Христос народився!

Цю неймовірну і чудесну подію, це диво, і без сумніву геніальний задум нашого Творця, святкує весь Християнський світ. Прихід Богочоловіка на нашу грішну Землю, ознаменував собою перемогу Небесної сили світла над виплодками темряви, до яких належать, як невіддільні її складові - корупція, наркоманія, алкоголізм та посадова і організована злочинність.

І хоча, їхня влада у нашому місті іще дуже велика й доволі значна, як у майже всіх державних і приватних структурах, хоча пітьма беззаконня та гротескні прояви кумівства, сватівства, кругової поруки і службових злочинів й досі масово правлять бал у місцевих правоохоронних структурах та владі, їхні дні вже давно пораховані.

І не за горами час, коли український народ пошпурить із теплих крісел задавнених злодюг, корупціонерів, хабарників та брехунів – багатіїв, капітали яких нажиті на сльозах, злиднях і горі простих людей.

Нововолинськ теж, урочистими богослужіннями та колядками, славить нововонародженого Сина Божого, Ісуса Христа - нашу надію, радість, правду і найвищу, Небесну справедливість у найчистішому її прояві. (На фото)


Хай здійсняться всі Ваші добрі та найпотаємніші мрії у 2016 році, дорогі земляки! Хай із Вами та Вашими дітьми й онуками завжди будуть відмінне здоров’я, сімейні гаразди, матеріальні статки, патріотизм і правда!

Христос народився! Славімо його!

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», Нововолинськ

Коментарі

Коментарі

33

а де реклама?))) Анатолю, вже було вирішила, що вам доплачувати треба. Де реклама розпису церкви, до якої ходите?) 

Зі святом Рождества Христового всіх!

з тим Анатолем - ну, чисто кінокомедія "Весілля у Малинівці" про того діда що то серп та молот цілував то хреста, в залежності яка влада у селі

та от хочеться, щоб як буде прикладатися до ікон у церкві Чесного Хреста, то згадував, що іконописець у кожну з них вклав частку своєї душі. ну і додавав прізвище автора. раз вже аж так старається. 

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

от мені цікаво як так можна БРЕХАТИ! не боятися Господа в такий день грішити, бруд проливати! Тут видно явно людську мораль та вихованість 

а ви з тих партійотів, що тільки що з наряду повернулись, а чи з тих, що до влади по трупах йдуть?)

а як їм відплачують їх же монетою та нагадують, що око за око та зуб за зуб - про мораль та вихованість згадують. не сопліться, хлопчики, ви заслуговуєте на кнут у стайні. і це однозначно. бо рило у вас абсолютно не патріотичне)

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

ну от слово "рило"  а ще учити лізуть когось тріпачі лол))))))) ховаються під ніками-ссикуни ахах)))))) 

Моє прізвище Манойло Олена Миколаївна, 1974 року народження, одружена, за освітою практичний психолог, разом із чоловіком виховуємо трьох дітей, голова правління ОСББ "Світанок-НВ", голова правління АОСББ "Жовтневе", проживаю у смт. Жовтневе, безпартійна. А тепер ви.

не соромтесь)

Розпис церкви Чесного Хреста здійснював мій чоловік Манойло Віталій Миколайович. То де тут неправда? 

Ну і да, мій рідний брат на данний момент проходить службу в рядах Української Армії. Пів року був на кордоні з ДНР. На данний момент частину перекинуто на інший кордон. Не менш "цікавий", хоча й трохи спокійніший.

на відповідь з нетерпінням чекаю, бо бачу у вас такий самий патріотизм, як і ще в одного форумчанина під кодовим імям біла мебля, починається та закінчується обливанням брудом інших. тож назвіть своє прізвище, гєрой.  0962771677. це мій робочий телефон. 

Це я!!?? біла мебля?Тьотя-троля,під кодовим паролем Манойло-я, Коля Порфирович Смердюков,проживаю в селищі Жовтневе,вул.Абрикосова,12.Телефона,на жаль немаю.

9-41-00 передзвоніть, перевірте. крім того, вам потрібна допомога гарного психо-невролога

Треба віддати належне тьоті-тролі під кодовим поганялом "манойло",обладає авторитетним апаратом ізригання всякої дряні.Операція по заміні рєчєвого апарата,з використанням нанотехнології в Сколкіно(РФ),пройшла успішно.З чим і вітаємо.Бажано щоб виброс хохлосрача сопровождався спеціальним запаховим амбре скунса.Тоді тьотя-троля обладала б унікальним комунікатором який поєднує серця всіляких дуралєвєїв і батхоьртів.

)))) миленько)))) сходи до церкви, там демонів виганяють. може полегшає)

Дарагая,ти так часто згадуєш демонів і нечистого,що робиться весьма дурно.Нужен хороший екзорцист?Чи може краще-ексгебіціоніст?))))))))

зі своїми фантазіями - до дружбана Анатоля) від нього теж ннормальні люди шарахаються, а я вже своєму чоловікові "74 кг дєрьма, який робить чиновницьку карєру" (ніби ж так за твоїми словами). ти фантазер та пустобріх. а як ловлять на брехні - виклучуєшся, як глист

Дивовижна людська натура.Поєднання внутрішньої гнилі і відвертого скотського відношення тьоті-тролі до форумчан, переходить всілякі межі звичйного людського співіснування.Але,демократична площадка витримує і не таких бістардів,Європа приветстує!

ти не форумчанин. ти тут для того, щоб нормальних людей оббріхувати та придумувати на них наклеп. і бачу це не вперше і не тільки по відношенню до мене особисто. твої хворі фантазії переходять всякі межі людського глузду. тобто роблю висновок - що ти не зовсім адекватна людина.

так що вибачився і трохи прикусив язика. 

Сабж манойло реально впала в дитинство,що вєсьма прискорбно.Дитяче прикушування язика попахує відвертим свинством,но надо отдать должноє,це виправдовує скудность ума.

повторюю ще раз, якщо дуже погано доходить. Тобі не вийде обливати брудом ані мене, а вже тим більше мого чоловіка. бо ти, дрянь така смердюча, не вартуєш і мізинця людини, що розписала з початку і до кінця вже з десяток церков, з яких у тому числі Низькиницький монастир, церква Чесного хреста м. Нововолинська, польські православні церкви. тож закрий пельку, невдаху. та навчись поважати чужі досягнення. якщо своїх не маєш.

Дарагая,про знамениті петриківські розписи твого 74-х кілограмового местного дарованія вже всі тут чули,читали десять разів.Дай Боже твоєму Босху крепкого умственного здоров'я,щоб голова в нього не злетіла від хвальби.На смердючку не тяну,бо небладаю неудержимим метеорізмом,на відміну від цьоці.

я тобі не дорога. заруби собі на носі. мій чоловік - справді талант від Бога. не тобі чєта. і працює вже 20 років. день у день. сотні ікон. десятки картин. а таке смердо з метеоризмом може хіба зламати людину. щоб хоч якось виправдати своє нікчемне життя, яке нікому жодної користі не принесло. чоловік пише роботи, я ремонтую будинки. чим ти похвалитися можеш, нещастя? 

чим??? дідом-НКВДистом, який, можливо, розстріляв діда мого чоловіка, лейтенана УПА, що прийшов глянути на новонароджену дитину та потрапив у засідку біля власної хати. біля тої хати без суда та слідства його й розстріляли. пречудові гени, прямо вилазять з тебе. Тож не соромлюсь прізвища. на відміну від тебе.

Ладно,не хочеш бути дарагой,будеш низьковартісною,дешевою,низькопробною sets.Мда -уж,постійна,я б сказав реклама свого Рублева починає викривлювати. поняття здорового глузду.

в тебе дійсно щось із головою, наявність низької самооцінки, яку підіймаєш за рахунок приниження інших. з якої б то радості маю недооцінювати чужі досягнення? похвались своїми. а маєш? ну давай, не соромся.

Не обманюй, голубе. От вулиця Лесі Українки є, будинок 1 теж є, а Абрикосової вулиці немає). І у тебе проблеми з головою. І ці проблеми, малий грубіян, потрібно вирішувати, а не заплутуватися ще більше. А те, що мені немає потреби на кожному кроці вопити своє прізвище - таки немає. Не маю бажання ані балотуватися нікуди, ані публічною особою ставати. Але від цього мої клієнти не стають менш специфічними. Робота така.

таки вони великі патрійоти України, що хоч у вишиванках красуються але ось той військомат оббігають далекими городами та полями швиденько-швиденько! 

Отож бо((((

Зображення користувача prustypa.

Rosjanie od zawsze mordowali polaków rozbiory,II wojna światowa,komuna nie pamietasz ? a nie ty jesteś za młoda by pamiętać.

Вам не потрібні росіяни. Ви і самі пречудово справляєтеся із завданням по знищенню кращих з кращих. Українців. Зате дєрьмо захищаєте зі всіх сил. Певно родсвєнную  душу відчуваєте)

Сторінки