Уже ніхто нікуди не сідає

05.07.2012 13:59 → Нововолинський акціонер «купив» звільнення від кримінальної відповідальності за 2,5 мільйона гривень

Прокуратура Волинської області направила до суду з постановою про звільнення від кримінальної відповідальності кримінальну справу щодо голови правління одного з акціонерних товариств міста Нововолинська. Про це повідомляє прокуратура .

Досудове слідство, яке провадив слідчий відділ ДПС в області, встановило, що упродовж 2009-2011 років бізнесмен ухилявся від сплати податків у особливо великих розмірах.

Він відображав у податковій звітності безтоварні операції з купівлі-продажу металобрухту від підприємства з ознаками фіктивності, яке знаходиться у Луганській області. До державного бюджету через це не надійшло 2,5 мільйона гривень податків.
У ході досудового слідства голова правління акціонерного товариства реально сплатив до бюджету вказану суму податків та фінансові санкції у загальному розмірі 2,9 мільйона гривень.
Оскільки завдані державі збитки повністю відшкодовані, він, відповідно до вимог частини 4 статті 212 Кримінального кодексу України, буде звільнений від кримінальної відповідальності.

Коментарі

Коментарі

1
Зображення користувача Анатоль.

Бажано мати коментар міського прокурора по цій дикій ситуації. І відповідь, а що буде, як бідняк вкраде у цього бізнесмена, або у держави, із голодухи, зо 5 мішків бульби. Бульбу з'їсть і не матиме чим сплатити збитки та фінансові санкції?  І ще одне незрозуміло: то наш злодій сплатив окремо несплачені податки у сумі 2 500 000 грн. і + до того, іще 400 000 грн. санкцій?  Як вбачається, вкрадені у держави раніше. А наш віртуальний голодний бідняк бульби до цього не цупив, бо ще якось зводив кінці із кінцями. І на "санкції" у нього нема. А міський голова комунальної власності у вигляді нерухомості та землі йому не дарував. Як бути?

Сторінки