У Грибовиці священик домігся знеструмлення храму і будинку переселенців

Подавши заяву в РЕС про відключення від електроенергії Храму, священик Ігор Маргіта не подумав про мінімальні життєві потреби переселенців, які залишилися без світла. Цей факт зацікавив телебачення, яке не забарилося з приїздом. Ось що побачили журналісти:

Жителі села заплатили за світло на місяць наперід, однак на сайті СПЖ (незрозумілий сайт прихильників МП, власником якого є відомий донецький олігарх) про це не знали і промовчали про цей вчинок...

Пряма мова з сайту: "Зі слів отця Ігоря, касирка громади УПЦ ще у січні з’ясувала, що борг є і його ніхто не гасить. Відтак, у лютому енергетики просто відключили від постачання і храм, і житлове приміщення."

 Наразі зусиллям місцевих мешканців, сільської та районних рад світло до переселенців під'єднано, на черзі - Храм!

Коментарі

Коментарі

30

А при чому тут Ігор Маргіта до проблем переселенців зі свілом. Нехай автор статті візьме собі на утримання цих переселенців, а не когось осуджувати

правильно, маючи нерухомість в Грибовиці в Луцьку, в Іваничах ще проживати в с.Грибовиця...

А якщо храм " віджали" то чого Ігор Маргіта повинен там платити за світло- вот і розірвав договір

"Віджали" в кого? Чи в отця Маргіти вже виготовляються документи на право власності на Храм? Чи він його будував в 18ст? 

повинен, бо ще живе в громадському будинку, а за оренду громаді хто платить?

Запитання, чого так триматися того села, на яке тобі ...так всеодно, на яке ти подаєш до Суду, яке Тебе тримало 15 років, яке Тебе просило перейти на сторону народу... Адже, Церква - це передусім люди, віруючі, які туди приходять. Якщо вони туди приходять і в 4-5 разів більше, значить Віру вони не втратили, значить з селом все нормально?!

Як так получилося, що Ігор Михайлович, оселився в цьому такому... проукраїнському селі, а не десь в мальовничому Закарпатті? Грибовиця, може гриби сподобалися?

Зображення користувача Анатоль.

Ну, ось. Батюшка почав мстити парафіянам за те, що утримували його і родину довгих 15 років. Бо бачите, вони не захотіли молитися Богу в окупованому УПЦ МП, храмі. Громада має повне право вигнати його із села. І як ви тепер отче Ігорю, після того що сталося, уявляєте собі власне життя у Грибовиці?   

Нічого крім пакості від попа МП очікувати не слід

От *** бородате...

-У попа была собака, он ее любил

-Знаю, видел, я такое в зоопорно находил

ето не народ ,а просто бидло московскій патріархат був коли ще Росії не було. Вчіть історію Грибовицькі ПІЗД*КІ

Киівський патріархат був коли ще москви не було. Так що ти вчи історію, бидло неосвічене

Тільки ось ні Київський ні Московський патріархат цьому народу не допоможе... Думаєте, московський бізнес перестанете фінансувати, роблячи розкол в церквах? ***(зірочки для допомоги модератору) - майданутих псевдопатріотів ви фінансуєте і їхній бізнес на виборах, майданах, недовійні і вашій неосвідченості!

Зображення користувача Анатоль.

А більшість сіл на Волині, зокрема, на Іваничівщині - Будятичі, Русовичі, Дорогиничі, Бортнів, Тишковичі, Гряди (Калушів), Верхнів, Ласків, Бужанка та безліч інших, існували коли на місці Москви (заснував київський князь Орій Довгорукий), ревіли ведмеді і вили вовки.

Як знаєте? Маєте якусь освіту?

Зображення користувача Анатоль.

Маю. А у вас що, її зовсім нема коли не знаєте таких елементарних  речей зі шкільної програми?

Ви як справжній вундеркіндер Волинської ОДА 

  ти  перш ніж обзивати нарід украінський-бидлом подумай з чиіх рук іси а на рахунок історіі -то твій патріархат ходив з голою дупою-допоки в 1169рсуздальський князь андрій не спалив киів разом змонастирем печерським святоі богородиці і викраденням ікони вишгородськоі ікони божоі матері іперейменування у володимирську яка була вивезена і до цього часу перебуває на тереторіі росіі.

Ігор Маргіта Україна з тобою!!!!

А Росія тим паче.

якби за світло платили, ніхто б нічого не відрізав. чуваки захопили храм, а по рахунках не платять, а потім вереску на всю країну.

і чому сільрада всунула людей в хату, а на облік електроенергії окремий їх не поставила? церкву ремонтували?

Звичайно не по-людськи і не по-християнські.Громада запитувала в РЕСі:

- чи є зааборгованість?

- ні, заборгованості немає, є навіть переплата. Але є заява на відключення, яку треба виконувати.

Треба викликати отця Ігоря на збори села і хай би пояснив людям і переселенцям. Не хватає сили духу? А як же проповідувати Слово Боже і правду людям?

[quote=ТарасСтепанович]

Треба викликати отця Ігоря на збори села і хай би пояснив людям і переселенцям. Не хватає сили духу? А як же проповідувати Слово Боже і правду людям?

[/quote]Он не священник а обычьный Бизнесмен

 попівське...

Нещодавно була стаття з дикими коментарями про переселенку котра вирізала фото на стеллі небесної сотні, а зараз чомусь пан Анатоль та уся його піддана нечисть дуже стурбовані що переселенці залишились у селі без світла. Весь ПАТРІОТИЗМ у двох статтях.

P.S.  На рахунок хто кому служить можна спостерігати у новинах як командира ЦК "АЗОВ" СБУ взяли за співробітництво з РФ. Як я і казав! Тому піп на фоні епотажних піар-патріотів виглядає зовсім недоречно. Весь Ваш театр не більше ніж ПІАР і те що "молодь до Вас тягнеться" всього лише реклама. ХТО ВИ ТАКІ - питання часу. Зараз ООН розбирається по факту рейдерських захоплень церков, є вже перші висновки (не на Вашу користь), скоро будуть відомі досить цікаві факти.Чим знову людям будете очі затуляти? Черговою історією про попа?

Бачив відео де один чоловік у рясі української політичної церкви КП закликав у Києві на мітингу малювати на заборах прихожан УПЦ МП "зрадник". Я так зрозумів що наступний етап у розвитку КП це навчання молоді письменності на заборах? Нова українська народна забава!!!!!!!!!!

А конвектори тут причому? Може треба було кондиціонери повключати?

 А взагалі то побудуйте собі ще одну як в Жовтневому.

[quote=vadimd]

А конвектори тут причому? Може треба було кондиціонери повключати?

 А взагалі то побудуйте собі ще одну як в Жовтневому.

[/quote]     вже скороо почнем будувати, вже Москва перший транш на адвокатів для МП виділила, на черзі гроші для будівництва нового Храму МП

вже настоятель Маргіта погодився переходити з громадою до УПЦ КП, чеаємо на дозвіл і Благословіння з Володимир-Волинської єпархіїї!!! Все буде ДОБРЕ! Слава Богу!!!

Сторінки