Тузикі знову хочуть їсти? Моя відповідь на брехню Бідзюри

«Жо́вта пре́са» — низькопробна преса, що в гонитві за сенсацією публікує недостовірну й перекручену інформацію, скандальну хроніку, компрометуючі факти (реальні або вигадані) з особистого життя відомих людей. Для створення ефекту сенсації допускається перекручення інформації шляхом її довільної інтерпретації, використання домислу, неповне відтворення фактів, передача фактів поза їхнім контекстом – Вікіпедія.

Дарма, що там не описано, що таке “жовтий сайт”, але можна сміливо зайти на сайт Radar і переконатись.

Але, про все по черзі...

Нещодавно “жовтий сайт” опублікував статтю за підписом Анатоля Бідзюри, щодо ніби то, мого грубого ставлення до літніх людей. Стаття написана в кращих традиціях жовтого сайту! Добрі люди кажуть.. подейкують .. вангую.. люди запевняють – жодної конкретики і фактів. Але факти є у мене.

Перше – жодної автомийки чи шиномонтажу, як пише у своїх коментарях РАДАР (читай Камишнікова) там не буде, це БРЕХНЯ. Підприємець купив право оренди земельної ділянки для реконструккції існуючої зупинки та будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі. Купив на відкритому аукціоні. Посилання ось тут.

Друге – площа земельної ділянки, що передається в оренду – 0,0075 га. Себто 75 метрів квадратних! Про який чималий торговий об’єкт може йти річ? Але ж ви так написали. “Жовтий сайт” рулить, знову БРЕХНЯ.

Третє - мийка та шиномонтаж є в планах забудови , але з іншого боку вулиці Дорошенка , через трасу Р15, навпроти автостоянки, і право оренди тієї земельної ділянки також буде продаватись на відкритому аукціоні. Але то таке.... Головне “правильно” подати інформацю.

І наостанок. Я ніколи не був на цій ділянці, а ні з Коптюком а ні без нього! Це БРЕХНЯ.  Ніколи не спілкувався із мешканцями про яких пише Бідзюра. Це БРЕХНЯ. Жодних письмових чи усних скарг від мешканців на адресу земельної комісії , та в комісію з благоустрою не надходило. Як би такі скарги надійшли – комісія б виїхала на місце.

На мою думку, “жовтий сайт” санітарки – собачниці старанно відпрацьовує грошикі мажорів – ливарників, бувших ригів, які вкотре старанно рвуться до влади, не гребуючи навіть такими методами, як наклеп та поширення неправдивої інформації.

P.S У своїх колоритних коментарях ви, Анатоль Бідзюра часто любите наголошувати, що ви не брешете. Гаразд, тоді як цю маячню назвати? Думаю, що порядна людина мала б вибачитись, але тут не про вас.

Депутат Нововолинської міської ради Леонід Климович


Коментарі