Таким може бути і нововолинське озеро: Острів на Риловиці перетворився на сучасний парк відпочинку

Поки нововолинське озеро страждає від бездіяльності влади, яка за десятки років так і не спромоглася навести там лад та зробити з нього зону відпочинку у місті, острів на Риловиці, що у Володимирі-Волинському, всього за три роки командою народного депутата Ігоря Гузя перетворився на сучасний парк відпочинку.

Попри те, що більшість не вірила в успіх цього проекту, парламентарю вдалося залучити на його розбудову кошти з держбюджету, області та міста. І вже сьогодні роботи на фінішній прямій.

Подібна краса може з'явитися й у Нововолинську, не за місяць, звісно, за рік-два-три, але приклад Риловиці доводить, що поступово, маленькими кроками, зробити це цілком реально. Головне - довірити цю справу молодій команді, яка бачить майбутнє міського озера не в щорічних "ремонтиках" та підфарбовуваннях, а глобальних змінах. 

А тим часом пропонуємо вам поглянути, як тепер виглядає острів на Риловиці, де уже завершують роботи з озеленення. 

Як повідомляє БУГ, на території вже висаджено близько трьох тисяч різних рослин та дерев. 

Є квітучі рослини, які додадуть острову кольору восени, але найбільшу красу можна буде побачити навесні.

Звісно, все це потребує опіки і догляду, щоб розквітнути і вражати відвідувачів.

Як розповів нардеп Ігор Гузь, який з дизайнером Андрієм Гнатюком ініціював створення подібного парку у Володимирі, ще у планах встановити тут дитячий майданчик та інші конструкції.

Вже сьогодні парк милує око та радує відвідувачів. Гарно тут не тільки вдень, але і в темну пору доби завдяки сучасному освітленню.

Для того, щоб вдалося вберегти красу від рук вандалів, на острові встановили відеоспостереження.

Почали облаштування зони для відпочинку з розчищання русла річки Риловиця у 2018-му році.

Коментарі