Хожу собі - ліплю собі!

Ось така пані, неспішно чимчикуючи по бульварі Шевченка від одного дерева до іншого, розклеює на них рекламні оголошення.

Така, на перший погляд, дрібниця, псує зовнішній вигляд міста а також спричиняє безліч клопоту комунальним службам міста, які повинні ці оголошення постійно зривати.

І хоча такими фактами мають займатися працівники управлінь по контролю за благоустроєм міста, та мабуть у них не вистачає на це часу (так як дані оголошення постійно розклеєні по місту), тому вирішив їм в цьому питанні допомогти. Дані фото  можуть слугувати доказами в адміністративній справі.

До речі, відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення розклеювання оголошень в невизначених місцях тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу. Для пересічного громадянина, передбачений штраф, який коливається від 20 до 80 НМДГ (340-1360 грн.).  Для суб’єкта підприємницької діяльності і посадовця такий штраф може скласти 50 – 100 НМДГ (850-1700 грн.). Всі телефони та сама адреса вказана на самих оголошеннях ( магазин «Стиль»), тому з і ідентифікацією питань не повинно бути а лишні кошти у вигляді штрафу місту не завадять.

Коментарі

Коментарі

11

Люди добрі,дайте спокій!!!Чесно,дуже смішно,що ви страждаєте фігньою,побачили що жіночка розклеює оголошення і зробили цілу папку з фото,ідіть краще наркобізників фоткайте,немає собака що робити...........так само і ви!!!!!!!Оголошення з візою заважає,а от цирк і все інше-норма!???Аж гидко,якомусь дурню дали пару$і він навертає......

Цирк реклами прикрутив.  а от пані нагло наклеїла. Отак і живемо. Сьогодні наклеїв де небудь, завтра папірець в смітник не викинув, потім насіння під ноги, шкірку від банана на асфальт,  і т.д...             Невже ми ніколи не виберемось із цього "колгоспу"?   соромно, тому що культури нуль. А от на рахунок того що дали пару дол. і хтось фоткав я не згідний.  просто є люди яким дійсно це не подобається. І ці червоні папірці на всю площу як маяки з усіх. І хтось правильно написав у коментах " слідуючий раз клейте собі на лобі"

Отакі у нас "пані".  І такі у неї "гарячі тури" , які невідомо де і звідки у неї взялись,  і такі "візи"  і такі всі її додаткові послуги , якими заліплені всі вікна "стилю".  "Пані" любить  заліпити.   Прийшла-заліпила-пішла.  Спробуй ще на лобі -  то для всіх комунальників що з будинків здирають цю "горе рекламу"  хоч меньше роботи буде.   А тебе з далеку буде видно.  І всі твої "гарячі тури",,,,,,,,,,

Ох і правильні тут зібрались,не має кого послати....Якто ніхто не розуміє,що це її конкуренти "мутять".Ідіть займіться благодійністю!!!!Робила в цієї людини візу,все класно,а вам не вгодила,бо крнкуренція і багатьом людям вона дійсно допомогла!!!!!

Візу ви робили в посольстві. А це люди котрі живуть по принципу «без лоха і жизнь плоха» і нічого вони вам не рішають. Просто за «ліві» папірці і реєстрації побрили вас на пару сот а то й тис. грн. А ви ще й радієте...

Це вчергове підтверджує, що у Нововолинську відсутня відповідальна за громаду, місцева влада. Вони там, маючи безліч служб, і отримуючи за імітацію роботи наші гроші, займаються чорт-і-чим, тільки не виконанням своїх прямих службових обов'язків. Так. Подивимось у штатний розпис міськради, який надіслав мені міський голова. "Відділ запобігання корупції" є? Є. "Відділ комунального господарства" із штатом у 4 чиновники, є? Так точно. Маємо і "Відділ торгівлі", який теж повинен займатися цією бізнесовою, без сумніву, справою. Хто із лінивих заступників міського голови курує комунальне господарство? В.Рожелюк? Всіх клерків - 7. Із заступником і мером - 9. Далі. А іще ж є ЖКП, ЖКО, ВУКГ та відділ архітектури і містобудування, які теж повинні контролювати використання малих архітектурних форм і комунального майна, якими є освітлювальні опори та дерева. Ледацюги й лацюги керують нами, прости Господи. Ми, члени громади, того "не бачимо і не чуємо" вже багато років. Скільки можна, громадяни?  

 Ех, Анатоль!!!!

Так дійсно надоїли це сміття на вулицях нашого міста,а тій пані штраф добрий вліпити щоб знала

 

Скільки літрів надоїли сміття?

Цій Пані зробили чудову рекламу, адже антиреклама це найкраща реклама!!!!

Перед виборами заклеєне все на світі, і стовби і "лоби" і центр і зупинки і всюди були обличчя мерів, депутатів! Цікаво чи їх хтось штрафував? І щось я не бачів щоб фото їх наклеювання публікували? Явно замовна конкурентами публікація. Простим людям в наш час не до цього

Сторінки