У місті новий спалах кору. Дорослих просять робити щеплення!

Попри те, що кір в кінці 2018 відступив, з початку року у Нововолинську знову зафіксували 11 випадків захворювань. Просять дорослих робити профілактичні щеплення і планові для дітей. Для цього в Центрі ПМСД працює сімейний лікар, до якого можна потрапити без попереднього запису.

Про це повідомила головний лікар новоовлинського Центру ПМСД Ольга Попіка, - пише «БУГ».

З 11 випадків кору серед захворілих 6 дітей та 5 дорослих. Окрім того, головний лікар говорить про ймовірність поширення й іншої небезпечної хвороби – дифтерії.

Хочемо попросити дорослих робити щеплення від кору та дифтерії. Особливо це стосується тих, хто в зоні ризику, тобто працює в тісному контакті з людьми: медпрацівники, педагоги, правоохоронці тощо. Вакцина потрібна, навіть якщо в дитинстві щеплення від кору робили і якщо хтось мав контакт з хворим. Окрім того, очікується епідемія важкої хвороби дифтерії. Нагадуємо, що кожні 10 років необхідно робити щеплення“, – говорить Попіка.

У нововолинському Центрі ПМСД в амбулаторії №4 (приміщення колишньої дитячої поліклініки, – ред.) відводять окремий кабінет, де буде прийом для щеплень. Виділили одного сімейного лікаря, до якого можна потрапити без попереднього запису та талону. Години роботи з 8-00 до 14-00.

Ольга Попіка зазначає, що в медзакладі в достатній кількості наявна бельгійська вакцина від кору. Просять дорослих приходити на щеплення, а дітям робити згідно календаря.

Коментарі