У Порошенка хочуть приватизувати всі шахти

Приватизувати всі шахти в Україні хочуть у Порошенка. У рамках коаліційної угоди "Блоку Петра Порошенка" передбачена лібералізація вугільного ринку та приватизація шахт. Про це йдеться в тексті документу, оприлюдненого прес-службою політсили, - інформує ТСН.

Президентська партія в своєму варіанті коаліційної угоди пропонує реформувати вугільну галузь України. Зокрема, політики хочуть впровадити біржову форму торгівлі вугіллям за допомогою електронних торгів, перейти на прямі договори з продажу вугілля та ліквідувати держпідприємство "Вугілля України".

Окрім цього, представники "Блоку Порошенка" пропонують приватизувати всі вугледобувні підприємства України, а ті шахти, які не вдасться приватизувати, пропонують ліквідувати чи "законсервувати". Також в рамках коаліційної угоди депутати пропонують організувати соціальну підтримку гірників та населення шахтарських населених пунктів, де будуть ліквідовані вугледобувні підприємства. Як повідомлялося раніше, у "Блоці Порошенка" пропонують не допускати квотування заступників міністрів.

Коментарі

Коментарі

2

і тут полізло га...о з БУРЖУЯ , коли нарешті людям дійде ,що не можна в парламент пускати БІЗНЕСМЕНІВ-ОЛІГАРХІВ !!!

ОСЬ ЩЕ ОДНЕ ПЕРЛО З ЙОГО УГОДИ (коаліційної)

7.3. Реформа трудових взаємовідносин a. Схвалення нової редакції Трудового кодексу, який передбачатиме надання роботодавцю можливості швидко оптимізувати наявний трудовий ресурс відповідно до економічної ситуації підприємства та стану ринкової кон’юнктури (спрощення механізмів прийому та звільнення працівників за погодженням сторін без погодження з профспілками, впровадження індивідуального режиму гнучкого робочого часу, можливість тимчасового переведення працівників на роботу в інші підприємства)

Зображення користувача Dark Silence.

що ж, до того й шло.

от лише цікаво, чи не стануть воскрешати наші закриті - 2,3,4, вже й 5, 6,7,8... ? А?

Набрала - і вжахнулась... Це ж ЯК ще той Нововолинськ виживає, коли стільки їх - містоутворюючих підприємств - загнулось...