Хто нам потрібен у Верховній Раді: «тушки» чи патріоти?

30 липня цього року стартує виборча компанія до Верховної Ради. Нашому народу дається ще один шанс обрати щасливу долю для України.

Необхідно кожному громадянину глибоко вникнути у виборчий процес і зробити правильний вибір за щасливе майбутнє і достойне життя. Обрані народом депутати не за гроші, а за совість повинні відстоювати інтереси українського народу.

На нашому окрузі №19, мабуть, набереться декілька кандидатів від різних політичних сил. Наскільки мені відомо, одним із кандидатур на вибори має бути Олександр Олександрович Скіпильський. Це наш земляк, який находився в с.Олеськ Любомльського району, який вже був обраний народним депутатом в 1994р.

Я добре пам’ятаю той період, бо мені потрібно приїхати у Київ та прийти до Першого віце-прем’єра Дурдинця В.В., який тоді курирував вугільну галузь. Таки зустріч відбулась у присутності народного депутата Скіпильського. По результатам цієї розмови було прийнято рішення, починаючи з 1 числа найближчого місяця, виплачувати гроші компенсації щомісяця і не однією місячною виплатою, а подвійною, щоб погасити якомога скоріше заборгованість.

Я тоді розповідав про допомогу О.О.Скіпильського і зараз нагадую про це, бо багато шахтарів пам’ятають цю історію і дякують за вирішену проблему народному депутату. В той період, коли великі заборгованості по виплаті пенсій і зарплат, то ці кошти людям у багатьох випадках допомагали вижити.

Ми часто спілкувались з О.О.Скіпильським і багато чого навчились у нього, зокрема по націоналізму і відданості щодо служіння Україні.

01.06.2012 р. З повагою Дембицький Петро Володимирович

Коментарі

Коментарі

16
Зображення користувача Нововолинець.

Ага.. патріоти.. За кілька тижнів до виборів всі вдруг перетворюються на патріотів.. один патріотіше другого :))))

Без сарказму. Завжди ним був, і Вам ніхто не заважає. Ви теж патріот, мало того, бандерівець, тільки ще не відчули себе ним. Обов'язково увійдете у цей стан душі, згадаєте сивого "Анта". Ви приречені ним стати, рано чи пізно. Щасти!

Я думав, що хто шахти закривав, і каже про патріота, то це чисто знущання. 

Зображення користувача Сотник ВУС.

А хто хто тут патріот?! Матір його тато любив. Як шахти закривав разом з Гачком от тоді він  був патріотом. На ПАЛЮ!!!!!!!!!

Ну що патріоти! Покажіть себе 5-го під стінами ВР на захист української мови. Хочу бачити там Недищука, Скіпальського, всю Нововолинську бютівську шушару на чолі з Сапожніковим. Гольчука, Мигаса, Дембицького, піаністку Камишнікову, Бадзюнів. Покажіть себе в реальних діях, захистіть Україну від навали москальської.

Пiдпишись, щоб знати ,кому показатись в Киевi.

Недищук вже там. Скіпальський живе у Києві, мабуть теж буде. Ну, а Гольчук... то багата людина. Мигас - бідний чоловік. Проблематично із Дембицьким, хіба Скіпальський запросить. Камишнікову російська повністю влаштовує. А Бадзюнь...  Велика проблема. У бізнесменів мізки крутяться не так, як у нас, тубільціів. А ще він дуже боїться "ПР" та за свій бізнес.

Завтра вирушаю до Києва. Не бю себе в груди , що я патріотичніший за других. Просто роблю те , що вважаю за необхідне. Ніколи не був і не буду "тушкою" але і не буду бездумним кнопкодавом, по команді партії, будь-якої. Маю свою думку, її і відстоюю. Можу завірити, ніколи не приймав і не прийму рішення, яке буде на шкоду людям. У вівторок зустрінемось біля ВР.

Є пропозиція, Євгене. Зв'яжись із Камишніковою із цього приводу. Журнал "РБ" задорого та і важкувато. І задовго. Твої "доброзичливці" із місцевих структур зроблять все, щоб ти не пройшов, куди зібрався. Є інший, і простіший шлях.

Не зустрінемось, Євгене. Поки ти їхав, закон про використання іноземної мови в Україні, "друзі" ухвалили у першому читанні. Ось тут і почалось найцікавіше. Наша, Богом дана нам мова - найсвятіше. Я не хочу розмовляти ніякою іншою, я хочу бути  вільною, я не спадлючусь ні за які гроші, не здамся і не зламаюсь, не "стукатиму" на земляків і родичів, не відмовлюсь від своєї Батьківщини і рідної землі.

Не вдалося тобі Євгене постояти за своє, біля ВР. Напиши у коментарях, як все там відбувалось. Чиряк їм на ср..ку!

Влада вже вкотре продемонструвала, що люди для них ніхто. Нагло і цинічно сьогодні у першому читанні ухвалили закон про мови. Не зважаючи на тисячі патріотів, що прийшли до ВР щоб відстояти права рідної мови. Мова - душа народу. А ця банда наплювала нам, українцям, в душу. Але чого можна чекати від недолугих та наглих, язик не повертається сказати , людей. Ми живемо на історичних українських землях і хочемо , щоб всі духовні і культурні цінності України передавались і береглися від покоління до покоління, в тому числі і мова. Ми ж не встановлюєм правил життя іншим народам, які живуть на своїх землях полякам ,чехам чи росіянам. А ці москалі не можуть вгомонитись, не можуть лишитися своїх "імперських" замашок. А ще і в Україні знайдеться ціла купа їхніх прибічників-іуд.                                                                         Був сьогодні там на місці, було все і штурхани, і слізогінний газ. Назріває в суспільстві протистояння, але не хочеться, щоб співробітники силових структур стали інструментом проти свого народу в руках бандитів.                                                               З Нововолинська були депутати міської ради Бадзюнь Богдан, Тарасенко Віктор та Макарук Антон і я.

Дякую. Хоча,  В.Тарасенко мене здивував. Прозрів, чи що? Якщо так - з Богом! Не буде мати гріха. А то, у нас теж вистачає представників 5-колони. Із Слова починається все. Особливо із материнського. "Спочатку було слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог".           Іоана 1:1

Ой, чути чути стріли гарматні! 

Ой чути, чути як гуде.

А битим шляхом, по Україні

Стрілецька сотня в бій іде.

Їдуть на конях брати-повстанці,

А їм назустріч - москальня!

Вдарила куля в козацькі груди

Він повалився із коня!   (Пісня вояків ОУН-УПА, 1945 рік)                                      

Тим хто каже: " Да какая разница, каким языком разговаривать".  - "З ОДНІЄЇ КРОВІ ВІН СТВОРИВ ВЕСЬ РІД ЛЮДСЬКИЙ ДЛЯ ЖИТТЯ НА ВСІЙ ЗЕМЛІ, ПРИЗНАЧИВШИ ЇМ НАПЕРЕД ЧАСИ І МЕЖІ ЇХНЬОГО ПРОЖИВАННЯ". Іоана 17:26   Чого я маю віддавати комусь межі мого проживання?  Чого я маю розмовляти мовою створеною із староукраїнської і церковнослов'янської, формування якої, остаточно закінчилось, щойно, у 19 столітті? Під впливом віршів А.С.Пушкіна, який першим написав "Історію Русовъ", і не відкидав, а стверджував походження Російської імперії від українського народу, етносу, і яка визначила свої початки від перших держав  русичів - ятвягів, дреговичів, волинян, дулібів  та ін.

Мабуть від фонаря написали про допомогу і все інше пане Дембицький)))). Так ях ніхто з фамілією СкіпИльський від нашого округу не обирався і мабуть обиратися не збирається ))) Що ж Ви, якщо так "часто спілкувались з О.О.Скіпильським і багато чого навчились у нього" навіть не знаете яка в нього насправді фамілія. Чи це зовсім про різних людей? )))))

Сторінки