У Нововолинську вимагають прибрати хащі біля автостанції

У Нововолинську на вулиці Автобусній, поблизу автостанції, розрослися хащі. Активіст «Народного контролю» Володимир Власюк вимагає знайти відповідальних за порядок на запущеній території. Так, він надіслав інформаційний запит у міську раду, щоб з’ясувати, кому належить земельна ділянка.

«Мешканці та гості Нововолинська останні кілька років спостерігають жахливу картину - будівельний об'єкт біля автостанції перетворився на сміттєзвалище, заріс бур’янами та чагарниками. Власник або орендар даної земельної ділянки довів її до жахливого стану і зовсім недотримується правил благоустрою. Це псує імідж нашого міста», – розповів активіст «Народного контролю».

Володимир Власюк вимагає зобов’язати власника території навести лад на ділянці.

Коментарі

Коментарі

7

Перед вами - територія громадського туалету, яку місцева влада продала одному "наближеному" (прізвища називати не буду) підприємцю. І який полум'яно обіцявся облаштувати там європейського нужника, щоправда меншого розміру. А на купленій землі побудувати базарчик із торговими рядами. Ось що із того вийшло. Звичайно, можна було б цю земельну ділянку забрати й гроші повернути... Але це не із нашим "господарником" і депутатами.

Ви в той нужнік нужду справляли)))

А куди прибрали "порєбріки" від 1 садочка по вул. Винниченка (де зараз маркет будують)? Вклали нові, а старі на машині повезли. 

Це жах!!! Перше враження людей, які приїжають у Нововолинськ.

Такий самий жах при в'їзді у Нововолинськ із боку Львова - адміністративне приміщення колишнього заводу залізобетонних виробів. Нетрі та бур'яни. Хащі і сміття. Наша місцева "господарницька влада" тим не переймаєтьтся. У неї інші цілі та завдання...

Анатоль а чому Ви не хочете називати імя (призвище!) людини яка з плеча мера глузує над візитною карткою (Автостанцією) Нововолинськаю.

Розжовувати і вкладати до рота інформацію мені набридло. Добувайте її самі. Ви ж такий розумник!

Сторінки