Хто лобіює питання забудови і ігнорує позицію людей?

Сто днів на посаді міського голови, а методи і робота нічим не відрізняється від  методів  минулого.

Нагадаю,  не так давно, декілька років тому депутатська група «Спільна думка» на чолі з її головою Борисом Карпусем, активно відстоювали сквер біля пам'ятника воїнам-прикордонникам у Нововолинську. Навіть пробували повернути бетонні плити на місце, тим самим заявляли про неефективне використання коштів та незаконні будівельні роботи. Тоді при владі був попередній мер Сапожніков.

А що сьогодні? Влада змінилася і міським головою став той же голова «Спільної думки» Карпус, який плював на думку людей і навпроти того ж скверу, проти волі мешканців, дає згоду забудовувати паркову зону в притул до існуючих жилих будинків (скандальна земельна ділянка по бульвару Шевченка).

Я не буду зараз обговорювати хамовиту поведінку секретаря ради, на депутатській комісії, там поваги нуль, щодо депутатів, така ж і до людей, а компетентність щодо займаній посаді взагалі відсутня. В мене виникає питання до міського голови, екс-голови депутатської групи «Спільна думка» Б.Карпуса, що змінилося з тих пір, де поділася ваша категорична позиція? В чому різниця між двома скверами, які розташовані один напроти іншого та мабуть нічого, просто з першим треба було пропіаритись, а от з другим на мою думку (матеріальні блага).

 Щодо законності розірвання договору оренди. Так, це непроста справа, ст.31 Закону України «Про оренду землі» вам у поміч. Я пропоную примусове відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності. Згідно ст.32-1 Закону «Про оренду землі» договір оренди ділянки державної чи комунальної власності  може бути розірваний у разі прийняття органом виконавчої влади і місцевого самоврядування рішення про використання ділянки з метою розміщення об’єктів для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності. В перелік таких суспільних потреб входять: створення міських парків, будівництво майданчиків відпочинку.

Тут явне лобіювання даного питання міською владою, не зважаючи на протести мешканців. І хто б там що не говорив, будь-яке питання, яке відноситься до компетенції органу місцевого самоврядування можливо вирішити, аби тільки бажання. Приймайте рішення «про використання ділянки з метою розміщення об’єктів для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності» якщо ваша влада не має там матеріальної зацікавленості. Покажіть людям наскільки ви чесні і відкриті. 

Всі бажаючі 14 квітня о 10 годині можуть прийти на сесію міської ради задати питання і переконатися чиї інтереси відстоює міський голова та його команда.

Володимир Власюк

Коментарі