Урочисте відкриття спортивного комплексу НВК «Нововолинська спеціалізована школа I-III ступенів №1 колегіум»

Сьогодні в 11:00 відбулось урочисте відкриття універсального спортивного комплексу НВК «Нововолинська спеціалізована школа I-III ступенів №1 колегіум».

У заходах з нагоди відкриття спорткомплексу взяли участь голова Волинської обласної ради, засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця, голова правління Фонду Олександр Товстенюк, міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков, перший заступник Міністра молоді та спорту України, Президент федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, народний депутат України Ігор Гузь та інші.

Реконструкція спортивного комплексу відбулася за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно з Нововолинською міською радою. На оновленому стадіоні облаштували легкоатлетичні доріжки з сучасним покриттям, футбольне поле та універсальний волейбольний та баскетбольний майданчики. Загальна вартість робіт близько 4 мільйона гривень. Витрати Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» на реконструкцію стадіону – 3 мільйона гривень.

У програмі заходів пройшла міська спартакіада школярів «Нововолинськ спортивний» із таких видів спорту: легка атлетика, баскетбол, футбол. Окрім цього – конкурси та розваги для дітей.

Спортивний комплекс згодом зможе приймати різноманітні змагання міського та обласного рівнів.

Коментарі

Коментарі

26

 Владі-респект! Спортсменам-респект! Спорт-це наше все! Дякуємо владі за справжнє свято молодості та сили українського гарту!

непогано. але бридко. ви мені створюєте імідж активного прибічника пана мера?) ну-ну... 

це щоб казки Бідзюри звучали більш правдоподібно?)

а ви не хочете подякувати владі від свого, а не від мого імені?) це по-перше. по друге, гроші на чудове штучне покриття дав фонд Палиці. от йому і варто подякувати. бо коштує пару мільйончиків. а от владі дякувати немає за що. попіаритися біля чужої роботи - заслуга невелика.

Точно, "живчику". Як в око.

Куди, куди, Анатолю???В що???

Хлопці та дівчата! Подивіться на ці чудові пуза у дядьків міста та займайтеся спортом на здоров"я:)))

))))). давайте подякуємо Палиці) от давайте щиро та від душі. хай йому Бог дасть здоровя і хороший бізнес. бо нам теж треба штучне покриття на спортивний майданчик)

Приєднуюсь. Це у першу чергу потрібно дякувати пану Палиці. Без нього Нововолинськ іще 50 років чекав би на стадіон.

витратили на стадіон-3мілн і 300тисяч грн..3 мільйони дав Палиця 300тисяч міська рада..здається мені що так мільйончика 2 осіли в чиійсь кишенці...

мож і витратили стільки. капєц дороге задоволення.

Всі молодні, хто приклав до цього стадіону руку. Але це не про директора школи №1Мороза який ставить учителів фізкультури,вчителем української мови,доречі від якого відмовилися батьки учнів шлоли.І знову він заощаджує на дітях!!!!

Оце такий задній фасад у школі № 1 на тлі новенького стадіону за гроші Палиці. Ганьба місцевій владі!

То може народний депутат дав би грошей на ремонт фасаду, а то тільки прийшов лицем поторгував

то мож би депутат ще одне покриття оплатив. ібо нєфіг біля чужої роботи піаритися. батьки 7-ї школи не против. а то все озера перепливає. толку виборцям від його запливів. 

 То ж саме  вам, шановна пані, той самий депутат дав великого  гранта на паркан)) Чого ж ви так, шановна пані, кіпішуєте тоді на депутата??? Га???

ні, він нам тільки на майданчик дав) а на паркан Ками-ніковій). ви вже виглядаєте повним йолопом під моїм ніком, вельмишановний пане. щас прийде страшний адмін і виправить нік на осел) буде неприємно, хоч і правда))

а кіпішую я, бо ще на покриття стадіону хочеться) підтримайте, будьте ласкаві. то може станете просто "недолугий йолоп")

Зображення користувача Українка.

А толк від запливів депутата очевидний-пропаганда активного та спортивного способу життя-непогано)))

 Непогано, згідний))) Для пропаганди здорового та спортивного життя для молоді саме-то))) Приєднуюсь до вашого респекту для нардепа Ігора Гузя)))

на вашій хвігурі це аж ніяк не відобразилося, ані в одного, ані в другого))). погано пропагує, раз гусента стражають від надмірної ваги)))

а під чужими ніками пишите, бо під своїми прізвищами страшно?))

ну да... елєкторат не підтримає, факт)

рєбята, давайтє жить дружно...)

Оо! А що там забув Гузь і його "світа". Яким боком до стадіона ця компанія??? Чи може народний депутат хоч копійку з свого кармана виділив?

А шо не зрозумілого, де пахне грошима та піаром там завжди є наш Гузь

Палиця знатний грошовий мішок от Гузяра і пасеться біля нього, мабуть скоро будемо мати ще одного члена Укропу. Да рєбята, скоро вибори

ага. Гузь якраз виділить. це дурне бюджетні гроші поділило на майданчики по всьому округу. хіба на хуторах у три хати не поставило. бо політично доцільно. мізки відсутні явно. майданчики потрібно не лише поставити. їх ще ОБСЛУГОВУВАТИ треба. тобто ремонтувати, прибирати, обкошувати. а це гроші... і не малі. 

навіть його дурнуватий товариш і то гроші розподілив на утеплення шкіл та теплові лічильники, щоб з місцевого бюджета менше витрачати. а це було піарне та недолуге. так ним і лишилося. 

Та не смішіть. Гузь туди нагрянув щоб Бугу було про що писати, бо ж вони за ним гуськом ходять і всі його "добрі діла" гарними фотками приправляють. А якшо розібратись, то там і не діла зовсім, а так - ділішкі, але головне вміти подати і оп - із знатного плавуна став щедрим меценатом. А те що грошики дав Палиця то таке - єрунда

Сторінки