У центрі Нововолинська серед білого дня зарізали дівчину!

Вбивство сталось приблизно о 10:00 у дворі будинку за адресою бульвар Шевченка, 10. Дівчину було звати Яна, віком вона приблизно 30 років, мешкала на Шахтарському мікрорайоні. Вбивця мешкає на бульварі Шевченка, на даний час він затриманий і дає покази працівникам поліції.

На тілі Яни медики зафіксували близько десяти проникаючих ножових поранень, чотири із них - на спині!

За попередніми даними спалахнув конфлікт, молодик вихопив ніж і завдав дівчині декілька ударів у квартирі, решту - у дворі будинку № 10 на бульварі Шевченка, неподалік четвертої школи.

«Буг» пише, що Яна прийшла в гості, розмовляла з кумою. Чоловік взяв ніж і штрикнув у живіт свою куму. Вона самостійно вибігла з квартири на вулицю, до будинку під’їхала швидка. Що стало причиною такої поведінки чоловіка і як все сталося достовірно невідомо. Одна з версій – йому не сподобалося про що говорили жінки, інша – сварився з дружиною, а кума заступалася. В стані алкогольного сп’яніння чоловік не перебував, судимий не був. Говорять, що сім’я благополучна, з двома дітьми. У скоєному чоловік зізнався. Наразі проводяться слідчі дії і він дає покази. У Яни залишилася 7-річна дівчинка.

Коментарі