Урочистості з нагоди 17-ї річниці Конституції України. Відкриття меморіальної дошки В. Чорновола

Сьогодня, 27 червня 2013р, в залі засідань міської ради відбулися урочистості з нагоди 17-ї  річниці Конституції  України. До присутніх звернулися Віктор Сапожніков, міський голова, Любов Кравцова, заступник  голови громадської ради, яка діє при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, керівник  міської організації «Комітет з питань відродження духовності», Ярослав Котилко, головний спеціаліст  відділу правової роботи, житлових та кадрових питань міськвиконкому.   Від учасників урочистості покладені квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка. З нагоди Дня Конституції України   семеро нововолинців   відзначені подяками міського голови.

 

         Диплом та грамоту грамоту, за вагомий внесок у справі соціального захисту ветеранів війни, та сімей загиблих одержує міський голова В. Сапожніков, який продовжує урочисту церемонію вручення. Сім членів ветеранської організації м. Нововолинська нагороджуються книгами і грамотами, також було два нагородженя почесними грамотами: одна від Волинської державної адміністрації,і друга від Волинської обласної ради. З нагоди Дня Конституції України   семеро нововолинців   відзначені подяками міського голови.

Святкову атмосферу урочистості доповнили учасники художньої самодіяльності міста.

         Опісля відбулося відкриття  меморіальної дошки Герою України В’ячеславу Чорноволу, встановлення якої відбулося на приміщенні адмінбудинку з ініціативи громадських організацій національно-патріотичного спрямування за сприяння міської влади   як вияв шани і поваги до цієї людини та  пам’яті про неї

 

Інші фото можна переглянути у фотогалереї

 

Коментарі