Третя сесія Нововолинської міської ради 7-го скликання (відео)

Відбулась третя сесія Нововолинської міської ради 7-го скликання на якій розглядали питання оренди приміщень, звернення організацій, продаж землі, депутатські комісії, бюджет міста.

Шахтарі обіцяють страйкувати і вважають дії уряду геноцидом вугільної галузі, «радикали» поскаржились в СБУ на комуніста Олега Філінюка, ж/д касі попереднього продажу квитків у Нововолинську бути...

Про це та інше дивіться на відео:

Коментарі

Коментарі

14

Мм-декс. Як  передбачав - так і вийшло. У міськраду Нововолинська знову потрапили випадкові люди. Як вчені коти, задирали лапи за все. Окрім "Свободи". Нововолинці! Коли навчитесьсь обирати достойних? Я вже того часу, мабуть, не діждусь. :))) Не пускати пенсіонерів на виборчі дільниці!!! Я й сам не піду. Хоча у мене відсутні комуністичні погляди.

Невже Чайка не "назбирала" на нового піджака? Ну, сто років в тому полосатому, чи за Фрейдом- тюрму чує?

Таке враження, що вона і вдома його носить, і спить у ньому...

це ж яким треба бути ущербним вишкребком, щоб доколупатися до піджака

ви ще напишіть про колір трусів сапога

Ну, мила панянко, залишаємо цю прерогативу за Вами. 

Якщо Вами піднято тему трусів Сапожнікова, то вочевидь, спогади про його  труси Вам дуже милі.

П.С. Пишіть, не соромтесь.

Бу-га-га)))))).5балов!!!Я памятаю його (піджака) ще з помаранчового Майдану (2004).Ха-ха-ха)))))).Респект.)))))

Поки що заривок зі сторони данної особи не було. Та й наших не зачіпає, а типу всіляко сприяє. Тож і вайна міров недоцільна. І який піджжяк - слабо гребе. Розумію, що окремі особі хочуть гроші бюджетні брати і не звітуватися потім. Патаму шо патаму. Але ж треба. Бо бюджетні. 

то лише ви в очі хороші, а поза очі та під ніками смердите та людей стравлюєте. а для развлєкухі.

В мене запитання, а для чого свободівці гаять свій вільний час ходінням на сесію, якщо всеодно з усіх питань голосують "проти" або "утримуються". То така позиція партії, чи то її повна відсутність, бо чуваки, хіба вас люди обирали щоб ви голосували проти виділення коштів на ремонт доріг, освітлення, шкіл і садочків і т.д. От через такі тупі  вказівки зверху ваша партія в раді стане звичайнісіньким посміховиськом (а Баба-Яга проти). А ще пропоную іншим депутатам на майбутнє не підтримувати жодної пропозиції свободівців, за їхнім сценарієм

 

Це "Свобода" не випадкова? Люди, які голосують проти всього, окрім порядку денного? Боти, які виконують тупі партійні вказівки, ігноруючи все? Не голосують за проект бюджету, де виділяють гроші на усі бюджетні установи й заклади. Тоді виходить, що ці люди не підтримують виділення коштів на охорону здоров'я, освіту та інші сфери. Для чого? Щоб працівники цих галузей не отримували зарплати? Щоб не виділяли грошей на ремонт бюджетних закладів? Виважено і мудро!  Це демонструє хіба відсутність будь-якої позиції. 

Оце і є мудрою та виваженою позицією "Свободи". Можу надати задокументовані офіційні матеріали по будівництву асфальтового покриття на вул. Тиха: фактично занижені об'єми укладки асфальту, піску, щебеню. Кількість метрів погонних тощо. Насилу добилися прокурорської перевірки (майже рік). У її матеріалах знайдено, очевидно, навмисно зроблені похибки при арифметичних підрахунках у бік збільшення. Факти запротокольвані. Із матеріалів перевірки зняті копії. Далі. Хто бачив кошториси, скажімо, на сквер "Прикордонник", міський громадський туалет, аркаду при вході у міськраду, кап.ремонт літньої естради чи дна озера (двічі) і так далі. Саме ось таку "прозорість", (єдрьо*а вош!) і мала на увазі "Свобода". Не пудріть людям мізки! До чого тут зарплата? Вчителі та лікарі могли б отримувати, щонайменше, вдвічі більше, якби не боялись феодального режиму.

Цей коментар було видалено.

Цей коментар було видалено.

Цей коментар було видалено.

Говорячи більш доступною для цього баласту громади мовою окупанта для них (пенсіонерів) є три критерії вибору: грєчка....аптєчка...свєчка...

Сторінки