(Фото) Нововолинський УДАР підтримав акцію протесту під стінами ЦВК.

Коментарі

Коментарі

13

Катастрофічно не вистачає матеріалів щодо протестних акцій опозиції у Києві. ТБ-канали свідомо чи ні, обирають такі точки зйомки, що не можна оцінити ні кількість протестувальників, ні їхніх керівників. Зате повінюю у Закарпатті заповнюють більшу частину часу відведеного для новин. Дякую за світлини.

Зображення користувача root.

Інформації дійсно - 0. Які вимоги ставила опозиція ЦВК? Вони вроді говорили про 13 округів? Але після цього ЦВК приймає рішення про перевибори на 5 округах, там де перемогли представники від опозиції? Я щось нічого не розумію..

Те саме було сказане і у випуску новин "Сьогодні",  по TVI. Якщо хтось зі членів  "Удару", ВО "Свобода" чи ВО "Батьківщина" знає більше - хай напише у коментарях. Якась повзуча чи тліюча акція непокори, біля ЦВК. Людей не можна розхолоджувати: потрібні польові командири, музичні гурти, поети, ветерани визвольних змагань, представники подібних зарубіжних рухів та вітчизняних політичних об'єднань громадян, промови і патріотична музика тощо. Хлопці, ви що робите?!

Кількість мітингуючих була 5-8 тисяч в 11:00 5 листопада,а коли о 14:00 пішли проплачені мітингувальники від ВО Батьківщина і ті хто втомився від пустослів'я на трибуні,на 16:00 залишилось 2-4 тисячі. Запитуйте, що конкретно вас цікавить,спробую відповісти.

Якщо люди безідейні і без бойового духу, то вони ніколи не переможуть. Якщо стояли за гроші затаївши у душах страх, і з нетерпінням чекали коли все це закінчиться - ніколи не доб'ються поставленої  мети. Якщо їхні командири не горіли серцями, ставлячи людям конкретну мету, то люди ніколи не запрограмуються на перемогу. Найпершою складовою успіху у таких кампаніях, найперше, є конкретика,  настійливість і систематичність. Як тільки починаються коливання і м'якотілість, страх починає перемагати розум, а ідейна основа зникати - у лавах борців з'являються зрадники. Найголовнішою складовою успіху у справах боротьби проти тиранії є сила духу і переконання у своїй правоті, якими репресіями не загрожували б гнобителі бійцям за правду.

Зображення користувача SMILE.

Наші люди - запроданці.Хто більше платить під того дудку і грають.Заплатить грошики "об"єднана" постоять для них,регіони - і там покрасуємось.

Це прикро,але тих хто продається набагато менше ніж просто байдужих.

Зображення користувача root.

1. Байдужість це не причина,  а наслідок. 

2. Переважна більшість людей це інертні істоти і якщо їм "байдуже" то це вина не їхня, а тих "повадирів" за якими вони мають йти. Легко звинуватити у байдужості когось, тяжко звинуватити у бездіяльності себе. Якщо фальсифікації дійсно були, якщо вони мали масовий характер та якщо дійсно могли змінити воєвиявлення народу, то чому про це ніхто не знає? Де докази? Де відео? Чому ця інформація не висить на кожному стовпі?.. Звичайно, що люди байдужі, а якими їм ще бути?

Я й тебе запрошував їхати з нами,тому звинувачення в бездіяльності безпідставні.На рахунок наслідків,інертності,поводирів то тут ти правий,додам лише страх.

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Root, приємно Вас читати! Дякую! Проглядається розуміння справи та критичність.

Анатоль, чому немає командирів які б "горіли серцями" тому, що командир повинен з'являтися знизу. Спочатку громадяни повинні об'єднуватися довкола ідеї ( для пасивності тут немає виравдання, що б ви тут не говорили) у своїх селах і містах, а потім делегувати найкращих серед себе у командири. У нас же командири самозвані, хто гроші має, хто партію "склєпав" той і командир своєї "прикраватної" армії. Усе поставлено ніг на голову.

Я б ногою не ступив на майдан перед ЦВК тому, що прапороносці стоять проплачені й перегаром несе (друзі ходили, бачили і фото робили), гасла "тупі" (перепрошую на слові) - одне гасло заперечує інше, "тактика" дій змінюється що пів дня і тп тп! Це не Об'єднана Опозиція а Об'єднана Профанація.

Чому так без розголосу пройшли викривальні фільми про Яценюка, Тягнибока і Власенка, які брали "американські" гроші на організацію Тунісу, Єгипту чи Сирії в Україні, й розповідали як усе функціонує з середини? У будь-якій цивілізованій країні таку "опозицію" і "владу" висвистали б прості люди. За такими недолугими повадирями я маю йти? Ні!

Учора був на зустрічі "Україна після виборів: між неолібералізмом та націоналізмом", котру організувала "Політична Критика" у Варшаві. Знаєте про що говорили?... про "фашистське страшидло" - Свободу, про ліві деї, про загрози "нового Гітлера" і хоч би слово про те, що робити далі з такими результатами, чесні вони чи ні. Україна в очах поляків стала таки собі цирком у якому купка тупих, хамських бандитів вдає "владу", а купка аутсайдерів вдає "опозицію". Раніше цей цирк веселив європейців, а тепер приївся, став нудним та нецікавим. Можна поставити Вікторові Федоровичу тверду 5 за те, що тепер Україною не цікавляться і в ній він може робити все, що завгодно, а провівши до парламенту Свободу і КПУ ми наступні роки дивитимося повний цирк, який, нажаль, нікого вже не цікавитиме.

Чиї сини? яких батьків?

Ким? за що закуті?..

То й побачите, що ось що

Ваші славні Брути:

Раби, подножки, грязь Москви,

Варшавське сміття — ваші пани

Ясновельможнії гетьмани.

Чого ж ви чванитеся, ви!

Сини сердешної Украйни!

Що добре ходите в ярмі,

Ще лучше, як батьки ходили.

Т.Г.Шевченко

 

Для запроданого сина Польши, пану Богдану цей уривок... Запомни   синок що ніяка Польша чи інша держава нам непоможе !!!

Якби ви вчились так, як треба,

То й мудрость би була своя.

А то залізете на небо:

«І ми не ми, і я не я,

І все те бачив, і все знаю,

Нема ні пекла, ані Раю.

Немає й Бога, тілько я!

Та куций німець узловатий,

А більш нікого!..» — «Добре, брате,

Що ж ти такеє?»

«Нехай скаже

Німець. Ми не знаєм».

Отак-то ви навчаєтесь

У чужому краю!

Німець скаже: «Ви моголи».

«Моголи! моголи!»

Золотого Тамерлана

Онучата голі.

Німець скаже: «Ви слав’яне».

«Слав’яне! слав’яне!»

Славних прадідів великих

Правнуки погані!

Зображення користувача Українка.

Класно!!!!!!!!!!Про нас багато може бути думок...і навіть забагато непотрібних і паршивих...Важливо,як при цьому почуваємось ми самі...якою гідністю спроможні захиститись.....

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Дякую за Шевченка, можливо, той хто його ніколи не читав, матиме можливість зробити це тут:)

Сторінки