"Це моя кровиночка, я хочу правди і справедливості", - Сергій Макарчук спростував слова Марії Кузнецової в ефірі НВІП

До редакції «Нововолинського інформаційного порталу» звернувся Сергій Макарчук та спростував інформацію, яку озвучила в ефірі його екс-дружина Марія Кузнецова.

Нагадаємо, що вже більше року Марія та Сергій не можуть вирішити з ким повинен жити їхній 2-річний син Матвій. Поки суд не виніс рішення про місце проживання дитини, опікунська рада Нововолинська, яку очолює Андрій Сторонський, вирішила, що хлопчик має жити тиждень з мамою, а тиждень з татом.

«Це моя рідна кровиночка, я хочу справедливості і правди», - наголосив Сергій у своєму спростуванні.

Він переконує, що проживав з Марією разом і під час народження був з ними. Коли Марію кесарили теж був поряд. За його словами, Матвійко був бажаною дитиною і ніколи не було бажання позбавитися від нього, як про це заявила Марія Кузнецова в ефірі.

Він надіслав також ряд звернень та заяв, які підтверджують, що Сергій стукав у різні інстанції, аби вирішити, як і коли бачитися з сином.

«Якби вона не робила мені на зло, не пакостила, то можна було б сісти і домовитися. Наприклад, вона могла бути на вихідних з Матвійом, а коли на роботі, то я б його забирав до себе. Коли в мене немає часу - привіз би їй Матвія та поїхав по справах. Вона спілкуватися зі мною не хоче, на компроміс не йде, хоче тільки війни», - каже Сергій Макарчук.

За словами Сергія, мати і батько в чинному законодавстві України мають рівні права на дитину, тому рішення Опікунської ради Нововолинська базувалося на законодавстві, щоб дитина проводили час і з матір’ю та батьком порівну.

«Я дбаю про сина. Доглядати та виховувати дитину мають обоє», - вважає Сергій.

Чоловік також надіслав до редакції фото, на якому у Матвія висипи на шкірі. У заключенні лікаря: алергічна висипка невстановленої етіології. Крім того, Сергій надіслав фотодокази, що лікував сина від вошей. Як він заявляє, усе це наслідки його перебування з мамою.

«Марія в ефірі сказала, що я звинуватив її у крадіжці планшета. Так, я його придбав і подарував Матвійкові на Миколая. Тільки коли Кузнецова забирала все з моєї квартири, вона забрала техніку з документами, і мені тепер каже, що документи на планшет у неї, значить вона купувала. До речі, я постійно робив подарунки двом дітям – її старшій доньці Анастасії та своєму синові», - розповів він.

В ефірі Марія Кузнецова також розповіла, що Сергій завдавав фізичної шкоди її старшій доньці від першого шлюбу Анастасії.

«Стосовно домагання та побиття Анастасії. Це ніде не підтверджено. Є поліграф з Києва, що я нічого не робив. Якщо треба, це може підтвердити її тато, Касьяненко Микола і його теперішня дружина. Це все брехня і Анастасія розказує своєму татові, що так їй мама каже говорити», - наголосив Сергій Макарчук.

Крім того, Сергій Макарчук запевняє, що не викрадав дитину у матері Марії.

«Так, 24 квітня я забрав свого сина з Володимир Волинського району с. Чорників. Я випадково там проїжджав і помітив, що мій син у тому селі, захотів його побачити. До того я не бачив його два місяці. Коли я під’їхав, вийшла бабуся. Я спитав, чи є Матвій, сказала що є. Коли запитав, чи є Марічка, вона відповіла: «Яке твоє діло?». Я зателефонував на 102. Поліція їхала більш як дві години і дорогою телефонувала до Марії. Та відмовилася їхати до дітей, пізніше ще сказала, що я автомобіль їй не купив, щоб вона їздила куди захоче.
Це може підтвердити поліція, які те, що в процесі розмови з’ясувалося, що діти більше
3 днів самі, а мама гуляє в місті. Вона приїхала пізніше у стані алкогольного сп’яніння», - розповів Сергій Макарчук.

Чоловік також стверджує, що Матвій постійно перебуває в селі у матері Марії.

«Коли вона сказала, що працює на двох роботах і дуже зайнята, то хто глядить двох неповнолітніх дітей. Вона працює у магазині «Лаваш» і графік роботи з 8  до 21, приходить вона туди на 7.20 і до 21.30. Питання,  де і з ким діти, коли у Матвія є курс лікування???», - обурився Сергій Макарчук.

Насамкінець чоловік заперечив той факт, що він хоче повернути Марію Кузнецову. Каже, що це все її фантазія.

«Хочу, щоб вона дала спокій. Бо вона робить цією писаниною і ставленням до Матвія не життя, а пекло. Я до неї, коли розписався, не дзвонив, тим більше 40 разів і ніколи не хотів жити з двома чи трьома, нічого такого в мене не було і ніякі дівчата від мене не потерпали», - наголосив Сергій Макарчук.

Коментарі