ЦВК відмовила у реєстрації Ковальчуку.

ЦВК відмовила у реєстрації кандидату - самовисуванцю, волинському підприємцю Ковальчуку С. М. Кандидат, якого більшість експертів вважали головною ставкою влади на майбутніх виборах отримав відмову від головного виборного органу держави. 

Як сказано у постанові ЦВК:

У заяві про самовисування Ковальчука С.М. відсутнє його зобов’язання в разі обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та Законів України несумісна з мандатом народного депутата України (або зазначення того, що така діяльність ним не здійснюється). Тому подана заява не є заявою про самовисування кандидата у народні депутати України у розумінні пункту 1 частини другої статті 55 Закону. 

У К Р А Ї Н А

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

13 серпня 2012 року № 338

Про відмову Сиваку М.П., Стахову В.І., Цісельському Б.А., Ковальчуку С.М., Новосаду П.М., Загреві Б.Ю., Линдюку А.О. в реєстрації кандидатами у народні депутати України

До Центральної виборчої комісії 8 серпня 2012 року надійшли заяви громадян України Сивака Максима Петровича, Стахова Валерія Івановича, Цісельського Броніслава Антоновича, Ковальчука Сергія Михайловича, Новосада Петра Миколайовича, Загреви Бориса Юхимовича, Линдюка Андрія Олександровича про самовисування та інші документи щодо реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі – Закон).

Так, усупереч вимогам пунктів 1, 2 частини другої статті 55 Закону заява про самовисування Сивака М.П. датована іншим днем, ніж день її подання, тобто 6 серпня 2012 року, а подана до Центральної виборчої комісії 8 серпня 2012 року, й не містить зобов’язання у разі обрання його депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, та протягом місяця після офіційного оприлюднення результатів виборів передати в управління іншій особі належні йому підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом, а в автобіографії не зазначено відомості про посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах) та контактний номер телефону.

На порушення пункту 3 частини другої статті 55 та частини першої статті 57 Закону декларацію Сивака М.П. подано за 2012 рік.

За таких обставин подані документи Сивака М.П. не є відповідно заявою, автобіографією та декларацією кандидата у народні депутати України у розумінні пунктів 1 – 3 частини другої статті 55 Закону.

Також Комісією встановлено відсутність документа про внесення Сиваком М.П. грошової застави відповідно до статті 56 Закону, обов’язковість подання якого передбачено пунктом 4 частини другої статті 55 Закону.

Водночас Центральна виборча комісія зазначає, що  Сиваком М.П. не дотримано вимоги частини другої статті 55 Закону щодо особистого пред’явлення одного із документів, передбачених пунктами 1 або 2 частини третьої статті 2 Закону.

Крім того, до Центральної виборчої комісії 9 серпня 2012 року надійшла інформація від Міністерства внутрішніх справ України про те, що Сивак М.П. був засуджений за вчинення  умисного злочину, обвинувальний вирок стосовно якого набув законної сили.

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 60 Закону Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата у депутати в разі набрання щодо особи, висунутої кандидатом у депутати, законної сили обвинувального вироку суду за вчинення умисного злочину.

 Таким чином, Центральна виборча комісія виявила обставини, які є підставою для відмови в реєстрації кандидата у народні депутати України  Сивака М.П.

Автобіографія Стахова В.І. не містить відомостей про час проживання на території України, адресу місця проживання та контактний номер телефону. Отже, зазначений документ не є автобіографією кандидата у народні депутати України у розумінні пункту 2 частини другої статті 55 Закону.

На порушення вимог пунктів 1, 2 частини другої 55 Закону заява про самовисування Цісельського Б.А. датована іншим днем, ніж день її подання, тобто 6 серпня 2012 року, а подана до Центральної виборчої комісії 8 серпня 2012 року; автобіографія не містить відомостей про громадянство. За таких обставин подані документи не є заявою та автобіографією кандидата у народні депутати України у розумінні зазначених норм Закону. Крім того, Цісельським Б.А., усупереч частині третій статті 55 Закону не подано передвиборну програму кандидата у народні депутати України в електронному вигляді.

У заяві про самовисування Ковальчука С.М. відсутнє його зобов’язання в разі обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та Законів України несумісна з мандатом народного депутата України (або зазначення того, що така діяльність ним не здійснюється). Тому подана заява не є заявою про самовисування кандидата у народні депутати України у розумінні пункту 1 частини другої статті 55 Закону.

Автобіографія Новосада П.М. не містить відомостей про партійність, що суперечить вимогам пункту 2 частини другої статті 55 Закону.

Загрева Б.Ю. в поданій автобіографії не зазначив часу свого проживання на території України, у зв’язку із чим такий документ не є автобіографією кандидата у народні депутати України у розумінні пункту 2 частини другої статті 55 Закону.

Автобіографія Линдюка А.О. не містить відомостей про час проживання на території України, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), адресу місця проживання та контактний номер телефону. Отже, зазначений документ не є автобіографією кандидата у народні депутати України у розумінні пункту 2 частини другої статті 55 Закону.

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 60 Закону Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата у народні депутати України у разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 55, частини третьої статті 56, частин першої, шостої статті 59, пункту 2, 6 частини першої, частини другої статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями  11 – 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Сиваку Максиму Петровичу в реєстрації кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 12, Стахову Валерію Івановичу в реєстрації кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 13, Цісельському Броніславу Антоновичу в реєстрації кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 14, Ковальчуку Сергію Михайловичу та Новосаду Петру Миколайовичу в реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 19, Загреві Борису Юхимовичу в реєстрації кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 20, Линдюку Андрію Олександровичу в реєстрації кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 23.

2. Повернути Стахову В.І., Цісельському Б.А., Ковальчуку С.М., Новосаду П.М., Загреві Б.Ю., Линдюку А.О. внесені ними грошові застави.

3. Цю постанову надіслати Сиваку М.П., Стахову В.І., Цісельському Б.А., Ковальчуку С.М., Новосаду П.М., Загреві Б.Ю., Линдюку А.О., а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії  В. ШАПОВАЛ

http://soroka2010.com.ua

 

Коментарі

Коментарі

6

А щож сталося у Ковальчука такий арсенал юристів і профукали таку дрібничку. Щось тут не те?

Зображення користувача Владимир Романовский.

Цікаво чи безкоштовний автобус ще їздить? Коли його бачили у Нововолинську останній раз?

Сьогодні бачив, тільки там вже написано не фамілія ковальчука а якесь ООО чи ПП точно не памятаю.

Зображення користувача Сотник ВУС.

А я думаю, що це черговий піар хід і ми  бачимо народження чергового "борця " з несправедливістю.

Вже зареєстрували

Зображення користувача BogdanPrystupa.

Звідки така інформація, сайт ЦВК мовчить...

Сторінки