У Нововолинській школі урочисто відкрили погруддя Кобзаря

У Нововолинській загальноосвітній школі №4 імені Тараса Шевченка урочисто відкрили гіпсове погруддя Великого Кобзаря. Його виготовив місцевий художник Анатолій Мужевітін. Тарасова присутність у навчальному закладі допомагатиме нащадкам поета-бунтаря високо нести його ідеали, втілювати у життя слова, що закликають до єднання та любові до неньки України.

Духовним святом стало відкриття у Нововолинській загальноосвітній школі №4, що має ім’я Тараса Шевченка, його гіпсового погруддя. Це – спільний патріотичний задум педагогів, батьків та учнів, який допоміг реалізувати місцевий художник Анатолій Мужевітін. Погруддя виготовили, як кажуть, за народні гроші.

Це дуже відповідальна робота, – каже Анатолій Мужевітін. – Погодився, бо це якийсь виклик для мене. Треба було зробити, щоб мені сподобалося і людям сподобалося. Головне, щоб була схожість з портретами. У мене є книжки з автопортретами. Там дуже багато їх. Усі різні, і я трішки щось свого додав.

У Нововолинську і селищі Благодатному – дев’ять загальноосвітніх шкіл. Навчальний заклад імені Шевченка – один із кращих, наголосила заступник начальника міського управління освіти Ольга Лакиш.

У числі почесних гостей навчального закладу був і заслужений працівник культури України, поет-пісняр Олександр Каліщук.

До відкриття погруддя Тараса Шевченка приурочили концерт учнівської художньої самодіяльності.

Джерело: voltv.com.ua

Коментарі