У Благодатному відкрили оновлену медичну амбулаторію

1 березня у селищі Благодатне відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини, - повідомляє Нововолинська міська рада у Фейсбук.

На офіційному відкритті побував міський голова Борис Карпус, народний депутат України Ігор Гузь, голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

- Впевнений, що цей медичний заклад стане центром надання якісних медичних послуг не тільки для жителів Благодатного, а й сусідніх сіл і жителів усієї Нововолинської громади! - наголосив у виступі мер Нововолинська Борис Карпус.


В амбулаторії будуть здійснювати прийом лікар-терапевт, педіатр, сімейний лікар. На базі закладу функціонуватимуть пункти щеплень, процедурний кабінет, три кабінети фізіотерапії, кабінет лікаря-стоматолога та палати денного перебування на 15 ліжок. Придбано сучасне медичне обладнання, меблі та господарські товари. Також тут облаштували дитячий куточок.

В амбулаторії відкрили зал фізичної реабілітації. Пацієнти з перенесеними травмами опорно-рухового апарату, головного і спинного мозку та нервової системи зможуть пройти реабілітацію.

Реконструкція медичного закладу відбулася в рамках проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Вартість будівельних робіт склала понад 18 мільйонів гривень.

Модернізація амбулаторії проводилася за кошти Світового банку, місцевого бюджету та Національної служби здоров’я України.

Коментарі