Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» підтримав 11 корисних проектів (ФОТО/ВІДЕО)

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні підбили підсумки третього етапу конкурсу міні-грантів «Крок назустріч».

У Нововолинську, в офісі Фонду «Прибужжя» переможців нагородив сертифікатами депутат Верховної Ради України Ігор Гузь, який є ініціатором такої ідеї. Він зазначив: "Цей етап конкурсу серйозно відрізняється від двох попередніх, адже зараз маємо вже 11 переможців, так, як в сукупності у двох попередніх (в першому етапі – 6 переможців, і у другому – 5). Це - крок вперед, це - нові можливості для самореалізації людей і поштовх для змін на краще для розвитку інфраструктури своїх територій! Приємно бачити, що громади активізуються".

Виконавчий директор Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Борис Карпус розповів, що втілити проекти ініціативні жителі мають впродовж 4-х наступних місяців. Переможці та організатори для цього підписали угоди про спільну реалізацію грантів.

Як наголосив координатор програм Британської ради в Україні Захар Ткачук, експертне журі надало перевагу важливим потребам громад, а також актуальності їх втілення в життя.

Серед 70-ти поданих, представники конкурсної комісії обрали 11 найцікавіших та корисніших, на їх погляд, ініціатив та ідей.

Брали участь у конкурсі міні-грантів представники громадських організацій, закладів культури та освіти, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), ініціативних груп та органів місцевого самоврядування, що знаходяться в регіоні Прибужжя: на території Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів, а також міст Нововолинськ та Володимир-Волинський.

Загальний бюджет 11-ти проектів-переможців – 317 832 гривень.

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британська рада дофінансує на суму - 200 000 гривень.

Інформаційна довідка щодо підсумків ІІІ етапу конкурсу міні-грантів «Крок назустріч»

Перемогу отримали такі 11 проектів:

«Дитячий світ краси, казки та творчості» Селецької ЗОШ I-II cт. ім. О. Полонської (Володимир-Волинський район).

Суть проекту – облаштування сучасного класу в школі, зокрема: придбання телевізора, книжних поличок та інших необхідних меблів і обладнання.

Загальний бюджет – 50 000 грн; 20 000 грн – внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні. Керівник проекту – Стасюк Лілія Олегівна, вчитель початкових класів.

«Джерело здоров’я» Устилузької міської ради (Володимир-Волинський р-н).

Суть проекту – облагородження природного джерела, зокрема, встановлення огорожі навколо нього задля збереження та захисту від забруднення. Загальний бюджет – 19 470 грн; 12 150 грн – розмір міні-гранту. Керівник проекту – Костюк Ольга Леонтіївна, проектний менеджер Устилузької міськради.

«Сучасне світло» ініціативної групи ЗОШ І-ІІІ ступенів села Луковичі (Іванич. р-н).

Суть проекту – заходи з заміни системи освітлення у спортивному та тренажерному залах і проведення заходів з енергоефективності (придбання світлодіодних, енергозберігаючих лампочок для використання у школі).

Загальний бюджет – 26 000 грн, 20 000 грн - внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні. Керівник проекту – Недбайло Руслан Федотович, директор школи с. Луковичі.

«Покращення естетичного вигляду народного аматорського колективу «Чиста Криниця» Литовезької ОТГ (Іваничівський район).

Суть проекту - заміна сценічного одягу для народного аматорського колективу «Чиста криниця» та придбання світлової апаратури для будинку культури села Литовеж.

Загальний бюджет – 36 000 грн; 20 000 грн – розмір міні-гранту. Керівник проекту – Кравчук Наталія Ростиславівна, директор будинку культури с. Литовеж.

«Сучасне обладнання – якісне навчання» ЗОШ І-ІІ ступенів села Завидів (Іваничівський район).

Суть проекту – придбання сучасних шкільних класних дошок.

Загальний бюджет – 18 060 грн; 12 640 грн - внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні. Керівник проекту – Семинська Таїсія Миколаївна, директор школи с. Завидів.

«Встановлення дитячо-спортивного майданчика в ДНЗ «Берізка» с. Городнє» (Любомльський район).

Суть проекту – придбання та облаштування сучасного дитячо-спортивного майданчика поблизу дитячого садка «Берізонька».

Загальний бюджет – 37 845 грн; 20 000 грн – розмір міні-гранту.

Керівник проекту - Левчук Тетяна Миколаївна, голова батьківського комітету ДНЗ «Берізка».

«Безпечна школа» Любомльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (місто Любомль).

Суть проекту – встановлення системи відеоспостереження у школі.

Загальний бюджет – 24 989 грн; 20 000 грн - внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні. Керівник проекту – Марцинішин Антон Борисович, педагог-організатор.

«Спортивно-ігровий простір «Спортикус» ініціативної групи мешканців 5-го мікрорайону (місто Нововолинськ).

Суть проекту - облаштування спортивно-ігрового майданчика з баскетбольним міні-полем. Загальний бюджет – 32 000 грн; 20 000 грн – розмір міні-гранту.

Керівник проекту – Приступа Ірина Миколаївна, ініціативна жителька багатоквартирного будинку.

«Радість дітям» ініціативної групи мешканців будинку (вул. Полуботка, Нововолинськ)

Суть проекту – встановлення сучасного дитячо-спортивного майданчика. Загальний бюджет – 25 648 грн; 16 648 грн - внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні. Керівник проекту – Лукашук Ольга, ініціативна жителька багатоквартирного будинку.

Центр розвитку «Creative studio» ГО «Креатив студіо» (місто Володимир-Волинський).

Суть проекту: створення центру розвитку «Креатив студіо» для занять дівчат, віком від 8 до 15 років та проведення на його базі курсу «Юна леді» для учениць міських шкіл.

Загальний бюджет – 39 300 грн; 20 000 грн. – розмір міні-гранту.

Керівник проекту – Азанова Анастасія Сергіївна, оператор телекомунікаційних послуг.

«Скринька добра» виконавчого комітету Володимир-Волинської міськради.

Суть проекту - встановлення у місті двох контейнерів «Скриньки добра» за адресою вул. Ковельська, 8, куди люди зможуть приносити одяг для тих, хто його потребує.

Загальний бюджет – 26 580 грн, 20 000 грн- внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Британської ради в Україні. Керівник проекту – Саць Любов Володимирівна, начальник відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва.

Коментарі