У Нововолинську затримали контрабанду цигарок

Зранку підпільний вантаж білоруських цигарок в кількості 15 тисяч пачок затримали  у м. Нововолинськ Волинської області. За кермом вантажівки, що перевозила тютюновий крам, виявився мешканець Закарпаття Василь Ш.  Жодних документів, що свідчили про законність перебування в обігу тютюнових виробів,  у нього не знайшлося.

Щоправда, водій затриманого авто переконував правоохоронців у тому, що цілком легально придбав цей товар на ринку у м. Ковель і мав намір продати його своїм землякам. Допоки триває з’ясування усіх обставин, контрабандні цигарки вартістю 90 тисяч гривень вилучено.

Після полудня теж вантажівку з білоруськими цигарками без супровідних документів затримали на території Турійського району. Як і  в першому випадку, водій не спромігся підтвердити  легальність та законність перебування в обігу 20 тисяч пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю 100 тисяч гривень.

Наразі співробітники  податкової міліції Волині здійснюють заходи для  виявлення та локалізації каналів постачання  фальсифікованих підакцизних товарів на територію оперативного обслуговування.

За матеріалами УПМ ДПС у Волинській області 

Коментарі