новий навіть ще не надували. Як у тому анекдоті- а будете добре пововдитись , ще й воду напустимо-

Тому висновок все це пиль в очі виборцям, але так довго тривати не буде

Шановний Віктор Борисович Сапожніков де той славнозвісний басейн. Вже другий заїзд чекає щоб відпочити в новому басейні.

Читаю коментар і не знаю чи сміятися чи сумувати!!!!....

Зображення користувача Анатоль.

Навіщо сумувати? Смійтеся, аж плачте!

А може відреагує на рекцію громади та поставить все таки той басейн???

може не буде брехуном?

пропоную парі бути басейну від мера чи ні!

Сторінки