Срібло конкурсу «Кращим зварювальником Dnipro-M» Волині завоював нововолинчанин

Студент Нововолинського центру професійно-технічної освіти Олександр Шаламай посів друге місце у конкурсі «Кращий зварювальник «Dnipro-M» у Волинській області серед молоді. Фінал конкурсу відбувся 23 травня у Володимр-Волинському вищому професійному училищі.

За звання кращого зварювальника боролись 15 найталановитіших хлопців з 5 навчальних закладів Волині. У ході змагань студенти на практиці показували свою професійну майстерність. Головним завданням було зварювання металевих пластин з точністю та якістю. Оцінювали конкурсні роботи юних зварювальників експерти цієї галузі.

Трійка лідерів: золото конкурсу виборов студент Ковельського центру професійно-технічної освіти Василь Баранчук, а бронзу виборов студент Старовижівського професійного ліцею Кирило Коржан.

Переможець отримав зварювальний апарат професійної серії Dnipro-M MMA для вдосконалення навичок в улюбленій справі. Решта фіналістів також були нагородженні не менш цінними призами.

Нагадаємо, відбір учасників тривав протягом квітня поточного року. Команда Dnipro-M відвідала навчальні заклади області, у яких навчають майстерності електро газозварювання.

До слова, це вже 3 обласний конкурс на звання «Кращого зварювальника Dnipro-M». Попередні такі конкурси відбулись у Дніпрі та Харкові.

Коментарі