Таємна жизнь старого комуняки (фейлетон від Юзі Обсерватора)

Я, Юзеф Обсервишин із Коломиї секретно дослідивши, у Нововолинську родовід одного давнього опозиціоньора, виявив дивні речі. Ця стара і дуже небезпечна скотиняка є замаскованим «совєтом» і ностальгує за сталінським режимом.

А ше вона має швейков… швейцер… о! - швед-царського дзиґаря за 950 Є, і каже шо корпус у него із позолоченого лямінію китайського виробництва. А сам він всенький, коштує 50 грн. Бреше, коростявий пес! То у него цінний подарунок од маршала СССР Гречка. «Хлюсі» називається. Ручна робота нємецьких майстров. Та у цілого, самого пана Ратушного (дай їм Боже здоровля і всіляких фінансових гараздів та ше й у шестий і седмий раз діамантову каденцію обійнєти), як вони самі їдного разу зволили виловитися - годинник вартує всего 600 євриків. Та й то подарований безробітним племінником придбаним за пособіє, на біржі праці отримане. А то, вони самі – ні-ні!, шо ви, нігди собі такої розкоші ніц би си не позволили. Бо так можна їх і у корупції та орьгзлочинности, запідозрити.

Ну, ше може, віллю у свого небожа за копійки, там, орендувати чи біля неї паляціка розпочєти будувати із фініковими пальмами та гранатовими деревами у зимному саду над басейном із волоспадом та канадськими лососями, беременними чорнов та червонов ікров. Як к у Будятичах, колись…

Вони, пан Ратушний такі бідні, такі бідні, (а нещасні які з виду!) же часами так і хочеться милостиню подати на придбаннє кольорадських стрічок та білих тапок до драпового пінжака, поверх нашої вишиванки. І на парадного кобеняка. Чи на копняка?.. Та, воно якось, все не з руки. Встидно. Ось якби вони на паперти кольо церкви стояли…

А та обдерта, сива собака (опозиційоньор) тримає тайно удома, у сейфі, тілько уявіт себі – комсомольського білєтіка! 64 року випуску, самим Й. Кобзоном підписаного. Взноси у якому заплачено наперед, на 10 літ. А коло него – купа всяких совєцьких воєнних нагород. Скоро їх стане більше, аніж пана Ратушного. За окупаційні дєйствія у глибокій молодості, у странах соцлагеря, із 68-го розпочєвши. Капець повний!

Іменного опті-чеського прицела до СКС та ювілейну медалю із рук самого Еріха Хонекера за душеніє свобод коло берлінськой стіни в ГДР. Коли разом із головорєзами із «Штазі», утікачів у свободну ФРГ одстрілювали, яко вагітних кабаниць, (у Павлівському заповіднику) кольо самих Бранденбурзьких воріт. Хто не знає – то тіпа, така соціялістічєска охранка в Східній Німеччині була, як совіцьке КГБ.

І не вбили ж гада! Коли та стіна рухнула, то він згубивши од переляку снайперську гвинтівку, бесаги з патронами та сподні, втік аж до Китаю. Інкогніто.

Отож і кажу. Пане Ратушний! Треба оту сволоту розсекретити. А ви ще одну висюльку, од благодарного народу за те получите. Медалю чи ордена. Правда, їх у вас і так достобіса, але коли вашу грудь пластіческі, хірургічєскім путьом розширити, то всі й помістяться. І у свою 5-ту мерську кодєнцію, ше одну земельну ділянку для «Амиго-2» прихопите. Де всенощно і цільнодобово пиво і горівку будете, на радість мєйсним пиякам продавати.

Доходікі од тих бізнесов будете неміряні мати. Якраз, така дзялка, на території міліції є. І кольо прокуратури, під берізками, місця на ночний магазинчик вистарчит. У сквері біля виконкому, склепіка горівчаного, із століками, кум поставит… «Вила для аміго» - називатиметься. Ну, то як?

Юзьо Обсерватор із Коломиї, ниньки волиняка

Коментарі

Коментарі

10

Скажіть будь ласка, а для якої цілі ви цю бредятину тута надрукували? Щоб копнути під людину? Але ж вибори вже пройшли і його ГРОМАДА вибрала. Може хочете позлити? Так він таке не читає., а як почитає, то хоч насміється.

Юзьо Обсерватор, прозівали ви момент, шоб ся ваша драпанина якийсь сенс мала. Ой прозівали!

Це доказ що у МСЕК задарма групи не дають

Марево старого сивого коня.... А ще і плагіат псевдоніму в журналіста Юрія Винничука.

пише чудак вибрала "ГРОМАДА"... яка громада! вдамося до математики. На вибори прийшло 43% це менше половини міста. За невмирущого проглосувало до 50%.Це половина. Отже за того недолугого із двадцятирічним стажем проголосувало 20% жителів міста.То який він мер. Його тупо проігнорували.А воно тішиться,що буде і далі торгувати землею і всім шо під руку попаде. Прийшла іще одна партія депутатів,які будуть як циркові собачки їсти з його рук.То добрий господар всіх накормить.

Суцільний плагіат та дебільна тупість старого плагіатора. Була на початку 90-х років у Львові газета "Поступ", то саме з неї тупий плагіатор бере і псевдоним Юзя Орзервишина і тексти які нашвидкоруч переробляє на нововолинський лад, бо має тупий плагіатор відно стару підшивку теї львівської газети "Поступ". Хоче чомусь старий поліщук стати схожим на галицького батяра, а виходить в нього дебільна клоунада старого мєріна

...про№№№бали Україну і славу і волю. Вкотре з нас ще порегоче наша клята доля.

Чого нам бракує-так це усвідомлення того,що голодранці це не соціальний статус,а хвороба головного мозгу. Коли під власні амбіції і вигоди вибираєте тих,хто робить вас голодранцями.

Гості де ви бачите тут плагіат??? 27 гість--те що мсекі різні дають ми знаємо і як це відбувається.Повчально будуть наслідки після цього,коли за ними закриються засови тюремних камер і коли ця шушера начне друг друга топити. Запах палаючих шин їх не навчив---тепер горить уже бікфордів шнур.

Саме раз. Тілько все й починається. А як пан Ратушний зляться і не читають мої фейлетони - то його комуняцькі проблеми. Абсолютно. Вони ще ніц не каются, же пішли на ратушного п'єтий раз? Ох, і недобре їм, ше через трохи буде... Здоровля і щєстя!

Люди, кому цікаво наберіть у пошиковику "Юзьо Обсерватор"- ви отримаєте відповідь, що це літературний псевдоним відомого українського поета, прозаїка та сатирика Юрія Вінничука. На початку 90-х років його фельєтони публікувала львівська газета " Post Поступ"які користувалися великою популярністю у львівян. Судячи з усього бидзюра має стару підшивку тої львівської газети і зухвало тупо передирає з неї сатиричні твори які публікував колись письменник Юрій Вінничук під своїм літпсевдонимом Юзьо Обсератор. Бидзюрі не зайвим буде знати,що авторські права захищені Законом України "Про авторські та суміжні права", хай уважно вивчить відповідальність за плагіат.

Та то все відомо. Мені теж не все подобається про що пише цей Анатоль.Але! Не совайте в зубах  того Анатоля, бо може  тільки так він може показати  свій протест проти того, що нам вже дуже давно не говорять правду владні структури, радіо, телебачення, що ми- кожен з нас абсолютно ні від чого не захищені, не маю на увазі якийсь супер-захист, але веду мову лише про той, що має бути  по  конституції.Можу багато писати та не маю вже ні віри в краще,ні  сил, ні  бажання.

П.С. Ну, що ж що людина постаріла, хворіє, що ж йому повзти на могилки і там смерті чекати. Якщо те, що він пише дає йому сили  далі жити, то хто ми такі, щоб йому капати на мозги.

Колись кожен з нас постаріє, добре ящо моСк буде не на бік, а якщо на бік, то шо петлю на шию? Головне не вбивати та не красти. Ну, забрехню не скажу, бо іноді і мені доводиться збрехнути, щоб не обідити людину.

А чого то він прозівав. То мер вже вшистко шо міг прозівав. Прозівав Нововолинськ як повіт. Віддадуть Володимир-Волинському а йому, тобто нам дулю. Прозівав всі шахти міста.  Збудував нам курчака що скоро задихатись почнемо, бо на вищу трубу певно грошву вкрали. Скоро переробний почне зводити. Вже руки потяглися до скриньки з грошми. Кілько там 1,3 млрд. Вже 70 тис. євро прийшло і на вибори певно пішло, бо не видко де лягло. Дочекається ще і буде що громаді йому сказати. А вибори ще не пройшли. То мер собі їх вже зарахував. На свому телевізорі і в газеті тій його. А громада ше нє, ше не зарахувала його мером і не зарахує. Хай другий тур почне. Тоді і ввидить як його всі хочут. 

Закон дозволяє другий тур коли розрив між кандидатами малий. І ЦВК про то каже і раньше казало. Вйо покажи як тебе всі поважиют.

 

 

Сторінки