У міському музеї відкрили виставку картин Олександра Вольського

7 жовтня нинішнього року минуло 90 років від дня народження відомого нововолинського митця, члена Спілки художників України Олександра Вольського.

У переддень його ювілейної дати  міський історичний музей організував виставку   робіт художника зі свого фонду. Для пошанування  пам’яті Олександра Вольського зібралися  місцеві художники, родичі та знайомі.

Художник-реставратор музею Ірина Ромашко розповіла про життєвий і творчий шлях митця.

-Його картини були і словом, і думкою водночас, - підкреслила вона.

А перша директор міського музею Надія Войтюк відзначила, що кожна робота художника - це сповідь його душі.  Олександр Вольський  працював у багатьох жанрах. Чимало  його картин присвячено шахтарській тематиці. Свою думку митець виливав у віршах. З ініціативи Нововолинського  музею побачила світ збірка поезій  Олександра Вольського під  назвою «Шукаю папороті цвіт». Також він малював ікони, які зберігаються у багатьох храмах міста.  

Своїми спогадами  про Олександра Вольського ділилися  його колеги по пензлю Анатолій Мужевітін, Микола Казюлін та Віра Здрок.

У виставковому  залі міського музею також відбулося відкриття місцевих художників «Душею створена краса», на якій митці нашого міста представили свої найкращі нові роботи. 

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому.

 

Коментарі