Феномени виборчого процесу

Дозволю собі іще один маленький коментар, але прошу не розцінювати його як спробу прикрасити себе на тлі інших. Таких намірів у мене немає. Просто хочу поділитися із Вами соціологічними спостереженнями щодо кандидатів, я ж бо пишу докторат із соціології права, а тому можу претендувати бодай на якусь науковість викладеного матеріалу.

Пан Частяков - як не стараються його технологи домалювати йому ангельські крила, та антирейтинг у нього досить великий. Великими "чорними" плямами на його біографії є походження із Донеччини, та багатство. Його звернення про українську мову і УПА на Ютубі виглядають недолугими. Очі бігають по папірцеві, рухи тіла показують, що особа не вірить у те, що сама каже. Жодні концерти чи газети не можуть переважити людську нелюбов до донецьких. Крім того пан Геннадій прописався у нашому окрузі лише перед виборами, а до того постійно проживав у Києві. Виникає також багато запитань щодо прогалин у біографії: був собі хлопець, служив у війську, переїхав у Київ і став мільйонером. Для того аби знайти джерела доходів не потрібно довго шукати. Варто зайти на сайт державних закупівель й подивитися чим торгує фірма Онікс Союз - це паливно-мастильні матеріали для прикордонних військових частин. А хто керує у нас прикордонною службою - брат спікера ВР Микола Литвин. Аби не зводити на нікого наклепу, запрошую читачів самим ознайомитися із цінами закупок та ринковими цінами на ці послуги, думаю різницю ви побачите і самі.

Технологи пана Геннадія створюють його імідж у газетах, але він цілком відірваний від людей. Електорат знає його лише із фото. А хто бачив і спілкувався в живу? Лише тепер, у останній фазі виборів, кандидат зважився на особисті зустрічі із виборцями, які можливо і повірять у відшліфовану завчену риторику "сильного лідера". Нещодавно з'явилася нова реклама пана Геннадія під назвою "Народна опозиція", яка окрім загравання із національно спрямованим електоратом за допомогою чорно-червоних барв, "запозичила" слоган у Об'єднаної опозиції. Знайдіть відмінність: "Ми Їх зупинимо" та "Їх стабільність - це злидні народу". На підсвідомому рівні "ЇХ" читається так само, а тому незорієнтовані виборці сприймуть пана Геннадія як опозиціонера.

Звичайно ця особа має великі шанси на перемогу тому, що вклала найбільше коштів, які звичайно засліплять частину електорату, особливо у поєднанні із брехливою соціологією у якій на вулицях міста нас переконують, що немає інших кандидатів окрім нього.

Пан Мельник - сіра мишка на яку чомусь поставила опозиція. Особа, яка дивиться на мене із білбордів викликає швидше сум і жалість ніж бажання проголосувати. Опущені губи, сумні очі - певне сумує за Україною. На презентації кандидата у ДЮЦі мав приємність його послухати - говорить завченими штампами як і лідер свободи. Напевне пан Євген надіється, що голоси за цього віддадуть лише тому, що він представник об'єднаної опозиції. Дивлячись на флегматичність цього кандидата у мене виникає величезний сумнів, що він здатен створити щось нове і якісне.

Пан Ковальчук - ставленик влади у нашому окрузі, який "підкорив" усіх своїми "безкоштовними" автобусами, за які насправді заплатив міський бюджет. Зараз кандидат увійшов у фазу затишшя, можливо тому, що ставка влади змістилася на когось іншого - можливо на пана Частякова чи Діброву.

Пан Діброва - фермер який стартує у всіх виборчих кампаніях від проголошення незалежності України. На моєму будинку й досі збереглися наївні написи крейдою "Молодь за діброву" які зроблені кривими дитячими літерами, ще під час кампанії 2002 року. Незважаючи на свою підприємливвсть кандидат не має у власності транспортного засобу. Цікаво, що цього кандидата у місті просуває пан Єлева та Карпус - можливо просто заробляють гроші, дійсно повірили в перемогу чи знають про якісь таємні домовленості із владою, про які не знаємо ми?

Пан Недищук - кандидат який мені симпатичний. Місцевий, дійсно працює, із досвідом. Єдине, що заважає - це його професійна діяльність. Якщо людина є фаховим стоматологом то вона може принести країні набагато більшу користь лікуючи зуби, розвиваючи бізнес і платячи мільйонні податки у бюджет ніж ідучи у парламент. При цьому давши дорогу молодшим ніж він сам.

Решта кандидатів виглядають смішно тому, що не проводять ніякої агітації, їх програми схожі як дві краплі води, що наштовхує на думку про те, що писалися вони під ту ж диктовку. Їх прізвищ ми ніколи не чули. Наприклад пан Сіянчук вирішив іти у депутати у 74 роки. Виникає питання невже кошти на заставу у ЦВК він відкладав із пенсії? І що нового може створити людина у такому віці. Висуванець від партії Королевської пан Лактіонов як і інші парашутисти з'явився у окрузі лише перед виборами, напевне готує грунт для місцевих виборів так як і ставленик Киличка - пан Киричук

Громадський рух Чесно проводив оцінку парламентаріїв які знову бажають потрапити у головний законодавчий орган, але на жаль не дійшов досі до "фільтрування" мажоритарників. Пропоную обирати кандидатів бодай за чотирма базовими критеріями: місцевість - де народився та діє, чи знають і шанують кандидата в суспільстві, а може він з'явився лише перед виборами аби ввести Вас в оману? Вік - кандидати старше п'ятдесяти років - це пенсіонери які не повинні тягнути нас назад. Якщо ми бажаємо йти в перед нам необхідні люди виховані вже в незалежній Україні, які бачили світ і мають широкий кругозір. Старі кандидати не можуть створити нової якості, так як перебувають під впливом комплексів і стереотипів, а свої компетенції втратили разом із віком. Багатство - жоден мільйонер чи олігарх-бізнесмен не повинен потрапити у парламент, так як там він буде відстоювати лише свої корпоративні, а не Ваші інтереси. Освіта - доярки не повинні керувати країною так як каже радянське гасло! Це повинні робити юристи, економісти і держслужбовці. Нехай бізнесмени якісно розвивають свої фірми і платять податки, цим вони внесуть у розвиток держави на багато більше ніж б'ючись через гроші у парламенті.

Як на мене кандидат мажоритарник повинен бути місцевим, тим із яким зустрічаєшся на вулиці, живеш у тому ж під'їзді й ходиш до того ж магазину. На жаль у 19 округ перед виборами масово почали падати парашутисти - так у політології називають не місцевих кандидатів. До таких у нашому окрузі можна віднести 9 із 20 кандидатів: Сергій Агапов (Дніпропетровськ), Олександр Киричук (Луцьк), Людмила Копко (Суми), Дмитро Лактіонов (Улан-Батор), Юрій Парашак (Трускавець), Галина Савюк (Рівненська обл.), Михайло Сіянчук (Тернопільська обл.), Сергій Слабенко (Луцьк), Геннадій Частяков (Донецька обл.)

Щодо віку то лише 8 із 20 кандидатів є молодшими від п'ятдесяти років це: Сергій Агапов, Олександр Киричук, Дмитро Лактіонов, Євгеній Недищук, Юрій Парашак, Богдан Приступа, Сергій Слабенко та Геннадій Частяков. І лише 3 із них виховувалися вже в незалежній Україні це: Дмитро Лактіонов, Богдан Приступа та Геннадій Частяков.

Багатство - контроверсійний показник наших кандидатів. Як писала газета "Місто вечірнє" - зовсім мало в нас багатих кандидатів в депутати. Двоє "підприємців-господарників" живуть на менше ніж тисячу гривень на місяць: Сергій Агапов (11 797 грн/рік), а Володимир Богачевський заробив за весь рік аж 5803 гривні. На тлі "підприємців", котрі заробили від 17 до 41 тисячі за рік, багатим виглядає університетський викладач Богдан Приступа. Серед 20 кандидатів є і офіційний мільйонер - Геннадій Частяков (1 270 170 грн/рік), але на жаль він не має ані квартири, ані машини. Так само як і Сергій Слаберко пересувається пішки або громадським транспортом.

Закликаю усіх мислити критично!

Коментарі

Коментарі

138
Зображення користувача Українка.

Усе це можна було б проаналізувати...співставити та зробити певні висновки....я-за те,щоб люди старались оцінити по достоїнству всі критерії вибору...але..на жаль,знаю і те,що так поступає надто мала кількість людей....Єдина надія...що чим більше буде інформації для ознайомлення,тим більша її частина залишиться в головах людей для осмислення і прийняття рішення...хоча,як показала попередня наша практика,знову ж таки-на жаль...обираємо і в чергове помиляємось...За 21 рік усі обіцянки,дані перед виборами не знайшли свого відображення в періодах після виборів....одне розчарування.....Песимізм:...Звісно...певний...бо на даний момент необгрунтований оптимізм плавненько переходить в дурість ..свою ж.....а вона вже-до розчарування.....та зрозуміло все...зрозуміло..перед кожними виборами активізуються усі кандидати.....а вибрати...кого?...та просто знову-навмання...бо так воно і буде)))))....і знову ж таки-на жаль.......(((((((((

Богдане, переведи цю аналітику у статус статті. Хай люди поділяться своїми думками.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Так вона ж тепер як окрема стаття. Чи Ви про щось інше говорите?

Про те ж саме. Тільки на інших сайтах. До слова. І я не рекомедую голосувати людям старшим 50 років. Вони своєю недолугістю і "совкізмом" на кожних виборах підкладають свиню своїм дітям та онукам. Люди! не голосуйте, молодим видніше. Їм, а не вам, ще довго жити у цій країні і  ростити своїх дітей. Ви вже "наголосували" на місцевих виборах. Ваші сини і дочки, ще довго будуть приходити до тями.  І я згоден не йти на виборчу дільницю. Молодим - владу!

 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Якщо маєте доступи поставте за моїм підписом.

"Вік - кандидати старше п'ятдесяти років - це пенсіонери які не повинні тягнути нас назад."

Богдане, абсолютно з вами не погоджуюся. Пенсійна реформа, в принципі, теж :)

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Тому давайте на пенсію виходити у 50. Можете вважати це пропозицією кандидата, щодо реформування пенсійної системи.

Зображення користувача root.

Гучна фраза "Зменшити вік виходу на пенсію до 50 років" це не реформа, це популізм. 

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Я надіюсь, що жарти усі розуміють адекванто:) Звичайно це не можливо.

Зображення користувача Сотник ВУС.

 Cинку, а не почав би ти з себе. ? Га, питаю?

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Дорогий Адміне, чому за ніч зник коментар про "підарасів" пана Мигаса, він так гарно показував рівень культури і освіченості наших нововолинських патріотів - Свободівців. Моїх почуттів він не ображав, а інші нехай би почитали, якою мовою говорять люди, які  ведуть до влади об'єднаного кандидата!

Зображення користувача admin.

Він не зник, його видалено бо це порушення правил.

п.с. можу і опублікувати, але для цього автору даного коментаря  потрібно було не тільки представитись але ще й зв'язатись з нами і нотаріально завірити що він є його автором та всю відповідальність за свої слова бере на себе. Портал не збирається нести відповідальність за коментарі анонімів. Завтра можуть написати подібний коментар та представитись папою римським, або від вашого імені. На сайті вже були такі випадки, коли звонила людина і говорила що від її імені пишуть коментарі.

Краще економте свій час та не порушуйте пункт 3 наших правил.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Сьогодні підійшов із камерою на вул. Грушевського до двох сорокарічних жіночок, які чесно відпрацьовували свої 200 грн і розклеювали на всіх стовпах плакати Геннадія Частякова. Пояснив, що за такі дії можна отримати штраф, жіночки злякалися камери і обіцяли більше цього не робити. На цьому і попрощалися, просили не викладати відео у інтернет. Нагадую пану Ганнадієві, що агітація у приміщеннях державної чи комунальної форми власності є незаконною, а тому сьогоднішня зустріч із вчителями ЗОШ №3 під час робочого дня не прямим порушенням закону. Окрім того, на проспекті Перемоги на носіях зовнішньої реклами, із порушенням норм, розміщена реклама цього кандидата. Згідно з дозволом міської ради, сітілайти на стовпах по проспекту Перемоги НЕ призначені для політичної реклами та агітації. На що дивиться міська вдала? Чому не моніторить дозволів які сама видала? Невже підприємець, який має їх у власності не боїться відповідальності?

Подумай над питанням перевірки виборчих списків на дільницях, складу комісій виборчих дільниць, всеміської виборчої комісії. Ти маєш на це повне право. А коли почнеш перевіряти, то такого надивишся...  І людей із кримінальним минулим, там знайдеш. Самому перевіряти не рекомендую. Я одного разу, як журналіст, розпочав зйомку на камеру у їхньому приміщенні. Із членами комісії розпочалася істерика і психози. Викликали міліцію, почали писати протокол,члени комісії обізвали мене старою мавпою. Довелося, тут таки, читати їм права журналіста. Потім виявилось, що у комісії є люди із судимостями... Уявляєш?  Це обов'язково потрібно робити, якщо хочеш виграти. Не дивуйся, якщо списки виявляться частково сфальсифікованими. Тобто, у них будуть вписані люди, що давно померли, виїхали до Росії, Італії, Польщі тощо. Адреси виборців, можливо, не співпадатимуть, а прізвищ патріотично налаштованих людей не буде взагалі. У квартирах будуть прописані якісь чужі люди, що ніколи до того, там не жили...  Знайди і придбай "Закон України про вибори". Пробач, Богдане, але мені здається, що ти не тим чим потрібно, займаєшся. Та і решта патріотів, теж. Дива не станеться - ви програєте, якщо не робитимете сказаного вище.

Пан Анатолій Бідзюра вечірньої пори (за вікном було темно), увірвавшись у примішення МВК, почав фотографувати членів МВК. Та як ви думаєте? А тицяв їм камеру в обличчя! Юрист не витримав і сказав таку фразу: "Чого Ви скачете, як мавпа на дроті?". Бідзюра як шанований журналіст почав підвищеним тоном начитувати свої права. Ось так було насправді. А тут пише картину "маслом" "Уніженниє і аскарбльонниє". Нехай.
З повагою, незаангажований очевидець.

Хочу додати: пан Анатолій Бідзюра, кавалерійським наскоком подолави оборонні барикади перед броньованими дверима МВК, штурмом взяв приміщення. І як окупант, по праву переможця, почав тицяти об'єктивом камери у око членам комісії, наставивши "ліхтарів" оборонцям фортечних мурів. Поки тривав штурм, стемніло. Переможені запросили пощади. Проте, героїчні юристи комісії не погоджуючись із капітуляцією, викликали на підмогу наряд міліції. Почали всіх опитувати і писати протокол...  Ви брешете, "незаангажований" очевидцю. Я був не сам. Зі мною було декілька людей. Маю фото і відеодокументи. У своїй заяві у МВ УМВС, я детально, похвилинно, відновив події, що відбулись того вечора. Ну, і мабуть зайве говорити, що я нікого не обзивав і не ставив психіатричних діагнозів. На відміну, від декотрих, судимостей не маю. Назву прізвища і надам докази, як не заспокоїтесь.

Я досі пам"ятаю ту картину, не треба брехати, пане Анатолію. вас у місті знають як ще того кумедіянта.

І я вас пам'ятаю. Та картина ніколи не вивітриться із пам'яті. Оборонці, мало того, що обізвали, та ще і хотіли застосувати силу. Я віднайду в архіві документи і оприлюдню їх, разом із прізвищами, як і обіцяв. Вони фігурували на багатьох українських і зарубіжних сайтах у неті. Як "зірки виборчого процесу" того періоду. У вигляді мавп.

На оголошеннях, що порушують встановленi правила, треба клеiти стiкер, або писати - " Цей кандидат повiсив свое оголошення з порушенням норм закону". Над формулюванням можна ще подумати.  Оголошення - не зривати.

Зображення користувача root.

Ідея супер! Тільки формулювання придумати. Яб щось більш жорстке запропонував типу як власникам автотранспорту, які паркуються у неположених місцях клеять наліпки "Я паркуюсь як ідіот". Так і тут можна придумати щось типу "Плювати я хотів на ваші закони, ліплю свою рекламу де хочу!"

 Все-таки ,який напис буде оптимальним? "Засру все.Я тiльки розминаюсь"? "Ми не гадим в Вашому партiйному осередку.Будь ласка,не смiтiть у нашому мiстi "

Зображення користувача admin.

Другий варіант багато букв, потрібно менше. Щось типу — "Клав я на Закон, сру де хочу!"

п.с. Б.Приступа замість своєї агітації краще ці додатки порозклеював :)

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Можу відзвітувати, сьогодні на жодному стовпі а ні плакату. Певне злякалися і зняли.

Не роби цього. Ніяких звітів. Тебе провокують.

Ви просто вразили мене своєю мужністю і благородством, гадаю, що своїх виборців теж !

Автор статті заклиає усіх мислити критично. Давайте спробуємо.З його слів виходить, що депутат - мажоритарник мае бути місцевим, молодим, авторитетним юристом - економістом, або держслужбовцем і ще до того всього ... бідним. (я навмистно виділяю ці слова, як вузлові моменти тексту автора) вимальовуючи такий собі портрет студенту факультету «Державне управління» академії Леона Кожмінського у Варшаві Bogdanа Prystupa. Жеби не дай боже не обійшов його десь на повороті молодий, місцевий (в нього жінка і двоє дітей з В.Волинська) авторитетний,але ось проблема, не бідний і бізнесмен Геннадій Частяков. Забуваючи, що коли до влади прийде той же самий держслужбовець з порожніми кишенями,то можливо, що він почне відстоювати саме їхні інтереси, а не проблеми своїх виборців, бо все життя мріяв про "мерседеси" і файні блискучі костюми. Існує такє поняття, як людьський фактор, і порядність шановний автор не залежить від кількості грошей у вашому гаманці. І від місця народження не залежить ваша харизма і здатність притягувати до себе людей, у будь якій точці Землі. З повагою Анна.

[quote=Анна Аверіна]... бізнесмен Геннадій Частяков... ... порядність шановний автор не залежить від кількості грошей у вашому гаманці...[/quote] [quote] Іще вам кажу: Верблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Боже Царство ввійти! (Від Матвія 19:24) [/quote]

Шановний #7507 Геннадій Частяков йде у Верховну Раду, а не в Боже Царство. Майте повагу і не відправляйте туда людину раніше призначенного строку. З повагою

Зображення користувача Українка.

Про багатих і Боже царство не треба було б так узагальнювати...як приклад -Соломон...він був досить багатим і при цьому господь його обдаровував своєю благодаттю і був цар Богу угодним....Так...людина випробовується і багатством...і славою...і посадою.....і далеко не всі проходять ті випробування з гідністю...та за кожен вчинок і усі діяння кожна людина відповідає сама-і перед людьми,і перед Господом.Звісно,можна трясти перед чиїмось носом різноманітними матеріалами,папірцями і так далі....та живемо у суспільстві,то ж по його правилах і справедливості можемо шукати-звертаючись у відповідні органи...і в черговий раз повторюсь-не варто вішати ярлики там,де обійшлось без примірки.

Повністю згідна з Вами пане Справедливість. З повагою

Я приєднуюсь. З повагою Наталія.

У владі дефіцит бідних. А багаті хочуть стати іще багатшими. Ні, не поряднішими і совіснішими, не милостивішими і не віддати владу, а утримати її, настільки довго, наскільки можливо. Бажано, навіки, щоб передати її ще й дітям та онукам. Звідки така прірва багатіїв в Україні? Де вони взяли своє багатство, невже досягли його неймовірними зусиллями власних м'язів та розуму? Патріотичним бізнесом, виготовляючи і продаючи вишиванки, тризуби та синьо-жовті прапори чи не досипаючи і не доїдаючи, вирощуючи хліб та картоплю, вмиваючись солоним потом за чепігами запряженого кіньми плуга, на початках своєї справи. Рахуючи кожну копійку і навипередки сплачуючи податки до ДПА? Віддаючи чесно зароблене своїм працівникам, до гривні. У робі, не у блискучи костюмах, на мотоциклі - не на "мерсі". Відповідь, пані Анно, зають всі. Окрім Вас. Вона проста, як двері - не комуністи потрібні на чолі країни, не центристи і не ліберали - націоналісти. Тільки вони спроможні навести лад у державі. Спробуйте, хоча б раз. Можливо, востаннє... Із повагою.

Шановний пане Анатоль, якщо відповідь, з Ваших слів знають усі крім мене ... , то чому ми так живемо ??? В Європі є такє прислів"я " якщо ти такий розумний, то чому ти так погано живеш ?" А на рахунок "давайте попробуєм, ше раз... , можливо востанне" no comment. З повагою

Ми - найрозумніші у світі. А живемо так тому, що боїмось жити добре. І боротись за матеріально бездоганне і насичене високою духовністю майбутнє своїх дітей. Навіть вони, ці безпомічні і безпорадні ще, гарні, як янголята рідні істоти, у жилах котрих тече наша власна кров - наша надія і наша плоть, не можуть змусити нас стати на їхній захист. Ось так, все просто. Приклади - "дитяча поліклініка на 15 м-ні" і формальдегідні викиди. Заперечте, якщо зможете. Наведіть аргументи. Можливо, наші діти від цих та інших дій місцевої влади стають міцнішими і розумнішими. Із повагою.

Ви не боїтеся, Ви не вмієте, бо не було кому навчити, бо звикли завжди виконувати накази і прислуговувати любій владі.  І за дітей Ви ніколи не піклувалися, бо Ваші батьки ніколи не піклувалися за Вас - дали їсти, дали стусана і забули за Ваше існування. Молоде покоління вже інакше – інформоване, врівноважене, розумне і знає чого хоче. Нема тої дурнуватої емоційності, пафосності, яка походить від нестачі інформації і затурканості. З повагою

Шановний пан Анатоль. Ви настільки захопились Вашими патетичними вигуками і напустили стільки туману у Ваш досить беззмістовний текст, що навіть забули у кінці зробити висновок, логічне завершення Вашого повідомлення. Ви написали: « Вона проста, як двері - не комуністи потрібні на чолі країни, не центристи і не ліберали - націоналісти. Тільки вони спроможні навести лад у державі.» Хто, шановний ? Які вони ? Кого Ви мали на увазі у Вашій «проста як двері» відповіді. І менше патетики шановний ми з вами не на мітингу. З повагою Наталія

Добре ви знаєте пані не Наталіє, і не Поліщук, про що я напустив, нібито, туману. Як і добре знаєте про свій космополітизм та бездуховність. І відмінно знаєте, що це не добре, і не порядно по відношенню до виборців, яких ви так безсовісно, за гроші, дурите. А серденько, все одно - "стук-стук", тріпоче. Ніби на мітингу. Це добре, що мій коментар так зачепив вас за живе. Значить, ще не все так погано, не все згасло у вашій українській душі. Залишки батьківського виховання ні-ні, та і нагадають про себе із підсвідомості. Бог знайде вас, хоча ви Його і не шукаєте. Одне незрозуміло - Частяков сповідує націоналістичні погляди, а ви, його передвиборчий високооплачуваний піарменеджер, навпаки. Розжуйте. Хоча, я і так знаю. Для інших. Із повагою.

Не вживайте шановний пан неАнатоль і неБздура слів, значення  яких Ви не розумієте. За порядність теж не Вам говорити. Краще відповідайте на поставленні Вам питання, бо ваші ухилення від теми виглядають смішно. З повагою Наталія

 

 

Я так і знав. Ви, Наталіє, добре обізнані зі "Mein Kampf", Адольфа Алоїзовича - рідного батька всіх піартехнологів: приписувати і звинувачувати опонента у тому, чого сам не знаєш, або не можеш відповісти, ані бельмеса. Я поставив вам конкретні запитання, де відповіді? Якщо ви будете продовжувати гру на публіку, доведеться розповісти дещо цікавіше. Не на того натрапили, пані. Із повагою. 

Починайте, буде цікаво почитати

Після ваших відповідей на мої запитання. Не думаю, що так аж цікаво. Не блефуйте. Із повагою.

Я перша задала питання. Спочатку відповідайте Ви. І без вашої патетики шановний. З повагою Наталія

Моя відповідь - у тому самому коментарі. А тепер, Ваша черга. І без зайвої агресивності.  Повинен зауважити, що Ваше перебування у Нововолинську пішло Вам на користь: українською пишете набагато краще, аніж спочатку. Зачепити мене Вашим розшифруванням мого прізвища у вашій версії, як "бЗдура" не вдасться - мені самому часом смішно. На одній зі іноземних мов воно передбачає дещо гірше. Чекаю відповідей. Із повагою.

Ось Ваш комент, перечитайте його, ще раз більш уважно :"Відповідь, пані Анно, зають всі. Окрім Вас. Вона проста, як двері - не комуністи потрібні на чолі країни, не центристи і не ліберали - націоналісти. Тільки вони спроможні навести лад у державі." Кого з цих трьох Ви маєте на увазі ??? І без Ваших гасел якщо можна. Добраніч. З повагою Наталія

Анна і Наталія - одна і та ж особа? Чи ви володієте здатністю роздвоюватись? Кому відповідати?

На мою думку Вам краще зосередитись на своїй духовності, чим на питаннях роздвоєння. Людям відома та ваша нездорова схильність. З повагою.

Гасла у Вас. Комуністичні. Я ж закликаю до духовності та єдності української нації на основі національної ідеї. Ви добре зрозуміли кого я мав на увазі. І прийоми Ваші давно відомі, все те ж. Не придурюйтесь, Наталіє, у мене це не проходить. Із повагою.

Наскільки людям відомо, це Ви, ще пару десятків років назад будучи комсомольцем викрикували на демонстраціях комуністичні гасла, а тепер перевзулися і стали ідейним борцем за духовність. Соромно шановний. Можна обдурити людей, але не себе. Майте хоч трошечки поваги до себе. Можете не відповідати, не наполягаю, в мене честно кажучі пропав інтерес до Вашої персони. З повагою Наталія.

Чому Вам не спиться пані Анно-Наталіє? Відпочили, надіюсь після безсонної ночі? Доброго ранку! Я бажаю Вам вдалого дня. Ну, чому ж, я відповім. Що стосується комсомолу. Так я був комсомольцем. І ходив на демонстрації. Правда, "славу" партії і її вождям не кричав. Зрештою, а якби і кричав, що Вам до того? Це було б щиро, як і все у мене, і не за гроші, на відміну від вас. І у ті часи теж, багато речей неможливо було купити за асигнації. Мені зовсім не соромно, як Ви, мабуть, надіялись. Соромитися потрібно Вам, за ті гидкі справи і провокації, які чините проти мого народу,і хліб якого споживаєте щодня. За цинічну щоденну брехню, якою дурите мою довірливу націю, плазування і службу сильним, які насправді кволі і бліді. Наймитування, відсутність гордості за свою належність до древнього народу, безбожність і презирство. Ви знаєте, хто такі яничари? Посилено рекомендую заглядати час від часу в енциклопедію. І у Євагелію. Допомагає. Не будете заганяти свої жахи і фобії у підсвідомість, звідки вони все одно регулярно вилазять. Із повагою.

Я не надіялась шановний пане Анатоль, що Вам буде соромно. Це поннятя невідоме для Вас тому, що Ви завжди все робите щиро. Вчора Ви щиро кричали «слава Леніну і Сталіну», сьогодні Ви щиро кричите «слава Україні», а завтра Ви так само щиро будете кричати «слава Віктору Януковичу та його великим і могутнім синам» і Ви не робите це за «асигнації» Ви робите це тому, що Вас так навчили в дитинстві батьки і Ваше оточення. Вас навчили двом головним у Вашому житті словам «слава» та «ганьба» і забули навчити думати і любити.

 З повагою і сумом Наталія

Сторінки