Суд визнав недійсним договір на ремонт їдальні ЗОШ № 6 через зловживання

 

Нововолинським відділом Володимир-Волинської місцевої прокуратури виявлений факт закупівлі робіт за бюджетні кошти за завищеними цінами. Так, з’ясовано, що Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради у вересні 2018 року оголосило про проведення процедури відкритих торгів на здійснення закупівлі робіт з капітального ремонту приміщення їдальні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 у м. Нововолинську. Проте, в результаті цих торгів безпідставно відхилено найбільш економічно вигідну пропозицію – на 198 тис.грн. дешевшу від пропозиції переможця.
Зважаючи на такі порушення, прокурорами місцевої та регіональної прокуратури в судовому порядку доведено необхідність визнання недійсним договору про закупівлю у одного із приватних підприємств області робіт на суму понад 2 млн.грн. бюджетних коштів.
Господарський суд Волинської області погодився із доводами прокурорів та задовольнив зазначений позов.
Державна аудиторська служба провела моніторинг і констатувала зловживання, проте навіть після цього замовник не розірвав договір на виконання робіт.
Зазначимо, що замовник (управління освіти) відхилив вигіднішу пропозицію КП "Промжитлобуд", натомість визнав переможцем торгів ПП "Нова Аркада"(власником є Ігор Новосад, якого пов"язують із очільницею управління освіти Ольгою Лакиш).

 

Коментарі