Суди із міською владою Нововолинська продовжуються

Пропоную читачам копію ухвали міського суду у справі можливих корупційних дій міського голови м. Нововолинська Віктора Сапожнікова. Річ у тім, що головуючий на судовому засіданні суддя М.М. Ушаков, напряму причетний, також, і до «Постанови» по суміщенню двох посад – першого заступника міського голови\секретаря міської ради Нововолинська Андрія Сторонського. На якого я подавав 08 серпня 2016 року, позов по факту узурпації – імовірному захопленню місцевої влади.

Поясню. Адвокатами А. Сторонського на двох судових процесах – першої інстанції – у Нововолинську, і другої – в апеляційному адміністративному суді м. Львова, куди я зі своїм адвокатом подавали апеляційну скаргу на ухвалу нововолинського міського суду, були адвокати луцької юридичної АПК «Конфідент» С. Сафулько та В. Красюн.

Суддя М. Ушаков тривалий час працював там помічником адвоката, а отже, на нашу думку, міг діяти упереджено і небезсторонньо. Тобто, цим фактом, про який не знали ані я, ані мій адвокат були порушені мої права у п. 1 ст. 6 Європейської Конвенції прав людини та практики Європейського суду. Відповідно до ст. 7 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», кожній людині гарантується захист її прав, свобод та інтересів у розумні терміни незалежними, безсторонніми та справедливими українськими судами. А також, кожна людина, згідно п. 1 ст. 6 «Конвенції про захист прав людини» і основоположних свобод у редакції 1950 року, має право на справедливий розгляд його справи незалежним, безстороннім та справедливим судом утвореним законом.

Головуючий на судовому засіданні суддя Нововолинського міського суду М. Ушаков не взяв самовідвід, а ми про його працю у АПК «Конфідент», не були поінформовані. Судова справа № 165\1503\16-а про суміщення двох посад, згідно нашої касаційної скарги, нині знаходиться у Вищому адміністративному суді України у місті Києві і буде розглянута найближчим часом разом із «Окремою думкою» судді Львівського апеляційного суду Р. Ковальчука, який відмовився підписувати «Постанову» названого вище суду.

Звичайно, на касаційному суді у Києві будемо присутні й ми, і доведемо до відома колегії суддів у складі І. Штульмана, С. Пасічника та Ю. Рацебуринського цю інформацію. А також зміст листа із Національного агентства з питань державної служби за підписом голови НАДС К.Ващенка, про неможливість суміщення двох посад особою, котра перебуває на державній\місцевого самоврядування службі.

А. Бідзюра, член тер. громади, голова ГО «Україна + Польща». Нововолинськ

Коментарі