ЦК "Азов": "Ми не причетні до штурму олійно-жирового комбінату"

За зверненням працівників Олійно-Жирового Комбінатупро рейдерське захоплення підприємства Цивільний Корпус "Азов" м.Нововолинська розпочав пікетування заводу. 
Мета акції було звернути увагу міста про незаконні події у місті.
12 жовтня активісти Цивільного Корпусу "Азов" м.Нововолинська підійшовши до ОЖК розпочали пікетування підприємства.
13 жовтня Цивільний Корпус "Азов" м.Нововолинська вдруге підійшли для пікетування підприємства та розпочали вигукувати націоналістичні гасла.
Десь за через пів години після початку пікетування приїхали два автобуси з невідомими людьми в балаклавах та в військовій формі.
Невідомі привіталися з нами гаслом "Слава Україні!" пошикувалися біля активістів ЦК "Азов" м.Нововолинська та вишикувалися в дві шеренги.
Приблизно через дві хвилини під"їхав трактор та розпочався штурм Олійно-Жирового Комбінату.
Відразу ж приїхали працівникі міліції. Активісти відповівши на запитання міліції,що не причетні до штурму ОЖК залишили місце події і пішли до свого офісу.

Цивільний Корпус "Азов" м.Нововолинська заявляє,що не причетний до штурму Олійно-Жирового Комбінату.

Коментарі

Коментарі

15

ну вот и все на своих местах,ато Буторини Буторини почем зря наговорили на них.

Зображення користувача НМГО Права Молодь.

Буторіни взагалі не причетні до ЦК "Азов"

Поймеш тих Буторінів,в яких вони місцях і до чого причетні.Один п'янствує в місті і розказує всім,що знає де знаходиться зараз російський РК"БУК",який збив малазійський "Боінг".Другий керує відведенням артилерії калібром менше 100 мм в секторі "С",а Недищук каже, що не правда,Олексій в "Азові" займає посаду заступника командира по контррозвідувальній роботі.А волонтери кажуть що Олег в Маріуполі начальник речового та продуктового забезпечення всієї прифронтової полоси.Може Нововолинський ОЖК не хоче допомагати українським батальйонам маргарином,олією,тоді власникам дійсно треба трохи мізги лопат підправити.

ще більшої бредятини не читала, ви хоч самі розумієте, про що пишете???? яке у Маріуполі речове та продуктове забезпечення всієї прифронтової полоси????? Агов шавки чобітка, придумайте вже щось нове про Буторіних, щось більш цікавіше і масштабніше, Буторіни і ОЖК? Недооцінюєте ви їх, масштабніше потрібно, масштабніше, напиклад, один називає себе речником перзидента України а інший Обами))))) Вже як брешете,то брешіть цікавіше, ато ОЖК, продуктове забезпечення, щось втрачаєте навики)))))

та не кажи, Натаха! 

Я,як агрегатор контента і стріма,інтенсивного ігрового проектування оф-лайн і арт-інсталяцій, доповідаю уважаємому(мій): По-перше,за шо купив за то і продаю,в смислє,роздаю безплатно;По-друге,ми вже 25 років живемо в брєдовій країні,вибираємо брєдових президентів і брєдових депутатів,слухаємо брєдових політиків,дивимся брєдові шоу по телевізору,отримуємо брєдові зарплати і брєдові пенсії,платим брєдові пдатежі за брєдові послуги,лікуємся в брєдових лікарнях у брєдових лікарів з брєдовими дипломами,в брєду "сиграєм в ящик" і за брєдовиє "бабкі" нас закопають брєдовиє від "Пшеничної" копачі.Так шо все сходиться.А,шо біля Маріуполя фронта нема?Не знав.Ну, значить Буторіни точно там,я не помилився.

``13 жовтня Цивільний Корпус "Азов" м.Нововолинська вдруге підійшли для пікетування підприємства та розпочали вигукувати націоналістичні гасла``Хай гітлер!

О,наши в городє!Die Fahne hoch!Die Reihen fest geschlossen!

SA marschiert mit ruhig festem Schritt.Я-я,натюрліх!

А чому ж Олюня Буторіна так розпинається про те, що її сизокрилий голуб в "Азові" під мінАмьотним Абстрєлом? Разом з Недищуком так воюють, так воюють....аж ротанові меблі хрустять на дачі Януковича.

На однокласниках писав правду про Владарчика і ця злодюга відправила мене до чорного списку і видалив написане я з іншої сторінки написав і він знову зробив те саме. Ото уявіть як боїться правду щоб люди знали.А писав я про те що він злодій. Всі хто в нього в осбб знають як він краде і відмиває собі гроші. І як таку людину пустити до влади. Він вже спить і мріє як буде мати якусь посаду і буде відмивати гроші. Такаго гада треба гнати в шию.

Ха!Так відмивати гроші це мрія любої людини.Теж мені здивував.

ТИ ПРОСТО ХВОРИЙ, кричить саме більше той хто сам має рильце в пушку,аксіома, відкрий лічіко гюльчитай

та ні, не хворий. якби не відмазався та Башкаленку не возив, то сидів би досі ваш безцінний Влодарчик.

до сих пір дивуюсь. як, маючи таку житлову площу, не сплачуючи пдв, маючи можливість самостійно обирати підрядників, можна було довести будинки до стану, коли термін їх експлуатації значно зменшився. то ж лише лохи дивлятися на прибудинкову територію. всі, хто в темі - на дахи, стан труб, перекриття, несучі конструкції. а в них не вкладено практично нічого. з таким темпом скоро будуть не кращі за хрущоби. але то виявляється, влади мало мав. красти менше треба.

між іншим, там і ваш бора карпусь рильце в пушку має. і то в доброму. кошти, що були виділені по програмі на капремонт дахів, потратив. а дахи того капремонту не бачили. гроші розходяться швидко, от лише втративши дах у вигляді сапога, доводиться у польшу втікати.

Сторінки