Хто проти утилізації? 23 серпня — на мітинг!!!

23.08.2013 р. (п'ятниця) в Нововолинську відбудеться автопробіг проти Закону "Про утилізацію транспортних засобів", який має вступити в силу з 1 вересня 2013 року.
Старт о 12:00 від АЗС "ОККО", що в районі кільцевої дороги у львівському та іваничівському напрямках. При собі мати: прапори, плакати та обов'язково перевірений звуковий сигнал.

Такі акції протесту автомобілістів будуть проведені по всіх містах України,
хто буде — відмічаємось у коментарях.

Організатор мітингу: МГО "Молодіжна ініціатива"

Учасники (список доповнюється...):

  • автомобілісти;
  • громадська організація "Україна + Польща"
  • громадська органзіція "Координаційна Рада НРУ"

 

Тепер декілька слів для тих, хто мало обізнаний у справі...

За матеріалами авторіа.

Платити утилізаційний податок будуть особи, які ввозять на митну територію України ТЗ та кузови у митному режимі імпорту; ті, хто здійснює виробництво ТЗ на території України; а також ті, хто купує ТЗ у осіб, які не є платниками цього податку.

Українські підприємства, що виробляють автомобілі по повному циклу виробництва («ЗАЗ» і «Богдан»), звільняються від сплати податку, але зобов'язуються утилізувати автомобілі своїми силами.

Цікаво, що Закони пояснюють ставки та об'єкти оподаткування; дають визначення платників податку; тих, хто може здійснювати переробку авто і що для цього потрібно; описують вимоги до пунктів прийому та переробки; пояснюють порядок ведення реєстру авто, з яких сплачено збір і тих, хто від його сплати звільняється. Але при цьому в них немає і слова про те, коли необхідно відправляти автомобілі в утиль. Тобто закони, офіційною метою яких є «забезпечення екологічної безпеки, охорони навколишнього середовища, життя і здоров'я громадян» чомусь не дають визначення цієї самої загрози, від якої необхідно позбавити українців - ні віку, ні стану, ні будь-яких інших ознак «шкідливих »автомобілів в Законах не вказано.

ВАЖЛИВО: Утилізаційний збір не потрібно платити з тих автомобілів, які «були вперше зареєстровані та / або перереєстровані до 1 вересня 2013 року».

Нагадаємо, що утилізаційний збір вираховується з базової ставки (5500 грн.) Плюс коефіцієнт в залежності від об'єму двигуна:Обидва закони, які впроваджують і регламентують процес переробки транспортних засобів, опубліковані у виданні «Голос України» від 7 серпня 2013 року.

Так, Закон 421-VII «Про утилізацію транспортних засобів» набув чинності сьогодні, 8 серпня, а Закон 422-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку з утилізації знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм» набуде чинності 1 вересня.

Дивіться також Янукович підписав закон про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.

Коментарі

Коментарі

16
Зображення користувача admin.

Буду обов'язково, крутять гайки які вже не крутяться, скільки можна!!!

Анатоль писав про прапори, по-моєму в Гаммі продають, держаки взяти вудки, і на плакати потрібно придумати що написати...

Державні прапори у "Гамі", двох видів. Недорогі вудки в магазині "Рибалка", вбудованому у кафе "Юність" на Пожежній площі.

Зображення користувача Andrii.

Я буду обов"язково, задушити хочуть козли!!!!!!!!!!!!!!!

Зображення користувача Andrii.

треба взагалі рух перекрити.І повітря нашій владі

а куди поїдемо?

Зображення користувача Andrii.

до Януковича

Хто організатор? Призвище і телефон,будь ласка оприлюдніть?

Ви із КГБ? Як ваше прізвище? Моє - Бідзюра. Назвіться й ви.

Зображення користувача admin.

Організатори — автомобілісти України!

організатор: главний утілізатор, наш президент

да всеравно введут этот сбор,зря стараетесь),

Зображення користувача admin.

Вже ввели, а зря не зря — буде видно. Проблема в тому що багато людей не знають про Закон і думають що якщо в них авто вже на обліку то на них він не діє, не діє поки не надумаєте продати авто!

По поводу зря не зря,назовите мне хоть один закон.который бы отменили после акций протеста?Путин тоже вроде такой закон ввел раньше,и что по.....здели на том и умолкли,в итоге ввели это сбор и все молчат,это всеравно отображаеться на покупателе.Ну подорожают машины на штуку .ну и что,надо больше зарабатывать.А в будущем смотрите какие законы принимают в РФ и ждите что через год другой наши Украинские чиновнки его скопируют.Будете знать к чему готовиться.

Зображення користувача admin.

Важко з вами не погодитись. Мовчать, поки не буде останньої краплі.

ну да,подписат отмену закона это значит признать свою неправоту.а этого первому лицу страны не по понятиям,денги с этих сборов давно уже посчитаны и заложенны в бюджет которого катострофически не хватает в Украине, и будут эту нестачу латат всякими способами,скоро повысят транспортные налоги,введут налог на недвижимость.

Так що маемо те що маемо.(л.кравчук)

Зображення користувача Error 404.

[quote=admin]

Вже ввели, а зря не зря — буде видно. Проблема в тому що багато людей не знають про Закон і думають що якщо в них авто вже на обліку то на них він не діє, не діє поки не надумаєте продати авто!

[/quote]

Так воно і є, за авто які були вперше зареєстровані та/або перереєстровані до 1 вересня 2013 року нічого платити не потрібно буде.

Сторінки