Теледебати 23 жовтня 19:20 ТРК "Аверс"

Геннадій Частяков запрошує на дебати усіх кандидатів по одномандатному виборчому окрузі №19. 23 жовтня 19:20 ТРК "Аверс"

Коментарі

Коментарі

8
Зображення користувача BogdanPrystupa.

Геннадій - викликає чи ТРК "Аверс" - запрошує?

Відповідь знайошав сам. Дебати організовує пан Геннадій. Сьогодні погодився бути "гостем" на цьому "святі демократії". Формат 5 хв на представлення, 5 хв на запитання ведучих, 5 хв на запитання опонентів.

По Аверсу крутять передачу про Нововолинськ, де незаангажованi журналiсти опитують виборцiв. Всi показанi виборцi або ще не вирiшили,за кого голосувати, або вже здецидувалися на Частякова. 

Я вважаю, якщо людина запрошує на теледебати - потрібно їхати! Щоби потім не звинуватили у боягузстві. А ще, хороший шанс блиснути своєю ерудицією та інтелектом, у прямому ефірі. Очевидно, Г.Частяков оплачує ефірний час, свій та опонентів. Особисто я, із задоволенням подивився б таке політшоу. І , можливо, зробив би додаткові висновки.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

16 жовтня журналістка телеканалу "Аверс" Світлана Цика, за допомогою соціальної мережі Фейсбук, запросила мене до участі в дебатах кандидатів у 19 окрузі, що відбудуться 23 жовтня о 19:20.

Дебати оплачує і організовує Геннадій Частяков, й "викликає" на них своїх опонентів, про що неодноразово повідомляв у власній газеті та листівках.

Аби не дати пану Геннадієві права говорити про боягузтво інших, я вирішив взяти участь у цьому "театрі демократії", хоча спосіб організації викликає зауваження. Не варто нікого переконувати в тому, що кандидат-організатор перебуває в преференційному становищі. Задекларований формат: 5 хв. для представлення своєї програми, 5 хв. - запитання від ведучого, 5 хв. - запитання від кандидатів.

Upgrade: 21.10.2012 19:00
Сьогодні отримав відповідь від телеканалу:
Добрий день. В проведенні політичних теледебатів виникли зміни. Оскільки Геннадій Частяков сам оплачуватиме вартість ефіру, тому він вправі запросити тих кандидатів, яких він сам хоче бачити на цьому ефірі. Тому вибачте, за незручності , але в списку запрошених Вас немає.

Що, Бодя, кинули тебе=)  Не угодний ти нафтовому барону =)

Буде Честяков з Киричуком бодатися. Полехнологічна пустишка проти дутого рейтингу - телеканал Аверс. Чекаємо !

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Мене не кинули;) кинуть того, хто туди прийде й буде підігрувати Геннадієві в його театрі демократії.

Зображення користувача root.

Як ви отримали цю відповідь? По емейлу? Можна копію чи скан чи скрін?

Ось такий у нас "чесний" Чаястков. Запросить якогось підставного кандидата, з яким домовиться перед "дебатами" про всі вигідні запитання і зробить з себе героя на "чесних" дебатах.   

А з Приступою йому не вигідно розмовляти, бо він може і не зручні запитання задати :))

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Будь ласка

Сторінки