У 2019 році «Кроноспан» встановить сучасний фільтр вартістю мільйон євро, - директор заводу

У пятницю, 11 листопада, у залі засідань Нововолинської міської ради, що на першому поверсі, відбулись громадські обговорення щодо наміру «Кроноспану» збільшити атмосферні викиди.

На початку засідання присутні обрали головуючого та секретаря. Директор і представники заводу розповіли присутнім про роботу підприємства, підготували та показали презентацію. Після чого перед громадою виступили представники екослужби, санепідемстанції. Мешканці міста та околиць і депутати міської та обласної ради висловили свої пропозиції, зауваження і скарги. Зокрема, мешканці вулиці Панасівській, 15-го мікрорайону та села Дігтів розповіли, що не мають чим дихати, коли вітер із заходу в їхню сторону. «Кроно», в свою чергу пояснює, що викиди підприємства в нормі, це підтверджують регулярні перевірки, які роблять на заводі різні служби, а також обіцяє у 2019 році поставити сучасні фільтри вартістю в один мільйон євро, які знімуть питання екологічного забруднення. Депутати хочуть створити у даному районі екологічний пост, який має здійснювати нагляд за викидами та повідомляти населення про забруднення, готові також перекрити дорогу, якщо керівництво заводу не буде «чути» громаду.

Протокол зборів направлять до обласного управління екології.

Коментарі

Коментарі

22

До 2019 подохнемо

Оці перекриття шляхів задовбали вже! Створюємо грандіозні проблеми своїм співвітчизникам - таким самим бідолахам, як і ми самі. І оцініть: ніяких прикростей олігархам і корупціонерам всіх мастей і відтінків. Вони потирають долоні, а міський голова В.Сапожніков давно припинив спілкування із територіальною громадою у режимі on-line. І його найближчі заступники теж. Отака у нас, хлопчики, місцева влада. Вона так звикла. "Круглі столи", громадські слухання, звітування голови, збори громадян, "народні ради" при виконкомі, брифінги та інші гидкі публічні каруселі із подачі міських властей, нібито обраних "всенародно", тільки затягують час. На радість багатіям. Єдино правильний шлях добитися правди і поставленої мети - подавати позови у суди! Бо багато хто із нас не доживе до 2019-го. Ніхто фільтрів не поставить і тоді, 100%. Тому що, "Кроно-УА" злиняє кудись у Житомирську чи Київську обл., де ще збереглися ліси. Проте, такий шлях не для "сміливих" нововолинців. То все ж таки, Н.Покінська визнала, що згідно проекту потрібно було ставити дорогущі фільтри іще 10 років тому? То й подякуйте за це нашій місцевій владі, і особисто - меру.

 Анатолю, кажете подавати позови? Ви скільки вже наподавали позовів-і що? Пустий звук та бульбашки, наче ви в воду п...ли. І далі так само буде, з причини , що ви юрист, вищої освіти не маєте. Ми ж, пропонуємо діяти спільними зусиллями громади, влади та бізнесу. Зараз у владі вже багато молодих патріотів. Так само і в бізнесі! Почала працювати оновлена громадська рада Нововолинська. Є радіо, ТБ, преса. Все це радує пересічних нововолинців. Ми всі і депутати, і мер, і бізнесмени, і молодь живемо в цьому місті разом, і тільки разом зможемо порішати гострі питання покращення нашого міста. То ж може й вам треба наступити на горлянку власні пісні, перебороти свою гординю, та почати діяти спільно із громадою та обраною нею демократичною владою. Бо ж як в пісні: Разом нас багато, нас не поконати. Та ше пророчі слова Тараса Шевченко пригадайте-обниміться брати мої! Тільки спільні дії громади та влади будуть запорукою успіху! Часи комсомольського Дайош! вже в далекому минулому. Зрозумійте це, Анатоль!

То питаєте, скільки я наподавав позовів анонімний підспівувачу місцевої влади? Відповідаю: 5. Першого не прийняли. Другий за матюки А.Сторонського, у суді змазали, 50х50, хоча у мене було три свідки. Третій - по отриманню комунального житла та землі державними і місцевими службовцями розглядався у Іваничах, бо всі нововолинські судді взяли самовідвід. А там, в Іваничах, суд повністю став на мій бік. Мер В.Сапожніков подав апеляцію до Львова -  я його виграв теж. Чекаю звідти "Постанову". Нині у провадженні Нововолинського міського суду знаходяться два мої позови - 4-й по суміщенню двох посад 1 заст. міського голови А.Сторонським. І, останній, поки-що, 5-й - за нерозміщення інформації міської ради, тобто рішень міськвиконкому і сесій міської ради, розпоряджень міського голови, використанню бюджетних коштів, розподілу квартир та земельних ділянок у Нововолинську і таке інше, у ЗМІ та на сайті МР. 6-й, по індивідуальному газовому опаленню, буде наступним. Всі "Постанови" судів оприлюднені. Я нічого не ховаю, як місцева влада. Ніяких секретів. Все прозоро. І нічого не хочу від місцевих владних бонз. Окрім чесного виконання ними своїх посадових обов'язків  та поваги до конституційних прав членів територіальної громади міста.

Шановний Анатолію Миколайовичу, не зважайте на того сапожніковського троля який портить повітря тут та й під різними ніками сам собі відповідає. 

Ви все правильно робите, нажаль не можу не чим вам шановний допомогти(( але знайте нововолинці підтримують вас!

 Шо всі))) Всі нововолинці підтримують Анатоля))))Поголовно))) Шо, думкою багатіємо??? За добрий гумор-велике пасібо))) Самій не смішно))) А може  лише13 нововолинців, як на виборах в депутати???? Га)) Наступні вибори покажуть, як Анатоль висунеться

Не шановний "Гість_"  "Гість" "Голос праці" "Голос істини" й так далі (не памятаю свіх ваших логінів якими ви тут підписуєтеся) Розчарую вас, Анатоль не буде висуватися бо йому не потрібно це, але я бачу очко у вас жим-жим при одній думці що Анатоль може балатуватися гиги))))

Незабаром позачергові парламентські вибори. Місцева влада і міські депутати Нововолинська не добудуть до кінця своїх каденцій, однозначно. Панове "владзо"! Поспішайте використати цей відрізок часу, що залишився, для вирішення власних (шкурних) питань. Ви, (ті, хто це заслужив) будете сидіти у тюрмах, якщо не виправдаєтесь перед членами територіадльної громади Нововолинська. Я вирішив, що буду балотуватися на міського голову! Намагайтеся встигнути докрасти, те чого не вкрали іще. Бо потім, я і антикорупційна команда ГО "Україна + Польща" не дамо вам цього зробити. :)))

 Буде АНАТОЛЬ висуватися а потім балотуватися, ти гигиколко! Буде! Хоч корочок про вищу освіту Анатоль немає, але висуватися БУДЕ))) Що не так, Анатолю??

Буду, однозначно.

"При владі багато молодих патріотів" АХАХАХАХА!!!!!! ))))))))))))))))))))))))))))))

Вам скільки років, шановна?? Ото ж)) То Не треба заздрити талановитій молоді, а підримуваті їх прогресивні дії)))

Хахахаха!!!!!!!))))))))) троль не може опрідилити стать по інтернету а ще розпинається про "талановиту й патріотичну молодь" бачив я ту молодь з місьвиконкому )))))))))) охохо ну ти й насмішив тролю мене)))))))))) а років мені скільки тебе це так цікавить то скажу не більше 25 тож знову таки облом про "патріотичну молодь"))))

 

 

Я впевнений на 100% припруть використаний фільтр з аналогічного заводу з закордону і скажуть, що встановили новий)))

Якщо він коштує такі гроші, то чи не краще було б налагодити виробництво в нас на місці, а потім ще й заробляти гроші на фільтрах!!! Адже таких заводів вистачає. 

Добре, а коли закриють Кроноспан, тоді хто наступний буде? Не робіть з Кроноспану другу ЧАЕС.  Аж смішно

Ваша правда, шановна пані!

і тут те ж саме, що й на всіх сайтах: на громадських слуханнях говорили про одне, а в мережі все перекрутили.

хоч хто-небудь почув, що у звязку із встановленням нових фільтрів і очисника рівень викиду формальдегіду зменшився утричі? це вже відбулося. це не план, це вже сталося

а в 2019 році буде ще один фільтр, тобто викиди ще зменшаться.

 Шановний пане Анатолю! Коментара повертати не треба, бо всі й так знають про ваші судові тяжби. Ми не про те, а про те, що від тих ваших позовів немає жодної користі для громади міста. Ваш ККД фактично є нуль цілих та ще нуль десятих. Бажаємо вам успіхів у написанні ще багатьох позовів до мера, а також щастя в особистому житті!

Дякую за побажання, хоча вони й не від щирого серця. Далі. Добре було б, якби хтось із активістів міської громади подав позови до Нововолинського суду на бездіяльність діючої місцевої влади про: 1) Повернення у комунальну власність дитячих садків, які знаходяться, зокрема, на вул. Маяковського, 19 (прокуратура); провулок Поштовий, 1 (Центр зайнятості); вул.Грушевського - школа ДТСААФ; вул. св. Володимира - колишній дитсадок № 2; вул Миру - податкова інспекція; вул. Гагаріна, 14 - міський суд; б-р Шевченка - школа № 6 (Тернопільський приватний університет); дитсадок № 16 на вул. Маяковського і по вул. Нововолинській на території електромеханічного коледжу (технікум); На перший раз вистачить. Наступні позови по комунальному майну - до родичів і слуг міського голови та до нього самого за привласнення деяких інших і  вбудованих приміщень, що були у нашій комунальній власності. А Ви, міська громадо, чого хотіли? Отут Ваші обіцяні місцевими лжеелітаріями робочі місця, зарплати, пенсії, інші соціальні виплати, стипендії тощо. Які розграбовані і вкрадені у нас місцевим феодальним режимом зі сталінськими ознаками. І іще ж є земля! То хто насмілиться?  

сьогоднішні викіди з хроніка знов завадили дітворі 15 м-н потішитись першим снігом

мужик з панасовки говорить правду а ті відгуки з залу гутарить ******** якого попросили .

Ті часи коли на мікрорайоні було найчистіше повітря в Новіку вже не вернути

Сторінки