У Нововолинську 16 людей захворіли на кір!

За даними «Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України» з початку року кількість хворих на кір в області досягла 825 осіб. За оперативними даними з 26.05.2018р. по 01.06.2018р. на кір в області захворіла 81 особа.
Станом на 05.06.2018 року в місті Нововолинську зареєстровано 16 випадків кору, - йдеться в повідомленні Нововолинської ЦМЛ.
Серед захворілих:
  • діти 0-1 рік – 2;
  • діти 1-4 роки – 2;
  • діти 5-9 років – 2;
  • діти 10-14 років – 4;
  • дорослі – 6
Лабораторно підтверджені 2 випадки. Зареєстровано 3 сімейних вогнища з 2 випадками. Серед захворілих четверо дітей мають щеплення по віку, також щеплений один дорослий.
Епідеміологами відділу Нововолинського міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» були проведені епідрозслідування у всіх вогнищах кору. Сімейними лікарями та педіатрами організовано медичне спостереження за контактними особами. В організованих колективах вжито заходів щодо локалізації та ліквідації вогнищ.
Тому нагадуємо в черговий раз, єдиним захистом від кору є щеплення. У амбулаторіях, педіатричному відділенні центру ПМСД є наявна достатня кількість вакцини КПК Бельгійського виробництва «Пріорикс» виробництва «Глаксо Сміт Кляйн». Вакцина якісна, ефективна і безпечна, надається державою безкоштовно.
Вакцинації підлягають діти першого року життя або старші діти які з тих чи інших причин не були щеплені. Ревакцинації (повторному щепленню) підлягають діти 6-ти років або старші які не були щеплені. Тільки ті діти які отримали два щеплення проти кору, паротиту, краснухи, не захворіють на кір.

 

Коментарі