У Нововолинську затримали керівника заводу, який хотів привласнити 4,3 мільйона гривень

Масштабну спробу ухилення від сплати податків керівник підприємства реального сектору економіки організував і втілив завдяки тісним діловим контактам із фірмою з ознаками фіктивності, - інформує УМП ДПС у Волинській області.

Як свідчать матеріали справи, на такий крок  керівник заводу у місті Нововолинськ Волинської області зважився цілком свідомо і протягом трьох років, відповідно до укладених угод,  очолюване ним підприємство нібито купувало брухт чорних металів у виробничо-комерційної фірми з Луганщини з повною попередньою оплатою.

Однак, в ході оперативно-розшукових заходів співробітники податкової міліції Волині виявили ряд несумісних обставин і відразу ж поставили під сумнів законність проведених господарських операцій.

Насамперед, у шляхових  листах автомобілів волинського підприємства, які б мали перевозити придбаний товар, у жодному випадку не вказується пунктом призначення місто у Луганській області, де зареєстрований продавець брухту чорних металів. У посвідченнях про відрядження водіїв теж відсутня інформація про фірму - продавця. Натомість, значаться інші суб’єкти господарювання. 
І хоч поставка товару оформлена видатковими накладними та актами приймання – передачі, інших документів, що переконали б у факті перевезення товару, його прийому на складі матеріально-відповідальними особами та  оприбуткуванню,  у посадовців заводу не виявилося.

Немає факту придбання товару – не можна формувати валові витрати , – застерігає закон. А на волинському підприємстві ще й безпідставно сформували  податковий кредит. Усе  задля  економії  1,6 мільйона гривень ПДВ та 2,7 мільйона гривень податку на прибуток, які б мали надійти до бюджету, - наполягають правоохоронці. Впевненості податковим міліціонерам додає той факт, що під час обшуку печатку луганського  бізнес-партнера знайшли  у кабінеті одного з  виконавчих директорів волинського підприємства.

За матеріалами УПМ ДПС у Волинській області прокуратура Волинської області відносно голови правління заводу порушила  кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України. Розрахункові рахунки підприємства арештовано. Триває слідство.

джерело

Коментарі

Коментарі

8
Зображення користувача root.

Ніхто не вкурсі що то за завод?

Зображення користувача Наталя Камишникова.

За неофіційними даними, це ливарний завод біля "Оснастки". Голова правління - львів'янин Чернявський. Друга людина на заводі - Олександр Доманський. 

Були маски-шоу, розрізання сейфів, укладання людей на підлогу і заганяння всіх працівників у актовий зал. Це вже хороших пару тижнів тому. Затриманого відпустили, вирішується питання про сплату недоїмки в бюджет.

"Кроноспан" люб'язно оштрафували на 89 млн. З ливарного стягнуть 4,5 млн. чи скільки там. Дай Боже всім їм успіхів у роботі, але Луценко сидить за 40 тисяч, які навіть і не привласнив.

Зображення користувача Анатоль.

Туман, одним словом. Не назване підприємство та керівник, який можливо, і виявиться "стрілочником". Все, як завжди у Нововолинську, засекречено - таємниця слідства. Колись, через пів-року після суду, який теж проведуть у напівтаємному режимі, хтось про щось, та й то дозовано, і обмовиться. Дуже дивними є самі факти і суми штрафів у ці передвиборчі часи. А чого так багато? Мене важко запідозрити у симпатіях до головних отруювачів нововолинського довкілля, проте, а чи не передали куті сала? Поясніть хоч щось, правоохоронна, виконавча і місцева владо.

А може "пэрэдэл"?

Зображення користувача Сотник ВУС.

Во Во прямо в яблучко.. [quote=nika]

А може "пэрэдэл"?

[/quote]

гофротару теж трусять з масками-шоу, ну треба ж чимось на виборчу компанію заробляти владі...

Бідна влада,з кожним роком вона все пажерливіша та ненаситніша,а ще яка затійниця та винахідниця.

"під час обшуку печатку луганського бізнес-партнера знайшли у кабінеті одного з виконавчих директорів волинського підприємства." Печатку не знайшли, а підкинули, що було зафіксовано на камері спостереження

Сторінки