У Нововолинську вчергове розміщують агітацію в непризначених місцях.

 

У місті Нововолинську (ВО № 19) кандидат від партії «УДАР» Олександр Киричук розміщує політичну рекламу у не призначених місцях, чим порушує виборче законодавство.

 Повідомляє Марія Доманська, прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області.

 По місту Нововолинську розклеїли плакати із рекламою півфіналу Нововолинської ліги КВН, що відбудеться у міському Палаці культури. На них також вказано, що цей захід підтримує кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Олександр Киричук.

 Розміщення таких плакатів спостерігачі ОПОРИ зафіксували у приміщенні Нововолинської загальноосвітньої школи № 7 та місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, а також на міських маршрутках № 2, 6 та 8.

Згідно ч. 3 ст. 68 Закону України «Про вибори народних депутатів України» політичною рекламою вважається «…повідомлення про підтримку партією - суб´єктом виборчого процесу або кандидатом у депутати видовищних чи інших публічних заходів або привернення уваги до участі у таких заходах партії - суб´єкта виборчого процесу чи певного кандидата у депутати. Реклама друкованих видань (газет, журналів, книг), інших товарів та послуг з використанням прізвищ чи зображень (портретів) кандидатів, назв чи символіки партій - суб´єктів виборчого процесу також є політичною рекламою».

 Згідно ч. 4 ст. 74 Закону «Про вибори…» забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, ... органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності. А згідно ч. 8 цієї ж статті розміщення політичної реклами «на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування» забороняється. Таким чином кандидат у народні депутати по 19 виборчому округу від партії «УДАР» Олександр Киричук порушує виборче законодавство.

"ОПОРА"

 

Коментарі

Коментарі

7
Зображення користувача root.

Не хочу захищати Киричука, але його компанія мабуть одна із самих чесних у Нововолинську. Реклама Частякова, Ковальчука та останнім часом Діброви висить реально майже на кожному стовпі. Плюс по цілому місту їхні розтяжки над дорогою та навіть на балконах у звичайних будинках.. При цьому звинувачувати Киричука за кілька плакатів КВНу у маршрутці.. якось не дуже чесно.

Виходить, Киричук трошки порушує закон, а всі інші - грубо? Рут, включайте логіку! Будь-яке порушення є порушенням!

Зображення користувача root.

Саме так. Є такий юридиний термін як ступінь тяжкості злочину. Є обставини, які можуть пом’якшувати та обтяжувати вину. Не можна прирівнювати вину того, хто приліпив кілька рекламувок КВНу та того, хто всі стовпи у місті заліпив плакатами із своїм обличчям. Вина у них різна.

ПС Стаття 12. КК Класифікація злочинів п.1. Залежно  від  ступеня  тяжкості  злочини  поділяються   на злочини невеликої тяжкості,  середньої тяжкості, тяжкі та особливо тяжкі.

Це є порушення закону крапка. Не важливо кілька плакатів чи один.

Зображення користувача root.

Згідний. 

Тільки не треба забувати, що зараз перед виборами йде дуже брудна гра. І багато кандидатів хочуть якомога більше облити один одного брудом. При цьому самі не те що не кращі.. а порушують своєю перевиборчою компанією закон навіть більше.. Про це неодноразово писали на порталі. 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Цікаво читати цю розмову. Коли по місту з'явилося два десятки плакатів Приступи то на НВІПі одразу створили статтю і почали колоти в "культуру". Коли ж ці плакати належать Киричукові то тут обговорюють "ступені важкості" виправдовуючи це брудом виборчого процесу.

Зображення користувача root.

Стаття про Приступу була створена після того, як він спочатку звинуватив Свободу у незаконному розповсюдженні реклами, а потім сам почав робити те саме..

Я ніде не казав, що Киричук нічого не порушує, бо його реклами менше.. порушує! Я просто сказав, що його реклами у місті у неположених місцях я бачу у кілька разів менше, ніж рекламу Частякова, Ковальчува та Діброви..

Сторінки