Сьогодні в місті - благодійний Різдвяний бал!

Перший Благодійний Різдвяний Бал відбудеться вже в цю суботу 16 січня о 16.00 у приміщенні Нововолинського Центру дитячої та юнацької творчості!

Робота організаторів кипить в цей останній тиждень підготовки, декоратори прикладають усіх сил щоб зробити приміщення справді казковим, готується величезна фотозона та багатий кенді-бар від наших кондитерів! Також вже заплановані цікаві майстер – класи для наймолодших наших гостей, благодійники охоче надають свої роботи для аукціону, - пише "Буг".

У підготовці цього масштабного заходу брали участь стільки добрих та щирих сердець нашого міста, і тепер, коли часу лишилося так мало, ми просимо Вас про єдине: прийти і побачити на власні очі захід, який плекали ми в мріях і який збираємось втілити в життя!

Молодь хоче і може зробити в нашому місті дійсно цікавий, творчий проект, що залишить тільки найкращі спогади і подарує свято діткам з особливими потребами. Нагадуємо, що запрошення можна придбати на вході в ДЮЦ, а також просимо дотримуватися дрес – коду та бального етикету.

Коментарі

Коментарі

19

Це слово, що написане у афішці, є чоловічого роду. І звучить та пишеться як "ярмарок", а не зросійщене - "ярмарка". Воно походить від слова "ярмо" - хомут для волів, яких наші предки приводили на ці торговиська продавати. Соромно освітянам ЦДЮТ, де відбуватиметься захід, не знати таких елементарних речей.

Щоб ви знали, використання слова "ярмарка" допускаєтьсяв українській мові. Цитуючи Вас же : "не додовбуйтесь!"

Доведіть, якщо Ви така розумна.

Анатоль, краще б теж чимось допомогли діткам, а не писали, як поганий писака, лише критику

Анатоль допоможе діткам)))))))))))

чим? писанням в інтернеті про правильний правопис???

Ім"я Анатоль- це іноземний (бєларуський) аналог українського Анатолій.А от нашо старому антикорупціонеру випячуватися в Україні "бульбоїдом"-то хз.Можливо потаємна пристрасть до "бацькі",а бацька,як казав сам в одному інтерв'ю,"стрінгів не носить".З другої сторони,ми в Україні ким і чим тільки не випячуємось,але тільки не українським.Шкода.

Ні. Ім'я "Анатоль" - грецького походження. І в українському варіанті,  пишеться воно саме так. Як "Дмитро", а не "Дмитрій". "Євген", а не "Євгеній". Олекса\Олексій, Антон\Антоній і т.д. Хоча є й винятки. наприклад Мефодій, Сергій, Мелентій, Варфоломій... Ще запитання, шановні "гості"?

Я старому мустангу одне - він мені інше.Його в двері-він у вікно.Я про аналог,а не про походження.

Ну не дай старому поїсти,а дай чимось отлічаться.В молодості одним отлічався,а прийшла старість- вирішив ім"ям поотлічаться.Умом!Умооом,треба відрізнятись!

В молодості Анатоль отлічался шо був моторним комсомольцем

Є запитання! Де ви Анатоль про те взнали, з яких книжок начиталися? Бо є в людей думка що ви усе сами видумуєте та сочіняєте!

Не Дмитрій а Дмитро, не Сергій а Серго, не Андрій а Андро, не Валерій а Валер, не Віталій а Віталь, не Геннадій а Генадь... Так по-твоєму виходить, Анатоль, розумнику ти наш знаменитий?

Га-га-га!Андрій-дрон,Володимир-Вован,Микола-Калян!Ги-ги-ги.

Анатоль-Толян! 

О! То Ви іще й думаєте? Похвально. Я Вам подумки аплодую. Іще трохи - і будете "видумувати і сочіняти" поезії. :))) А якщо без жартів, то цікавтеся історією українського правопису. У інтернеті, слава Богу, все можна віднайти. Це не важко. А якщо ні, то я підкажу де шукати. І правда, приємно, що Ви зацікавились.

Аплодуй, Анатолю! Аплодуй і подумки аплодуй і насправді, інтернетний кібервундеркінде ви наш знаменитий)))))Кажить де читати?

Шановний Анатоль, що для вас означає імя ВІКТОР у перекладі з старогрецької?

Я́рмарка (через польск. jarmark от ср.-в.-нем. Jahrmarkt — ежегодный рынок) — регулярные торжища широкого значения. Ярмарок (з нім. Jahrmarkt — річний ринок) — це тимчасовий періодичний захід в рамках якого продавці демонструють та продають товар споживачам..                                                                                                                      Пане Анатоль,ви вже трохи за...говорились.                                                                             Скажем так музиканти не філологи.Та і журналісти не вражають своєю освітою і знаннями.                                                                           

Сторінки