Хто ви, поводирю комуністів Нововолинська?

Текст даної новини видалено адміністрацією.

Автор Л. Кравцова розповіла порталу що вона дану статтю не писала, а написала іншу, яка згодом має вийти в одній з міських газет.

Провівши невелике розслідування портал вияснив хто автор даної статті. Емейл з якого нам прислали її можете побачити на скріні знятому з info@nvip.com.ua

Хочемо зауважити що з даного емейла також було надіслано новину про Хроніки розстріляного народу.

 

 

 

 

Коментарі

Коментарі

14

Інформація дуже цікава! Та стоїть питання чи це взагалі Кравцова писала? Наскільки мені відомо то пані Люба є керівником УНП в Нововолинську, та яка себе відносить до націоналістів, а не до центристів. Спростуйте...

Хто ви? Відповідь проста клоуни з Нововолинська (Філінюк і Юрченко).

Зображення користувача ВУЙКО.

Школа КГБ . Так це серйозна школа. Але мені видається шо Філінюк був простим двієчником в тій школі.На простого стукача він з натяжкою тягне. А бо головою десь вдарився під час навчання.Бо тільки людина хвора на всю голову,після оприлюднення історичних документів про злочини комунізму( які навіть  перевершили нацистів Німечини) може відстоювати комуністичні ідеї. Та бог йому суддя. От тільки шкода тих молодих хлопців  яких він гуртує біля себе. А щодо Юрченка,нормальна людина , яка пклується про своїх дітей.

Зображення користувача ВУЙКО.

І почалося... Чорний PR - це все, що можуть дати наші націоналісти, чи центристі, чи хто їх в біса знає. Зазвичай такі статті пишуть люди з рудіментарною совістю (яка тільки в зачаточному стані) та від особистого безсілля. Заздрість, злість, "черная желчь" - так називали в ХІХ столітті. Дивиться, пані Л. Кравцова, так можна і поперхнутися. Сама остання справа лізти в сім'ї звичайних українських людей, та поливати брудом їх самих та їх дітей. Стосовно молодшої доньки Петра Івановича знаю, що вона не останній вчений в Канаді, і поїхала з країни тому що наука у нас, як совість у пані Кравцовій - в рудіментарному стані. Треба радіти, що молода людина змогла знайти в собі сили відірватися від рідної оселі і поїхати втілювати свою мрію. А хто з ким одружується, то це, м'яког кажучи, не Ваша, пані Кравцова, справа. Таке враження, що Вас "накрила" істерія від особистої неспроможності.

Відносно Петра Івановича можу сказати, що це дуже порядний і чесний чоловік, який дбає про свою родину і вірний до кінця своєму вибору, в противагу іншим, які бігають від одної партії в іншу і шукають, де більше шансів "позвіздити".

Відносно вислова "на гілляку" - просто нема слів. Це зветься - Україна у нас одна - ЄДНАЙМОСЯ!!!

Пересічниому громадянину України треба замислитись, куди приведуть нас такі радікальні Кравцові і їм подібні. Кому хочеться вісити на гілляці, чи бачити, як будуть вішати наших дітей, які просто намагаються буди хоч трішечки щасливими в цьому неспокійному світі!? Бачила вже наша Україна параноїків. Люди похилого віку ще пом'ятають, що це таке.

Занатто, пані Кравцова, Ви більше розкрили очі у людей на себе, а ніж на життя і діяльність пана Юрченка. Попийте заспокійливих, знайдіть хорошого чоловіка, і подбайте про СВОЮ родину.

Хай щастить

Так, пані Кравцова!!! Жгіть! Комуняків - на гілляку! Регіони - в шахти і залити водою...

Дежа вю, якесь. Десь ми вже таке бачили. Чи то фашизм, чи то сталінізм, чи то бендеровщина - здається десь там.

   Що робиться, люди добрі, коли звичайні громадяни середнього чи нижче середнього  достатку таке виробляють один з одним? І до чого вони нас ведуть - до безладу, до анархії, до національної ворожнечі, а там недалеко і до громадянської війни. Їм це вигідно - так легше красти у людей останнє. Ви до цього готові? Подивиться, що робиться в Іраку, Лівії, Сирії. Чия там рука верховодить демократію? Всі розуміють, що США. А тепер подивимось, про яких "ворогів народу" каже пані Кравцова, якщо вона сама втілює в життя давні плани НАТО відносно заволодіння теріторією України і розтошування на землях тієї ж Волині своїх ракет. "Многоликая" Ви, пані Кравцова, і ще "вездесущая" - і все про всіх знаєте, і кто з ким, і кто як, і кто у кого в секті. Воно Вам треба? Живіть своїм життям, чи Ваші проблеми Вам допомогають вирішувати панове з НАТО чи США?

Реально грошi отримуе вiд НАТО за роботу? А розцiнки якi? Е ще вакансii?

Думаю, причина iнша.

Інформація не лише цікава, але й "пізнавальна".

Мені здавалося, що байки пишуть про зірок шоу-бізнесу та великих політиків. Виявляється, ні. Тому, "прогріхи у вихованні" деяких авторів виливаються у т.з. "чорний піар" для інших.

Проте, я впевнена, що для людей, які знають і поважають мого батька, мене та інших членів нашої родини, це лише привід посміятися над зухвалою недалекоглядністю таких писак.

Думаю, мешканцям інших регіонів України, і не лише України, буде вельми цікаво дізнатися про думки та настрої "прогресивних" мешканців Волині.

P.s. До авторів даного порталу: На жодній із сторінок вашого сайту я не знайшла інформації про те, що повну відповідальність за зміст розміщеного матеріалу несе сам автор, і редакція може не поділяти його думку.

Зображення користувача root.

Дякую за оперативну відповідь.

Да, трошки присоромте цих волиняк. Осередок мракобiсся, неполiткоректностi. Виключно, притаманно волинськi риси. Зовсiм нехарактернi для iнших регiонiв Украiни , i там, де "не лише Украiна". Називають комунистiв- комунicтами, негрiв - неграми, гомосексуалiстiв - пi...ми.

Річ у тім, що я сама з Волині.

Дуже люблю цей край і пишаюся тим, що Волинь - моя Батьківщина.

І тим більше мене засмучує, що через окремих нестриманих у своїх висловлюваннях, а в окремих випадках і діях, індивідів складається неправильне, помилкове уявлення про гарних, гостинних, дружелюбних мешканців цього мальовничиго куточка України.

Знаю семью Юрченко уже десятилетия, смеялась долго и продолжительно от такой буйной фантазии автора, особенно на счет секты и эмиграции всей семьи за границу... может автору стоило бы задуматься почему молодой и талантливый биолог, не нашел места в нашей "процветающей" Украине? может стоит не грязь лить на людей и писать непроверенные факты и догадки, а создавать в своей стране благоприятные условия для молодых и талантливых? Автор напоминает обычную сплетницу: ни одного факта, один пустой треп...

Петро Іванович Юрченко - назвичайної чистоти, честості та порядності людина, яка ніколи не зраджувала свохї ідеалів. Виховав двох чудових донечок, які, до речі, всього у своєму житті досягли власним розумом та наполегливістю! Ці брудні плітки викликаєють лише гірку посмішку.

 

Сторінки