Ті самі гості – у ту саму хату!

Ці два знімки зроблені із однієї точки у різні роки. Перший – 19 жовтня 2010 року, а другий 18 жовтня 2015-го. Між ними рівно п’ять років «царювання» Віктора Сапожнікова, якого ми тоді обрали вчетверте, міським головою.

У той час вже, майже повністю розгорілось дике вогнище розкрадань народного добра та бюджетних коштів держави Україна. Влада крала все, що погано лежало. Все, до чого у неї був тоді доступ. Ніхто й не ховався вже. Із країни вивозились сотні мільярдів доларів. Народ стогнав. І на той момент, на стіні у робочому кабінеті міського голови Нововолинська, мабуть, вже висів портрет кримінального «пахана» - президента В. Януковича. Що теж родом із Донбасу… Вибори якого відбулись 17 січня 2010 року. І якого ми потім вигнали із країни разом із його злодійською камарильєю. Багато води спливло у річках країни із того часу. Світ змінився. І наша Держава теж. Найправильніше мабуть, було б сказати, що це Україна змінила світ.

А що змінилось у Нововолинську за 5 минулих літ? Ви ніколи не переймалися цим питанням? Абсолютно нічого! Окрім двох речей. Нововолинські шахти на межі повної зупинки і подальшої своєї, очевидно, невідворотної ліквідації. Друге. Настали зміни й у самого міського голови. О, так! Чуприна і вуса у нього набули ще білішого кольору. Він став іще багатшим.

Із його помпезного кабінету, у «жовтому домі», зник портрет комуністичного диктатора Януковича. Він вже не орендує віллу у небожа. Принаймні, про це вже публічно не заявляє. Він там просто живе. Біля його будинку розпочалось якесь утаємничене будівництво. Чи то палацу, чи зимового саду із критим басейном.

На запропонованому вашій увазі біл-борді, мер змінив діловий костюм із краваткою (та георгіївською стрічкою) на нашу вишиванку. Змінилися зміст та риторика його виборчих гасел. На першому, із минулого, – зникло слово «розвиток». І це справедливо. На новітньому - додалися «професіоналізм» і «порядність». А ось із останнім, дозвольте не погодитися. Це неправда. Я знаю про що кажу. Абсолютно до навпаки.

Оце і всі зміни за минулу п’ятирічку. Бажаю нововолинцям у ці декілька днів, що залишилися до місцевих виборів, змін у своєму світогляді та світосприйнятті. Не бійтеся! Все залежить, виключно від вас.

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст. Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

2

Анатоля як завжди жаба душить)))Скільки вже років ти одне і те саме долдониш і що? Ніц))) Чи маєш ти право когось критикувати коли ти ще до Майдану  сам підтанцовував ригіоналам башкаленка та самкова

сапог the best

 

Сторінки