У Жовтневому наводили порядок вздовж в"їзної дороги

Про це у Фейсбук повідомив голова селища Олександр Топорівський: "багато кущів, багато сміття, багато роботи церква "Спасіння" взялася ліквідовувати джунглі вздовж в"їзної дороги, і, мушу сказати, що левову частку роботи сьогодні зробили мусив приєднатися)) дякуємо, бляха, за чисті узбіччя) далі буде"

Коментарі

Коментарі

7

  А ще  сфоткай скільки там пляшок.Європа

пляшки туди кидались роками. тож назбиралось тари. молодці! 

Молодці!

Молодці! Будемо в Жовтневому в гостях обов"язково оглянемо в"їзд там узбіччя! Так тримайте і надалі-і буде усім приємно і буде у нас як у Польщі!

Молодці. Велике дякую. Ще б налагодити роботу з продажу алкоголю неповнолітнім у магазинах селища, а також нелегальний продаж на ''хатах''  розбавленого технічного спирту!!!!! Тоді б молодому та завзятому селищному голові ціни б не було. 

надіюсь, у молодого голови вистачить голови не налагоджувати роботи з продажу алкоголю неповнолітнім)) навіть незважаючи на малу зарплату. хай вже краще хлібо-булочні вироби продає))

Можливо трохи я не правильно висловив думку))). В селищі продають у магазинах спиртне неповнолітнім, активно продають розбавлений спирт ''на хатах'''