Стало відомо дату проведення фестивалю «Княжий-2018»

Цього літа фестиваль «Княжий» відбудеться 23-24 червня поблизу міста Володимир-Волинський, де і минулього року.

Відбувся перший день фестивалю «Княжий» (ФОТО/ВІДЕО)

Оргкомітет заходу розпочав підготовку до проведення фестивалю. Головний акцент фестиваль робить на історичну реконструкцію боїв, театралізовані дійства, кінний театр, тематичний одяг та україномовну музику.

У цьому році буде збільшено локацію для наметового містечка, щоб гості відпочивали з комфортом. Організатори запрошують до участі в різноманітних стародавніх забавах, на нічний кінопоказ, літературні читання та гутірки, їх проведуть ще цікавіше, а гостей запросять ще більш одіозних.

Відбудуться історичної реконструкції та театралізовані постановки, вправлятимуться у майстерності гончарі, ковалі, різьбярі та інші майстри народної творчості. А справжньою окрасою фесту стане дефіле волинських красунь під час конкурсу «Княжна».

Подбають організатори свята, щоб і їжі було досхочу. Вже зараз тривають перемовини з представниками різноманітних торгових марок, аби упродовж двох днів приємно дивувати гостей кулінарними шедеврами. А ще – діятимуть фотозони й працюватиме дитяче містечко для наймолодших відвідувачів.

До слова, вже відомо, що вартість вхідного квитка становитиме 50 гривень.

Отож, 23 і 24 червня 2018 року – у Заріччі відбудеться головне свято літа. Запрошуємо усіх!

Коментарі