Фестиваль «Перлина Заходу» під загрозою?

Програму заходів святкування Дня міста в Нововолинську остаточно затвердили 21-го серпня, а заяву про проведення фестивалю «Перлина Заходу» Людмила Скороходова віддала у руки працівникам міської ради 14-го числа цього ж місяця. Та виявилося, що цього часу замало, щоб довести справи до ладу і провести фест. Тепер у відділі культури міської ради шукають аргументів, щоб показати усі мінуси роботи організаторів фестивалю, - пише «Буг».

Проведенням «Перлини Заходу» завжди займався відомий у місті меценат Євген Недищук, однак на даний час він перебуває на Сході, а свої повноваження передав керівнику громадської організації «Творці Історії» Людмилі Скороходовій. Вона стверджує, що в міській раді «попросили» на концерті забезпечити правопорядок власними силами, ще й поприбирати і, якщо в парку будуть зламані лавки, відремонтувати їх самотужки. Начальник відділу культури Інна Левкова говорить, що так було завжди: “Ви просто не знаєте, як багато робив Недищук. Він домовлявся з комунальниками, правоохоронними органами, займався освітленням. Він кожного разу це робив, домовлявся з всіма і скрізь”.

Натомість Людмила Скороходова коментує ситуацію з іншого ракурсу: “З Євгеном Микитовичем говорила вчора, він просто в шоці. До чого тут ці лавочки, які поламані там уже давним-давно? Яке вони відношення мають до Дня міста?”.

Начальник відділу культури справді турбується, щоб питання фестивалю швидше вирішилось. Хоч хвора, вона прибула на зустріч, бо й замінити нема кому – “Зам в офіційному відгулі”. Цікавилася годинами проведення фесту, а потім поклала на стіл закон, і сказала, що гулянка має бути не довше 22:00, хоч організатор наполягала на проведенні фестивалю до 23:00. Потім натякнула, що ще півгодинки можна «подарувати» на завершення. Закон, правда, поширюється на захищені об’єкти, а чи є літня естрада захищеним об’єктом, начальник не знала.

У підсумку, Інна Левкова «посприяла», щоб охорона правопорядку на фесті таки була – направила Людмилу Скороходову в міліцію та ЖКГ особисто просити допомоги і писати заяви.

Ситуація виглядає так, ніби міськвиконком «пхає палки в колеса» організаторам концерту, серед яких – Євген Недищук, який планує балотуватися на місцевих виборах на мера.

Нагадаємо, що фестиваль «Перлина Заходу» відбувається з 2005-го року. Кошти, виручені з фестивалю, йдуть на благодійність.

Коментарі

Коментарі

15

Ви помахайте 500грн купюрою пані Левковій і відділ культури почне працювати,PS,Виборів мерів,буде представник президента,

Зображення користувача honor.

Потрібно було просто написати заяву на ім"я міського голови із повідомленням про захід і просьбою посприяти в забезпеченні громадського порядку, прибирання території та підключення живлення сцени ЛЕ, занести її в загальний відділ. Після цього голова наносить резолюцію, копія листа направляється відповідальним. Якщо якісь ексцеси - по шапці дістають відповідальні.

На жаль, у нас держслужбовці, прямим обов"язком яких є робити такі заходи, бачать в активістах конкурентів і ворогів.

Зображення користувача admin.

Так написали таку заяву на ім'я міського голови.

Зображення користувача honor.

ну і все, нікуди ходити не треба :)

Зображення користувача admin.

Я правильно розумію, що організатор не повинен бігати по всім державним установам та писати заяви і звернення, лише одну на ім'я міського голови?

Зображення користувача honor.

найкраще - зайти до нього чи заступника на прийом, він все при тобі розписує, а загальний відділ розсилає

і тоді в чинуш не виникне жодних дурних питань

Зображення користувача admin.

До захищених об'єктів відносяться парки, сквери, зони відпочинку, які розташовані на території мікрорайонів і груп житлових будинків.

Наша літня естрада не розташована на території мікрорайону і тим більше біля групи житлових будинків, то вона захищений об'єкт чи ні? Хтось може дати відповідь?

п.с. а ще є така норма в Законі:

Передбачені частинами другою, третьою та четвертою цієї статті вимоги щодо додержання тиші та обмежень певних видів діяльності, що супроводжуються шумом, не поширюються на випадки:

8) відзначення встановлених законом святкових і неробочих днів, днів міст, інших свят відповідно до рішення місцевої ради, проведення спортивних змагань;

Зображення користувача honor.

святкування на стадіоні завжди було до 23 години, аналогічно всі вечірні коцерти в парку, що вони вам там чешуть?

Зображення користувача admin.

Чесали що концерт має бути до 22:00, але то ще не все... Хотіли програму, щоб подивитись хто виступати буде, кажуть що були деякі гурти які їм не подобаються і вони не хочуть щоб ще раз у місті ці виконавці були і люди їх слухали.. Совок совком коротше))

Сміхота. Топорівський ти хоч усвідомлюєш яку дурню радиш колезі в коментах. Та ти ж депутат, а не шариш ніфіга. А головне шо в статті пише, що начальниця культури все за них порішала, а ще й винна залишилась. Ну то повний бред. 

Зображення користувача honor.

анонім, у мене досвід проведення масовок є (виступи, благодійні акції, автотурніри з "паперовим" супроводом), а в тебе що?

Мистецтву - ТАК, "кобзоноідам" - FUCK!

Нафіга Інна Левкова сидить у відділі культури, якщо треба зі всіма службами і правоохоронними органами самому домовлятись?

Нафіга нашому місту та Перлина Заходу?

[quote=Гість ]

Нафіга нашому місту та Перлина Заходу?

[/quote] А нафіга в нашому місті нічні клуби та бари!?!? Хто чим живе!

Сторінки