Центральний ринок у Нововолинську 9 травня відновить свою роботу

З 9-го травня підприємці, які продають продовольчі товари, зможуть реалізовувати свою продукцію на Центральному ринку у Нововолинську, - пише «БУГ».

Таке рішення прийняли на зборах підприємців, що пройшли зранку 8-го травня на Центральному госпрозрахунковому ринку за участі директора ринку Ігора Федоришина.

До слова, на місці немає представників Держпродспоживслужби. Як зазначають, в них відбувається нарада.

Повідомляють, що торгувати зможуть лише ті підприємці, які продають продовольчі товари. Для роботи вони повинні дотримуватися встановлених санітарних норм: наявність захисних екранів, розмітки, деззасобів, масок та рукавиць. Товар, який не підлягає термічній обробці, повинен бути у плівці.

Проте, підприємці, що реалізовують промислові товари, також вимагають дозволити їм працювати. Як зазначає Федоришин, інформації про відновлення продажу даних груп товару, немає.

Вирішили, що підприємці будуть працювати по черзі через одного, встановлять відповідний графік, щоб дотримуватись відстані у 3 метри між торговими рядами.

Буде відчинено два входи у ринок. Кількість людей, які одночасно можуть перебувати на ринку, контролюватимуть. Проводитимуть температурний скринінг покупців.

Дотримання санітарних норм будуть перевіряти представники Держпрожсподтвслужб.

"Дуже прошу не продавати за територією ринку. Інакше його взагалі закриють. Три порушення – і робота ринку припиняється", – говорить директор.

Нагадаємо, 7-го травня відбулись збори підприємців на ринку біля стадіону за участі держпродспоживслужби, після чого їм дозволили відкриватись з 8-го травня.

Коментарі