У Нововолинську відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

24 березня 2018 року в Нововолинську на базі СОК «Шахтар» відбулася фінальна частина обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Фестиваль проводяться щорічно з метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, організації змістовного дозвілля та залучення сімей до рухової активності, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до рухової активності та здорового способу життя, – повідомляють організатори, - пише "Буг".

Всього у фестивалі за підсумками трьох етапів було залучено 607 учасників 192 сімей з міст, районів, об’єднаних територіальних громад області.

Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з мамою і татом зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

Під час проведення заходу працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели обласну інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка» – «Реальність починається з тебе», з метою реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в області на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», що дало можливість донести до учасників і глядачів важливість та значення фізичної культури і спорту в житті особистості.

За підсумками всіх спортивних випробувань третє місце в обласному фестивалі посіла сім’я Федчуки (Старовижівський р-н), друге місце виборола сім’я Цьось (м. Луцьк), абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім’я Костюки (м. Володимир – Волинський). Ця родина стала першою за підсумками результатів обласного фестивалю і буде представляти Волинську область на Всеукраїнському фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

У конкурсах:
– «Найкраща мама» перемогу отримала Раковець Людмила із Камінь-Каширського району;
– «Найкраща дитина»Адамчук Артур з м. Луцька,
– «Найкращим татом» став Ткачук Юрій ОТГ Любленець;

У конкурсі малюнку «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя» кращими стали родина Корчуки із міста Нововолинська.
Переможці та призери фестивалю були нагороджені – медалями, грамотами, дипломами, переможним кубком та призами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Коментарі